Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.06.2009, 12:59   #1
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard boja iz pa80 u le

kolege,jel moze nekom forom da se ubaci boja iz pa80 koja stoji u programu ( na USER-u), u triton le?
ono sto sam probao je da je pozovem u lelibby,ali je ne prepoznaje iako ima ekstenziju .PCG.
kako ovo da urdim,ako je moguce nekako?
__________________
medino bend
medino je offline   Reply With Quote
Star 07.06.2009, 19:23   #2
Minicevac
Odomaćeni član
 
Minicevac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2008
Mjesto: Knjazevac
Postovi: 692
Downloads: 1265
Uploads: 21
Rekao HVALA: 46
Zahvalili mu 77 puta u 67 Postova
Instrumenti: KORG Pa3x
Interesi: Pevanje
Minicevac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ako neko nesto zna o ovome neka pise...Hvala unapred
Minicevac je offline   Reply With Quote
Star 09.06.2009, 21:20   #3
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

znaci ne moze,a?
__________________
medino bend
medino je offline   Reply With Quote
Star 09.06.2009, 21:26   #4
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

pa direktno ne,ali ako ta boja postoji u rom na Le,onda peske prepises parametre mada ni onda neces 100 posto dobiti to,a mozda moze i bolje da ispadne ipak Le ima vise parametara za podesavanja.A koja je boja u pitanju ako nije tajna?
svrakan je offline   Reply With Quote
Star 09.06.2009, 23:07   #5
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ma nije tajna,sto bi bila. rec je o elektricnoj gitari koju sam dobio sasvim slucajno od nekog. ali tako je dobro i verno uradjena da ti ja to ne mogu opisati,znaci obedljivo najbolje zvuci od svih koje sam dosad imao prilike da cujem pa cak i na mnogo jacim zverkama. e sad,sta je fora. taj neko ko je to pravio promenio je ime od te fabricke boje i sad se zove mislim CHOURS GTR2 ili tako nesto. znao sam za tu varijantu da probam pesaka ali ,ko sto kazes,nikad se ne dobije isto,to mi je iskustvo od skoro, kad sam tako probao da prepisem parametre od wah-wah gitare,pa je ispalo drugacije iako sam stavio skroz iste parametre.
uglavnom,ova gitara mi stoji u user-u i vec sam je postavio u dosta ritmova,a kad se s njom odsvira fospil iz "neko te ima nocas" deluje zastrasujuce dobro,a prebacio bi je na LE-a cisto da bude uvek tu,dostupna uvek..
a jel postoji fora da se nekako vidi koju je gitaru sminkao? nekako preko oscilatora ili tako nesto? tu bi trebalo da pise tacan odnosno fabricki naziv boje,zar ne?
__________________
medino bend
medino je offline   Reply With Quote
Star 09.06.2009, 23:20   #6
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa da,sad ne znam vec napamet na pa80.kako ide program,pa u useru je nadjes pa meni,i onda na prvoj stranici ili drugoj pise od koje rom boje je napravljena i koliko koristi oscilatora,a ko koristi vise od jednog onda za svaku pogledas.
svrakan je offline   Reply With Quote
Star 09.06.2009, 23:25   #7
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

bas cu sutra da probam da se zezam malo,pa ako uspem nesto,eto je u download da cujete. ja sam totalno pod utiscima,prosto ne mogu da verujem,ali pazi prava elektricna gitara,nema greske.
cudno kako nece lelibby da je procita a otvara ekstenziju .PCG, a i user iz pa80 ima istu ekstenziju i nece.
Dodato:
evo da nastavim...danas sam radio ovo "pesaka" od kad sam dosao sa posla ,znaci oko pola 4 ,do sad...ubio sam se ko stoka. i jednom momentu sam mislio kako se blizi kraj prepisivanju da je to pun pogodak jer jew zvucalo skroz isto ( upalio i pa80 i le i prepisivao stranu po stranu,bilo je tu jedno 21 strana sa po milion parametara,i to posebno za oscilator 1 i za oscilator 2). znaci kad je sve to bilo gotovo i kad sam sve to povezao na razglas ukapirao sam da nema veze sa zivotom tako da ovo prepisivanje i nje bas laka i dobra fora ...
ustvari sta se desava...boja na le-u i na pa80 dok je ukljucen program priblizno isto zvuce , ali fora je da ta boja ubistveno radi samo kad se pozove iz jednog performansa...a tu su posle dodati i oni efekti C i D koje na LE nema...
znaci, sta sad???
__________________
medino bend

Promijenjeno od medino (10.06.2009 u 21:14 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
medino je offline   Reply With Quote
Star 13.06.2009, 23:04   #8
vladimir68
Ovaj baš voli da kuca
 
vladimir68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.10.2008
Mjesto: vojvodina
Godina: 56
Postovi: 316
Downloads: 493
Uploads: 10
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 26 puta u 25 Postova
Instrumenti: nekoliko vrsta instrumenata
Interesi: muzika
vladimir68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Može.PCG iz PA prebaci na karticu od Le ,učitaj normalno RAM a posle idi sa učitavanjem PCG. Svojevremeno sam prebacio neke fabrične organ boje iz PA serije na Tr.
Dodato:
Evo za probu ,postavio sam neke boje(neznam šta tačno,da li je fabrično ili user) iz PA50-60-80 ,otvara ih i LeLibby a mogu i derktno sa kartice u Le ili Tr.Pa probaj.POZDRAV.
Prebačene su normalno; ceo set na floppy ,onda u komp i iz kompa samo PCG na karticu i u Tr.
__________________
zajeban je život muzičara

Promijenjeno od vladimir68 (14.06.2009 u 13:42 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
vladimir68 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:16


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije