Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Internet škola sviranja > Saveti za bolju svirku i bolji bakšiš

Saveti za bolju svirku i bolji bakšiš Svi želimo da zvučimo bolje, ni neka crkavica nije na odmet.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 02.06.2009, 17:55   #11
BoleroBend
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 12.12.2008
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 227
Downloads: 99
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 18 puta u 16 Postova
BoleroBend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

svrakane drugi deo tvog posta postujem i slazem se,medjutim mislim da je mozda kirija skuplja ali komunalije nikako.

uzmi u obzir nasu prosecnu platu od 260e i njihovu od 2600e.a svakodnevni troskovi isti u bilo kojoj sferi zivota pa cak i skuplji,znas i sam,sta da ti pricam.

kreni od muzicke opreme,tehnike,automobila,hrane,cene komunalija (sve to jer je zestoko ocarinjeno i pretezno 1 uvoznik po artiklu,dakle nema konkurencije) ,takse i poreze da i ne pominjem,moj primer (univerzitet u becu ,cena: 1400e - sve uracunato,pravni fakultet novi sad - 90000 nista nije uracunato,nisu ni za poredjenje)..
cak iako je skuplje kod njih (a znamo da nije) svakako nesrazmerno je skuplje u odnosu na plate i dnevnice,slozices se.

bokte al sam otisao od teme ..izvinjavam se

Promijenjeno od BoleroBend (02.06.2009 u 17:57 sati)
BoleroBend je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije