Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 28.03.2014, 21:46   #1
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 308
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard "Poludio" Korg pa 50 sd!!! U cemu je problem??

Evo ovako, poslozio sam si neke ritmove preko tvornickih, i sad sam uredivao elemente (bas gitare, gitare, bubnjeve, itd.), da zvuci kao u orginalnom setu. Slozio sam jedan dio, a onda je klava odjednom "poblesavila". Ja pustim neki ritam, on svira 5-10 sec, i onda mi se upali ona lampica "style change", sama od sebe, i promjeni mi se ritam na neki tvornicki, sam od sebe. Ja hocu promjenit boju, ili ritam nakon toga, medutim sve je zamrznuto, znaci lampice onako kako su svjetlile kad sam ju upalio, tako su i ostale, i nista nemogu promjenit, jedino mogu ugasit ju, ali kad je ugasim i ponovo upalim, opet ista stvar...

Zna li netko o cemu je rijec?

Stavit cu kasnije video, pa da vidite kako tocno to izgleda...
makl je offline   Reply With Quote
Star 28.03.2014, 21:50   #2
velja87
Vredan član društva
 
velja87's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.06.2009
Postovi: 274
Downloads: 96
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 64 puta u 64 Postova
velja87 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Uglavnom su to losi ritmovi. Kada ti klava zablokira ili poludi obicno se to desi na ritmu koji je lose konvertovan i slicno. Sacuvaj sta si prethodno uradio za svaki slucaj, pa onda obrisi ritam na kojem ti se to desava. Probaj neki drugi novi. Ako na tome radi sve kako valja, onda je do ritma.
velja87 je offline   Reply With Quote
Star 28.03.2014, 22:27   #3
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 308
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

hm, malo gledam, i cini mi se da moze bit to sto kazes, al moze bit i da je do cjelog seta...jer sad sam je ostavio ugasenu 10ak min, upalio sam je, i sviram svoje ritmove sa 3 banka ova svoja i radi normalno, medutim kad ukljucim neki ritam od iz jednog seta sto sam ubacio na 3 tvornicka banka, dogada se to da "podivlja", i onda promjenim opet na svoj pa tad ne rade ni ovi moji, i nemogu mjenjat varijacije, oni file-ovi kao das ne postoje, ne mozes ih uopce koristit, ni break nista, sve bude zamrznuto..a sad na mojim ovim ritmovima radi (to su ovi koje sam vec prije ubacivao i od kojih sam slagao sebi set kako sam htio)...strah me samo da mi se ne desi to na svirci negdje, pa da usred svirke ne "crkne", onda sam izgorio...
makl je offline   Reply With Quote
Star 28.03.2014, 23:23   #4
velja87
Vredan član društva
 
velja87's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.06.2009
Postovi: 274
Downloads: 96
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 64 puta u 64 Postova
velja87 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nadam se da imas svoj set sacuvan. Ako imas, onda ucitaj ponovo OS za klavu, pa ubaci svoj provereni set i nece biti nikakvih probelma, a ovaj set sto ti pravi problem zaobidji.
velja87 je offline   Reply With Quote
Star 29.03.2014, 01:01   #5
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 308
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Imam svoj, naravno, probat cu prvo vidjet ako preko ovog, za koji mislim da radi problem, ucitam neke druge stylove, dali ce bit isto ili ne...pa ako bude isto, onda cu ici sa Os-om...mada mislim da to nije do Os-a...
makl je offline   Reply With Quote
Star 29.03.2014, 09:24   #6
acakasper
Stvarno kod kuće
 
acakasper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2012
Mjesto: Periferija
Postovi: 1.146
Downloads: 1259
Uploads: 61
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 137 puta u 134 Postova
Instrumenti: Korg pa2xpro
acakasper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
acakasper pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

makl druze opet problem sa pa50?mnogo je takvih setova koji imaju ili virus ili lose ritmove,performanse,pazi sta ubacujes u klavijaturu,ponovo uradi operativni sistem,trebalo bi da otkloni to.
__________________
Bog je stvorio zemlju a ostalo je
MADE IN CHINA
acakasper je offline   Reply With Quote
Star 29.03.2014, 17:19   #7
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 308
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ma opet da isto, ali zanimljivo je, radi sve normalno na ovom "mom" setu, nema nikakvih prekida, niti kad mjenjam elemente, ali kad pusti nesto iz ovog drugog seta koji sam ubacio na tvornicke boje, odmah se to dogodi, i onda vise ne radi ni moje ni to...kad klavijatura malo odstoji ugasena (10ak min), upalim je, i moji opet rade normalno, ali cim odem na ove, nastaje problem...sama se upali odjednom ta lampica pored performansi desno, change style, i mjenja mi sam ritmove...
makl je offline   Reply With Quote
Star 29.03.2014, 18:11   #8
nicic
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.02.2008
Postovi: 111
Downloads: 2050
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
nicic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard "Poludio" Korg pa 50 sd!!! U cemu je problem?? Pročitajte više na: "Poludio" Korg p

Mozda nije lose da te ritmove koje si stavio preko fabrickih izvadis iz klavijature a ta mesta gde su bili obrises.Onda probaj svoj komplet.Ako tada nema problema onda mozes da analiziras te druge ritmove usnimavajuci ih pojedinacno da bi video ko od njih pravi problem.Ako otkrijes problem jednostavno odustani od problematicnih ritmova
nicic je offline   Reply With Quote
Star 07.04.2014, 18:15   #9
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 308
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Velja ucitao sam novi OS, ali problem je isti, sve mi se cini da cu opet morat sve brisat pa ucitavat, samo se nadam da nakon toga nece bit istih problema...
makl je offline   Reply With Quote
Star 07.04.2014, 18:31   #10
acakasper
Stvarno kod kuće
 
acakasper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2012
Mjesto: Periferija
Postovi: 1.146
Downloads: 1259
Uploads: 61
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 137 puta u 134 Postova
Instrumenti: Korg pa2xpro
acakasper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
acakasper pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

izbrisi sve sto imas u klavijaturi,uradi os,i ubaci svoj set,nikako te ritmove sto si poslednje ubacivao.
__________________
Bog je stvorio zemlju a ostalo je
MADE IN CHINA
acakasper je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:24


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije