Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 21.06.2011, 02:02   #1
asmir90
Ovaj baš voli da kuca
 
asmir90's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.05.2010
Mjesto: Srebrenik
Postovi: 304
Downloads: 679
Uploads: 12
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 35 puta u 32 Postova
Instrumenti: Korg PA900
asmir90 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Kako preslusati semplove

Ovako kolege kupio sam danas pa80 i sve sto znam je ubaciti neki sempl sa kartice na ritam.eh sad posto nista drugo ne znam ako moze neko da mi to objasni.ako imam neki sempl na racunaru i prebacim ga na disketu jel ga mogu nekako preslusati ako je u pitanju boja ili bubanj i ako mi se svidja da ga snimim na Flash karticu.kartica mi je 16 mb al nema nesto puno na njoj.imam jos mnogo pitanja ako moze neko ga mi da svoj mail pa da se cujemo preko msn da mi to objasni.imam pitanja vezanih i za HD u klavijaturi.pozz svima
__________________
Konobar donesi vrata hocu da izadjem
asmir90 je offline  
Star 21.06.2011, 02:14   #2
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Kolega,vec ste na jednoj temi trazili da vas kontaktiraju na mail i ponovo ista prica,i tamo ste se pohvalili da ste kupili PA80 na cemu vam iskreno cestitam ali cemu takvo pisanje i takva pitanja kad na forumu postoji milion tema vezanih za PA80,dok to sve iscitate treba vam 10 dana a siguran sam da svi odgovori vec postoje. Ova tema ide u LOCK a vama savetujem da se malo potrudite i oko pravilnika,ima sigurno stvari koje treba da znate.
 
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:01


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije