Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 22.01.2010, 21:36   #1
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Roland EXR-E2 user progam

Kolege imam jedan problem sa EXr om E2. Problem je sledeci, s obzirom da sam kupio klavijaturu polovnu od decka koji je ovu spravu koristio iskljucivo za soliranje tj. za desnu ruku, USER programi u ovoj klav. su podeseni tako da su svi bez ukljucenog ARANGER moda, i sa podesavanjima, koja meni ne trebaju, i ne odgovaraju, naime, svih 200 su zauzeti, a meni ne trebaju mozda ni pedesetak, tako da ja nemam prostor za moje ritmove i moje USER programe, Moze li mi neko objasniti nacin da obrisem swe ove programe? Da li smem, kada klavijaturu povezem sa racunarom, komp. klavijaturu prepoznaje kao spoljni drajv (isto kao fleshku, ili eksterni hard), smem li da formatiram klavijaturu, jer imam jedan folder koji nemogu da otvorim, izbacuje neku gresku a zauzima mi preko 1mb, sto je stvarno mnogo s obzirom da ova klavijatura ima 2mb ukupnu memoriju. Molim swe one koji poseduju ovi klav. ili znaju o cemu se radi, za pomoc ...Hwala.

Promijenjeno od neconix (23.01.2010 u 01:14 sati) Razlog: promenjen naslov
calevh je offline   Reply With Quote
Star 22.01.2010, 21:52   #2
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Formatiraj u klavijaturi ne preko kompa.Function,pa utility,Lock init iskljuci,pa onda init flash.Ovo nece obrisati user programe a i ne mora jer ceo user sa 200 performansi zauzima samo 50Kb ali ce obrisati sve ritmove u flash memoriji.Mozes da formatiras i preko kompa ali ce se klavijatura blokirati kad pokusas da je prebacis iz USB moda pa ces morati da je iskljucis pa ukljucis i moraces da formatiras posle toga u klavijaturi kako bi omogucio nesmetan rad.
Boban010 je offline   Reply With Quote
Star 22.01.2010, 22:01   #3
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hwala Bobane naljepse. A reci mi jeli mogutje da klavijatura bude zarazena nekim virusom sa kompa, pa mi zato izbacuje jedan folder koji nema naziv, nemogu ga otvoriti, izbacuje neku gresku, a nemogu ga ni obrisati.I jos nesto, voleo bih da mi ucinis jednu uslugu. Ja tju tebi poslati neke moje ritmove, a ti ako imas vremena da snimis neki snimak na njima, jer ja neznam postupak, a i nemam potreban materijal za to, da cuju kolege koje poseduju ovaj sint, kako sam ja sredio ovaj instrument, i da im dokazem, da ova sprava i te kako vredi.
calevh je offline   Reply With Quote
Star 22.01.2010, 22:10   #4
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Moguce je da ima virus,pokusaj sa programom unlocker,ako nece da ga obrise uz pomoc tog programa preimenujes folder ili fajlove u njemu(promeni im ekstenziju u avi recimo),pa obrises ako ne moze drugacije onda jedan po jedan.
Ali prvo pokusaj init flash u samoj klavijaturi!!!!!
Boban010 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:19


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije