Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.06.2009, 14:34   #11
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Tacno tako popijes 2 piva i ti si pecen za kaznu to jest iskljuce te iz saobracaja jer si nesposoban da upravljas vozilom.Cirkus!!!A sta ako je neko naduvan ili usprican(sto je daleko tezi prekrsaj) kako ce njemu da provere kolicinu droge u organizmu,uz pomoc "drogotestera"?
Slazem se treba iskljuciti pijane vozace iz saobracaja ali smatram da su veci krivci za udese na drumovima proizvodjaci automobila.Kad bi proizvodili prevozna sredstva koja ne mogu da razviju vise od 100km\h smanjili bi mnogo procenat nezgoda na svim putevima u svetu,a da ne pricamo o zagadjenju prirodne sredine.Napravio auto koji moze da razvije 250Km\h a gde da ga vozimo,na aerodromu?A takvima koji imaju mogucnost da kupe takve automobile,kaznu nece ni napisati zbog prekoracenja brzine ili voznje u alkoholisanom stanju jer su mocniji i silniji od zakona,jedino ako ih bog kazni tako sto ih pozove na istinu!
Boban010 je offline   Reply With Quote
Star 15.06.2009, 17:49   #12
Enes-am21
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.02.2008
Mjesto: Visoko
Godina: 37
Postovi: 179
Downloads: 81
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 32 puta u 23 Postova
Instrumenti: korg pa800, korg tr, harmonika hohner morino VI
Interesi: muzika i sport
Enes-am21 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Enes-am21 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Volim sto ne pijem alkohol...
Enes-am21 je offline   Reply With Quote
Star 15.06.2009, 18:08   #13
bokivelik
Donator
 
bokivelik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.04.2009
Mjesto: H 68° L 51
Godina: 41
Postovi: 193
Downloads: 684
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 32 puta u 27 Postova
Instrumenti: KORG PA4
bokivelik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bokivelik pošalji poruku preko MSN messengera bokivelik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ....

More da znas boke da je tako. Evo kod mene juce se parkirali pred kapiju neki budzovani nemogu da udjem u dvoriste. Kamo za njeh pauk? samo se prosecan narod zali od policije i da su mu opaucili auto. KATASTRASNO!
bokivelik je offline   Reply With Quote
Star 15.06.2009, 18:42   #14
laky
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.11.2004
Postovi: 209
Downloads: 543
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
laky befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kao i Rale, moj kolega je koristio pilue ali ko za k***c nisu ga ni jednom zaustavili, tako da nismo utvrdili da li pomazu ili ne. Davno sam se sa nekim poznanicima pandurima zezao na rodjendanu i od jednog piva i pola vocne torte naduvao sam 0,6. To za voce sam cuo iranije da hoce da poveca nivo. U principu ako si pio ili pusio mora proci najmanje 15 min ili 30 nisam siguran, pa tek onda treba da duvas. Inace sa ovom cakom i ako ne potpises zapisnik mozes pokusati kod sudije da ga oboris jer je policajac duzan da te upozori na ovo pravilo inace "duvanje" nije validno. Naravno dok cekas da prodje taj period mozes pokusati da malo omeksas policajce pa uz razgovor o svetskoj krizi, teskom zivotu nas muzicara i policajaca, pokusati bar na trenutak olaksati zivot doticnom, a naravno i sebi uz mali gest ...dobre ...volje.
Inace davno sam prisustvovao sceni kada je jedan harmonikas posle nekoliko rakija naduvao 0,00. Jednostavno snazno je udahnuo nekoliko puta vazduh na nos i tako svez i cist vazduh dunuo u dreger.
Postoji i radikalniji metod da dok duvas snazno stisnes rukama displej koji bi trebao da se pokvari, ako se tako izvuces od alkohola rizikujes da naljutis policajce pa ti mozda nesto drugo natovare.\

E da ne zaboravim, ipak je najbolje ne piti dok se vozi. Ja licno iz principa ne pijem kad moram da vozim. Bolje je i platiti nekog da te vozi ili uzeti taxi.
laky je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije