Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 06.09.2012, 22:36   #1
sinisa
Kao kod kuće
 
sinisa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.03.2005
Godina: 44
Postovi: 884
Downloads: 3114
Uploads: 10
Rekao HVALA: 72
Zahvalili mu 115 puta u 106 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x
sinisa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
sinisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Cena odrzavanja Alfa Romeo 147 Peugeot 206

Ovako za iste pare imam ponudu da uzmem pezo 206 1.4 benzinac ili Alfa Romeo 147 1.6 benzinac. Covek kaze da je mala razlika odrzavanja mada ja u to cito sumnjam.

Ako je neko do clanova imao iskustva sa jednim ili oba naveden modela neka napise od prilike kvarove koji se najcesce desavaju i koja je cena odrzavanja od prilike.
sinisa je offline   Reply With Quote
Star 07.09.2012, 18:50   #2
EmirTotic
Moderator
 
EmirTotic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.08.2008
Postovi: 933
Downloads: 1217
Uploads: 29
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 102 puta u 96 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4, Korg TR61, itd...
EmirTotic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
EmirTotic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Iskreno da ti kazem kao zaljubljenik u Alfice, uzmi Peugeot i uzivaj. Istina, dosta je manji ali je odrzavanje jeftinije, vise ga ima itd. Ja sam imao super ponudu za Alfa Romeo 147 t-spark 1.6 benzinac sa sekvent plinom uradjenim u Nemackoj i nisam ga uzeo jer: kad krene da se kvari nikad kraja a delovi su kao da vozis BMW (malo manje, pogotovu trapovi -.-), potrosnja Alfica je mnogo velika, jeste zver na putu ali trosi dosta, po gradu haos. Peugeot ce manje da ti trosi, bice zahvalniji dosta. Alfice traze ocuvanost, paznju. Pogledaj malo na ulici kad vidis neke zapustene kao trosno izgledaju i brzo propadaju. Po mom misljenju Peugeot. Sve najbolje.

Promijenjeno od EmirTotic (07.09.2012 u 18:51 sati)
EmirTotic je offline   Reply With Quote
Star 07.09.2012, 21:13   #3
290870
Početnik forumacije!
 
290870's Avatar
 
Registrovan/a dana: 31.08.2012
Mjesto: Beograd
Godina: 51
Postovi: 13
Downloads: 0
Uploads: 4
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Roland gw-8
Interesi: internet, strip, muzika,...
290870 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kažu da se vlasnici Alfa Romea dva puta u životu raduju, kad ga kupe i kad ga prodaju. Tako bar kažu :-):-):-)
290870 je offline   Reply With Quote
Star 08.09.2012, 00:07   #4
marko87
Vredan član društva
 
marko87's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.02.2012
Mjesto: Wien
Postovi: 207
Downloads: 482
Uploads: 6
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 23 puta u 23 Postova
Instrumenti: VSTi + Midi keyboard
marko87 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

U tom cenovnom rangu imas i nemce u ponudi. Da sam na tvom mestu, razmislio bih o BMW E36. Mnogo dobar auto.
__________________
momak pjeva extra al oni ga prate katastrofa,,,nikad pjevac ne prati muziku vec muzika pjevaca,,,,samo naprijed care
marko87 je offline   Reply With Quote
Star 08.09.2012, 10:57   #5
sinisa
Kao kod kuće
 
sinisa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.03.2005
Godina: 44
Postovi: 884
Downloads: 3114
Uploads: 10
Rekao HVALA: 72
Zahvalili mu 115 puta u 106 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x
sinisa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
sinisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Da dobar eno imam ga parkiranog u garazi. E36 1993 godiste 1800 kubika trosi kao lud 14 l plina na 100 km. Sve je bilo ok 4 godine koliko je kod mene odrzavan redovno dok odjednom nije pocelo svaki mesec nesto da mu fali.
Zadnje sto sam menjao je kompletan auspuh,amortizere i lamelu. Sad neki dan otisao mi mehanizam od sibera.... A o majstorima da ne govorim,kad nesto ode svako prica svoju pricu.

Cale radio genaeralku na Golfu 3 1.9d Posle generalke cim se ugreje i kad ga pogasis nema sanse da se upali. Prvo su rekli da je pumpa,pa posto nije bilo to kod treceg servisa po redu u ns su rekli nije uradjena dobro generalna treba opet. Urade po drugi put i opet isto. Na kraju cale ode podigne kola na dizalicu i ima sta da vidi prvi koji je radio priklestio dizalicom crevo od dovoda goriva odnosno probusio ga odmah dole 20 cm od rezervara i kad se zagreje gorivo postaje redje i povlaci vise vaduha kroz tu rupicu.

Rodjak je vozio Alfu 147 i bio je zadovoljan nije ima nikakvih problema sa njom posto mu je trebao veci auto menjao ga kljuc za kljuc za Pezo 406.

Odluico sam se za Pezo pa kako bude bar ce lakse da se proda ako nista drugo.
Hvala na odgovorima.
sinisa je offline   Reply With Quote
Star 08.09.2012, 12:33   #6
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Mislim da preterujete oko Alfe...Kod mene u Nisu imam utisak,da je svaki 5 auto alfa 147...sad vec imas dosta i servisa i delova,sto polovnih sto novih,tako da nije vise to kao pre 15,20 godina - WV zakon,konretno golf 2,kupi i teraj 200 godina...odrzavanje za alfu ti je za nijansu skuplje nego za fiat stilo,iste klase,s tim da je za tu nijasnu i alfa kvalitetnija od fiata...i sam sam pre 20 dana kupovao auto,i od onoga sve sto sam probao,alfa 147 je ostavila na mene jedinstven utisak..isprobao sam desetak vozila,ali takav osecaj voznje kao u alfi, znaci..to je ludnica kako se lepo vozi,kako ide onaj 1.9 jtd,kopa asfalt, ma pravi mali sportski auto,da ne pricam vec o izgledu,i dizajnu unutrasnjosti...ja je nisam uzo jedino jer nisam mogao da se dogovorim s gazdom oko cene,nije hteo jos malo da spusti cenu,ja nisam imao para vise da mu nadjem,i tako..ali osecaj u voznji - jedinstveno...pozz
Dodato:
Zaboravih da kazem - odi samo do prodavnicei pitaj koliko kosta ceo auspuh za pezo 206,pa dodji reci ovde - tri dana ces da places . pozz jos jednom
Dodato:
i jos jedna stvar i necu da davim vise - nemoj da se vezujes za konretnu marku i model,trazi sto bolje ocuvan auto za novac koji imas,bez obzira na marku,to ce ti biti najbolja investicija...dzabe ti da kupis i aston martina,ako treba da ulozis u njega jos par hiljada evra,i da svaki dan visis u servisu,bas kao sto ti se eto desava i sa BMV i sa WV,koje imas...tako da bih ti preporucio da uzmes sto bolje ocuvan auto,u koji ima manje ulaganje...ako ne poznajes auto i od koga ga uzimas,odmah racunaj 250-300 evra za veliki servis,jer ko zna kad mu je radjen...to ti je tek pocetna stavka, a posle,opet kazem,sve zavisi kako je odrzavan auto,moze da mu ne fali nista,a mozes i da skocis s nekog mosta kad krenu popravke, i to ti vazi za bilo koji model i marku,izuzetaka nema,bio to WV ili Yugo,za sve ti je isto...pozz

Promijenjeno od Milan$ (08.09.2012 u 12:43 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije