Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 18.06.2011, 22:02   #1
Sokan junior
KRVAVI MLADJI
 
Sokan junior's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.04.2011
Mjesto: Nova Pazova
Godina: 30
Postovi: 55
Downloads: 315
Uploads: 0
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x, Triton Extreme
Sokan junior befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Problem oko ritmova pa1x !

Cao svima, (ovaj text ce biti malo duzi, al procitajte molim vas...)

Opet ja sa novim problemom, ...bas me nece...(nemojte mi zameriti sto sam naporan, al hocu da sredim i nabudzim klavijaturu za 02.07. pa sam malo sad u frci, razumite me...a stvaraju se problemi)...Ovako...Posto imam ovaj jedan postojeci set, i neki ritmovi mi se na njemu svidjaju a neki ne...a neke sam i ubacio sa drugih setova...dosta ritmova sam promenio drum, perkusije, cinele itd...i jacinu ritma, i tempo, ma sve...i extra....i onda ugasim i upalim klavijaturu, snimim ono save all, promenim na neki drugi set, i vratim na moj..(hteo sam da proverim dal ce mi sacuvati boje) ...i tad....problem...SVI AL BAS SVI RITMOVI SU POBRLJAVILI!! (cak i oni koje nisam ni dirao)....totalno su pobrljavili, nista ne valja drum i perkusije pise da su pojacani a ne cuju se?!?!?!? sve nesto sacuvaj BOze..a boje su dobre....moze biti da kada sam snimao set(postavke) nisam dobro stiklirao stavke za snimanje. Naime kada se snima set stiklirano je da se sacuvaju: User Style, User Pad, Performance, Global, User Sound&DK, a polja PCM i Song Book nisu stiklirana...jel mozda to uzrok, sto su pobrljavili drumovi, ili sto sam menjao set?!? MOLIM VAS POMOZITE, U BEDAKU SAM! PP
Sokan junior je offline   Reply With Quote
Star 19.06.2011, 00:18   #2
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

kod pa1x moras sve selektovat i PCM to nisi uradio zato ti nije nista povukao sa PCM vec samo prazninu,i zato ne radi drum ni ostalo,kad hoces sacuvat set save all,i onda selektujes PCM i Songbook ako zelis,ali obavezno PCM i tad ce ti sve radit,a to sto si se patio sredjivo nisi sacuvao,i onda drugi set i to je to,eto svi ce ti rijet isto pozz.
korg18 je offline   Reply With Quote
Star 19.06.2011, 00:26   #3
bokajunior
Drugar foruma
 
bokajunior's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2009
Mjesto: Batajnica
Godina: 46
Postovi: 62
Downloads: 547
Uploads: 1
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 21 puta u 14 Postova
Instrumenti: FUGITONE
bokajunior befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bokajunior pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Komsija, trebalo je da snimis i PCM. Song book ti je nebitan ako ga ne koristis. Ostala ti je PCM Banka od seta koji si ucitao posle snimanja svog seta, a kada si vratio svoj set koji nije imao PCM, klavijatura je zadrzala tu PCM banku koju je imala vec u sebi. Jbg. Na greskama se uci. Spasices se samo ako imas negde sacuvanu tu PCM banku.
__________________
...i pijan i trezan za tebe sam vezan...
bokajunior je offline   Reply With Quote
Star 19.06.2011, 14:49   #4
Sokan junior
KRVAVI MLADJI
 
Sokan junior's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.04.2011
Mjesto: Nova Pazova
Godina: 30
Postovi: 55
Downloads: 315
Uploads: 0
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x, Triton Extreme
Sokan junior befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Znaci i PCM, ja kontao da je PCM nepotreban....Hvala vam puno samo zalim sto sam toliko sredjivao, i sad se obrisalo...al zapisao sam postavke... pozdrav vama...
Dodato:
Ne vredi kolege....ispravna je ta varijanta za PCM, al sta vredi kad mi zablokira klavijatura, dok snimam set sa PCM...Jednostavno zakuca, i oni tockici se ne pomeraju ...ne znam koji je djavo, dal zbog memorije ili neceg drugog ne moze da se snimi pozdrav i hvala vam

Promijenjeno od Sokan junior (19.06.2011 u 21:34 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Sokan junior je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:29


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije