Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Treba mi!!!(Ritmovi, samplovi, boje...) > Ritmovi

Ritmovi Pitanja vezana za ritmove...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.02.2009, 18:24   #1
nukica
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.05.2007
Postovi: 41
Downloads: 1330
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
nukica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard ritam za izvornu muziku

Ima li neko da postavi ritam za izvornu muziku,ono "ADIDAS DIMIJE" i da drma sargija ili saz u ritmu.Cuo sam,uh stvarno mi se svidja,drma ko lud.Oh umalo da zaboravim za Rolanda.Ja to drmam uz brzu dvojkicu ali ovaj je puno bolji za te izvornjake.Unaprijed hvala
nukica je offline   Reply With Quote
Star 26.02.2009, 14:14   #2
Emko_
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 17.08.2008
Postovi: 4
Downloads: 250
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Emko_ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

imam ja jarugo set citav za izvornu muziku i imam boju od sargijica daj mi tvoj msn da ti posaljem set kompletan pozz kalesijanac ***************




Pravilnik - točka 16. !

Promijenjeno od kreso (26.02.2009 u 14:30 sati)
Emko_ je offline   Reply With Quote
Star 26.02.2009, 14:28   #3
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Opet taj megahit...adidas dimije...


http://www.yu-midi.com/forum/showthread.php?t=6593

Promijenjeno od milanceshow (26.02.2009 u 19:05 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
  Reply With Quote
Star 26.02.2009, 18:50   #4
nukica
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.05.2007
Postovi: 41
Downloads: 1330
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
nukica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

hebiga,nemam msn,a email nesmijem staviti,vidis kako su mnogi osjetljivi na ovo.Tebi hvala "EMKO" ,ako mozes samo stavi taj ritam na dowload ili neki drugi kolega ako ima,ali za rolanda,neznam ti ja to preurediti ili neznam kako se to kaze,ali nema veze.Evo vidis kako se poneki sprdaju,evo mladi HARE trazio ovaj ritam a ono ispade sasvim nesto drugo samo zato sto pojedine kolege nevole ovu vrstu muzike.Pjevac mi je iz tih krajeva gdje se slusa ova vrsta muzike a i meni nije mrska,jer ljudi se najvise vesele uz ovo (bilo nekom krivo ili ne) a iskreno padne i dobra tipsa.Hvala ti "EMKO" jos jedanput za pokusaj da pomognes,ali naci ce se neko da stavi na dowload,ima na ovom forumu dosta dobrih kolega.Samo da kazem da ne zelim nikog izprovocirati sa ovom temom,ako neko hoce da pomogne nek se javi,ako ne molim vas nemojte ni komenterisati na ovu temu.Pozdrav svima na forumu.
nukica je offline   Reply With Quote
Star 26.02.2009, 18:58   #5
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Da si malo pogledao po forumu video bi za Haretovu temu a samim tim ne bi bilo ni komentara...nemoj da se ljutiš nego sledeći put malo učestvuj u i u forumu a ne samo na downloadu...a imaš i pp za razmenu e-mail adresa...pozdrav...
  Reply With Quote
Star 26.02.2009, 19:16   #6
nukica
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.05.2007
Postovi: 41
Downloads: 1330
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
nukica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hej nema ljutnje vjerujte mi,a "rolandjinos" slazem se s'tobom moja greska sto nisam malo pretrazio forum ali malo sam bio u zurbi i u glavnom sam u zurbi,radim 2 posla i nemam puno vremena,izvinjavam se zbog toga,jos jedanput iskrenu kritiku primam bez ljutnje ali sprdanje nekih kolega(nemam kometar),budite mi svi pozdravljeni
nukica je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:16


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije