Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 29.07.2013, 11:47   #10
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.315
Downloads: 344
Uploads: 22
Rekao HVALA: 52
Zahvalili mu 1.826 puta u 1.360 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne bih ja na to gledao ovako drastično kako opisuje Tranzit. Ma razumijem ja njegovu ljutnju jer ima (nešto) istine u onome što govori. Međutim, onome tko se posvetio glazbi, koji godinama radi i napreduje, ne može "ukrasti" posao "brzopotezni fajlaš". Ili još drastičniji primjer, vrhunski akademski glazbenik niti ne razmišlja o tome da "stisne" tipku na nekon aranžeru. Ono što mi aranžeristi podrazumjevamo pod "live svirku" za njega je velika prevara. Ne vidi on razliku između ovog momka s videa ili nekog drugog koji "stvarno svira" aranžer.

To što isti umjetnici nemaju posla i što se moraju prodavati za male pare ima potpuno drugu pozadinu. Društvo je u potpunoj krizi, s krivim mjerilima i poremećenim vrijednostima.
casper je offline  
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:30


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije