Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 06.03.2008, 21:55   #41
dugmic
Drugar foruma
 
dugmic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.11.2006
Mjesto: chicago
Postovi: 67
Downloads: 964
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: guerrini dugmetara i pa 800
dugmic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od simonovic Pokaži Post
Zdravo,nekome ce se sviditi a nekome ne ovo sto cu napisati.
Ljudi ne zavaravajte se i ne dajite novac u ludo,to su sve sitnicari koji hoce nesto da budem prost na guzove da zarade.
Znam mnoge kolege koji su debelo platili i poslije razocarenje,dobiju set koji kruze po netu malo preradjeni i dodane neke sitne stvarcice itd.
I te kolege koje prodaju setove iz Austrije oni ce se pronaci u ovome,oni isto tako prodaju tudje stvari ili ti narodno receno(mu.a za bub...e).
Moj savjet ne davati novac sljedecim likovima koji love zrtve po netu:
RANKE,SMOKI,DALABU ILI TI SAMIR.
Svatite ovo kao prijateljsku poruku od mene ,nedajte se prevariti,.
To je jedan bezobrazluk i pljacka,drskost traziti za kojekakva smeca po 500 eura.
Pozdrav FENIX P.SIMONOVIC
Zdravo si ti Perica Simonovic burazury akosi ti javise , i ako nisi javise , akosti ycilismo zajedno kod ace krnjevca, sto kazes stvarnoje glupost kupovati setove ovajme ranke zeznuo svemi poslao skoro namenske ritmove , i neke ritmove bezveze ljudi ne kupujte to od ovih prevaranata, ovi samo sede i cekajy zrtve , neki set izbuckurisy i kazy y al je set , .
dugmic je offline   Reply With Quote
Star 06.03.2008, 22:02   #42
daisa
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 31.01.2007
Mjesto: Kozarska Dubica
Godina: 44
Postovi: 221
Downloads: 615
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg PA 800.Le,Z1
daisa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
daisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ja svoj set nedam ni za pare sto bi neko imao sto imam i ja jos da svi imamo isti set i da zvucimo ko fajlasi ,ajde u redu je sad dati nekome dobrom kolegi nesto al nemozes sad al datu pa da svi imaju ,ja vise i nenosim klavijature u bih vec me par ceka jedva da dodjem i da im dam SVE,bar da kazu daj nesto nego hoce SVE dobice al kad procvjeta daska ,ne zato sto sam skrt ili zavidan nego sto ce sutra pricati kako su sredili klavijature sami a nikad nisu ni pipnuli edit a mogu danima pricati kako su im mocne klavijature ..tamo neke svemirske boje.Dao sam im mnogo puta i nikad ni hvala nisu rekli al nema vise sto dao dao.Amin

Promijenjeno od daisa (06.03.2008 u 22:06 sati) Razlog: grrr
daisa je offline   Reply With Quote
Star 06.03.2008, 22:20   #43
ROBOT
Vredan član društva
 
ROBOT's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.10.2007
Postovi: 125
Downloads: 615
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
ROBOT befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

cuvajte setove za pa 800 nedao bog moze neko uzeti ....po mogucnosti prebacite setove na usb stick pa u banku western union ili hypo alpe adria bank neka oni to stave u sef za nedaj boze
a pod jastuk nikako mogu doci dobre vile pa uzeti za sebe i djeliti drugoj raji auuuuuu vidi belaja ....u redu da se ne da to zasto si se mucio ali ne razumijem koliko ovdje ima bas pravih prijatelja da je dao svoj set nekome ali samo vazi za one koji su se upoznali na yu midi posto se spominje samo dobrim kolegama ,,,evo koliko ovdje ima clanova da su se upoznali i dali svom kolegi set ali vazi samo za pa 800 daj recite koliko vas ima ali set koji ste vi pravili .....prijateljski pozdrav od mene ...
__________________
TITO nase jucer danas i sutra

Promijenjeno od ROBOT (06.03.2008 u 22:51 sati)
ROBOT je offline   Reply With Quote
Star 07.03.2008, 17:26   #44
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od daisa Pokaži Post
Ja svoj set nedam ni za pare sto bi neko imao sto imam i ja jos da svi imamo isti set i da zvucimo ko fajlasi ,ajde u redu je sad dati nekome dobrom kolegi nesto al nemozes sad al datu pa da svi imaju ,ja vise i nenosim klavijature u bih vec me par ceka jedva da dodjem i da im dam SVE,bar da kazu daj nesto nego hoce SVE dobice al kad procvjeta daska ,ne zato sto sam skrt ili zavidan nego sto ce sutra pricati kako su sredili klavijature sami a nikad nisu ni pipnuli edit a mogu danima pricati kako su im mocne klavijature ..tamo neke svemirske boje.Dao sam im mnogo puta i nikad ni hvala nisu rekli al nema vise sto dao dao.Amin
to je to o tome se radi daisa i sam znas da kada nesto imam mogu podeliti ali sa kim ja to zelim a da delim svima a niko nista neradi nego jos posle pocnu da te pljuju i da ti se podsmevaju kao ovo nista ne valja itd. ja na svom setu radim mesecima platio semplove i sta sad daj..daj....daj....daj.... ma ajte molim vas. Evo znas da sam ti dao onaj ritam dok sam ga uradio da ga poslusas i sugerises itd.. ali okaciti na net pa evo svima taman posla...

za ROBOTA
naravno da cu da cuvam kao i svako ko je to pravio. Necu da ulazim u to dali neko sam pravi svoj set ili ne kao ni dali i ko i kako svira ili samo trubi u prazno ali sam siguran da gomila ljudi odavde nema svirke isto i da NISU NIKAD svirali nigde a kamoli da naprave set. E takvima je lako da daju ono za sta se nisu ni malo pomucili i stalno traze daj...daj...daj........ pa jos posle komentarisu znamo svi kako. Npr nedim koji zivi od toga da vam ritam boju i to komplet sredjeno extra i cela tema zavrsi na kraju u fazonu na sta ti to lici sto samo toliko kb sto ne das bar jedno 50 MB e jebiga. Ne drzim nikome stranu ali to je jednostavno tako.
Dacu sta ja hocu i kome ja hocu. A KOME GOD TREBA NESTO SLOBODNO NEKA SE JAVI na msn ali ceo set NEDAM NITI PRODAJEM nikom osim Neletu koji mi je extra mnogo pomogao da sredim klavijaturu i njemu cu da kada sve zavrsim da usnimim sve iz svoje klavijature i da mu jednostavno dam.
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote
Star 08.03.2008, 04:22   #45
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ajde svi vi koji ne dajete svoj set, nemojte tako da pricate. Svako ima drugaciji ukus, drugacije navike... neko voli da mu boje budu poslagane ovako, neko opet onako...
Svako to radi na svoj nacin i to je OK. Otkud bilo ko moze znati da njegov set, na kojem se naradio, moze bas meni da odgovara? Vrlo je mala verovatnoca za tako nesto. I ja sam svoj prvi set dobio od kolege. Od necega se moralo poceti. Posle se vec to edituje onako kako kome odgovara... Gotovo niko nece koristiti set koji je ovde skinuo bez ikakvih izmena...
Ja sam svoj set OKACIO ovde, za dzabe, pa sta. I nije mi zao. Ok, ja za njega nisam dao ni dinara. Prckao sam i menjao ga pre nego sto sam ga okacio, prilagodjavao sam ga sebi, ali nije to ni izbliza ono sto cu imati u klavijaturi za mesec-dva. Pa i to cu da okacim... Neko ce skinuti, poslusati, svidece mu se (mozda) nesto, to ce iskoristiti u SVOM setu i vozi dalje...
Inace, prikupio sam svakojakih setova, cak i od nekih ljudi koji su to tako ljubomorno cuvali da ne daj boze... Cak mi je i jedan kolega bio pre koji dan, cim je kupio svoj extreme. Obecao sam mu svoj set i pitao ga sta on ima. Kaze, ima set na kartici, ali ne sme da mi ga da posto je tako obecao tipu od kojeg ga je dobio. Pa ok, rekoh ja, nema veze, ponesi karticu iz sinta, bar cu poslusati na mom extremu taj famozni set, ali ga necu presnimavati. Ucitam ja taj bogom dani set kad ono NISTA ali BAS NISTA od semplova/programa/kombinacija koje ja nemam u svom setu, ili nekom od setova koje sa skupio!!!
Hocu da vam kazem da se danas valjaju i prodavaju setovi koji su mahom sastavljeni od tudjeg rada. Retko ko ima set da ga prodaje, a SVE ali bas SVE u njemu je uradio sam. Od semplovanja do programiranja efekata i ostalo. Takvim ljudima svaka cast i razumem zasto to ne daju badava. Neki to nece ni da prodaju, pa i to je u redu.
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1
jager je offline   Reply With Quote
Star 08.03.2008, 04:39   #46
dugmic
Drugar foruma
 
dugmic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.11.2006
Mjesto: chicago
Postovi: 67
Downloads: 964
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: guerrini dugmetara i pa 800
dugmic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard slusajte pericy

nemojte kupovati gluposti nego pravite sami ritmove ili ako imate prijatelja , da vam pomogne pazitese jasam se opekao na takvima.
dugmic je offline   Reply With Quote
Star 08.03.2008, 04:52   #47
dugmic
Drugar foruma
 
dugmic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.11.2006
Mjesto: chicago
Postovi: 67
Downloads: 964
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: guerrini dugmetara i pa 800
dugmic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Italijanska kao nekad

Ljudi stose svi ne prikupimo i da platimo malo svak po malo i dase y italiji pocne pravi korg samo za nasy muziky sa ritmovima bojama itd, sto dase mucimo ovoliko , strasnoje nekad sjebemo klavijatury, sto da dajemo kakvo kojim tipovima 500 eurica, bolje dati to inginerima koji znajy sta rade , sto dase porazboljevamo , jebiga menisy sipali pivo na ketron skupoceni svesam sam pravijo video muke zive , malo da promislimo , kako e 50 roland ima neke stvare , mozda bolje i od korga , trebase korg pobrine malo oko nas balkanaca.
dugmic je offline   Reply With Quote
Star 08.03.2008, 05:13   #48
dugmic
Drugar foruma
 
dugmic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.11.2006
Mjesto: chicago
Postovi: 67
Downloads: 964
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: guerrini dugmetara i pa 800
dugmic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard set plava boja ekran

tip stomi poslao set zajebomi bojy na ekran kaze bolje za oci, pa 800 ima y boji a ne plava nije za oci dobra .
dugmic je offline   Reply With Quote
Star 08.03.2008, 15:04   #49
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

to i pricam uvek nekome nesto ne odgovara inace pa 800 ima dve plave dve zelene narandzastu sivu i crno belu boju nevidim sta tu moze da se zajebe i koliko je to bitna stavka u setu pa da nekome set ne valja zbog toga...... eto posle kazu daj.
za Jager-a
tebi care svaka cast sto si podelio ono sto imas u ime svih onih kojima treba set ali svedok si i sam da je pola ljudi nezahvalno i nadje se da komentarise kako je sve sranje i da nevalja nista. Ja sam pogledao taj set u vecini je od pa80 ali kao sto sam vec rekao da je ODLICNA osnova za nadgradnju i da se od njega moze uz nesto truda uraditi izuzetan set za rad. E sad sto sve mrzi da zagreju stolicu i a rade to je druga stvar. Mislim da svako ko se bavi muzikom i svira na aranzerima MORA da moze da nauci za toliko da sredi svoj set. (ako sam mogao ja moze svako)
I svako kome treba set za PA800 ima decko je postavio dobar set pa skinite uzmite i radite i imacete NAJBOLJI set koji mozete naci na trzistu. Samo ne budite lenji nego radite a ne samo daaaaaajj......
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote
Star 10.03.2008, 00:28   #50
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Kao sto je vec neko rekao: "Poklonu se u zube ne gleda", tako da ni meni nisu jasni ljudi koji mogu da skinu nesto badava, a posle pljuju po tome. A i slazem se sa tobom da je svaki, ali SVAKI set koji se moze naci upravo samo dobra osnova za sredjivanje SVOG seta, koji ce samo svom kreatoru biti najbolji na svetu. Velika je verovatnoca da ce svima ostalima biti sranje.... jebiga. Bez grejanja stolice i ucenja podesavanja klavijature nema ni onog pravog seta
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1
jager je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
800, boga, korg, molim, pomozite, set, vas


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:24


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije