Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 30.09.2010, 19:14   #41
jeftabgd
Belaj boy
 
Registrovan/a dana: 16.01.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 654
Downloads: 534
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 70 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg Pa-800,Dallape,Guerrini.
Interesi: sakupljanje mp3,narodna kola
jeftabgd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
jeftabgd pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Sajt je savrsen i sve je o.k.Jedino bi voleo da ovo internet druzenje predje u prakticno i da se ljudi vise upoznaju a samim tim bi bilo i nekih kombinacija u vezi posla,a usput bi se malo i popilo,pojelo.
jeftabgd je offline  
Star 30.09.2010, 19:20   #42
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Jefto,meni smeta sto na forumu nema nista za jelo
 
Star 30.09.2010, 19:44   #43
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od jeftabgd Pokaži Post
Sajt je savrsen i sve je o.k.Jedino bi voleo da ovo internet druzenje predje u prakticno i da se ljudi vise upoznaju a samim tim bi bilo i nekih kombinacija u vezi posla,a usput bi se malo i popilo,pojelo.
da...slazem se,ajde neka neko organizuje neko okupljanje kolega sa foruma,mislim da bi to bio cist pogodak,samo odrediti termin,vreme i mesto gde ce se okupljanje odrazati.To bi bilo za dobrobit sviju nas!
Lepo je druziti se ovde,ali je jos lepse uzivo,naravno uz neko pice i mezetluk.
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline  
Star 30.09.2010, 19:46   #44
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

meni na ovom forumu smeta, sto kolege moderatori nece da mi srede neku "uciteljicu"
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline  
Star 30.09.2010, 20:21   #45
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@simkeres
bilo bi to lepo da se skupimo,ali.....prosle godine je Jeftabgd organizovao skupljanje forumasa u avgustu koliko se ja secam.
Bilo je najava da ce nas biti na skupu oko 50-60 kad ono corak.Skupilo se nas Desetak,malo smo pili pricali i kraj.cak smo mi iz beograda doneli nase klavijature i ozvucenje ali svirke nije bilo.

svi bi mi da se skupimo ali muzicari nikad nisu bili nikad jedinstveni na zalost.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline  
Star 30.09.2010, 20:33   #46
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

A meni je jos uvijek zao sto je drug Simensserbija dobio zabranu da sme da postavi svoj demo pa kakav god da je....jer mislim da puno znaci kad neko sme da postavi svoj demo kao i svi ostali clanovi a i vidim da sve manje i manje pravi prekrsaje,pa sam mislio da ako je moguce da se ponovo odobri,naravno ako se slazu moderatori sa ovim a i ostale kolege.
Da neko ne pomisli da sam se mozda dogovarao oko toga snjim...naprotiv,nego mi naumpade a i nije on los momak i bilo mi je drago da ponekad cujem kako napreduje njegovo sviranje,a u ostalom i on je jos uvjek clan ovog foruma..

Mislim da su demo snimci vise potrebniji jednom pocetniku nego onome ko zna da svira sve perfektno,da bih mogao taj pocetnik da pokaze sta zna i da cuje od kolega komentare gdje sta da poboljsa i ispravi.

Ja vjerujem da ce i drug simenss...da u buducnosti pripazi da vise ne dodje do toga,pa da se ponovo zakljucava njegova tema..

Ovo nije da mi smeta ali nisam mogao nigdje drugo da iznesem svoje misljenje,pa hajd reko da napisem ovdje u ovoj temi...a nek odluce oni koji su nadlezni za to...Meni bi bilo samo drago za njega i nista vise....Poooz
zeljko je offline  
Star 30.09.2010, 20:46   #47
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Citat:
Originalno postovano od d3llbQy_DM Pokaži Post
meni na ovom forumu smeta, sto kolege moderatori nece da mi srede neku "uciteljicu"
Niko ni nama nije sredjivao "uciteljice" u tvojim godinama ...moraces ipak sam u potragu za znanjem


@ Zeljko

Ako se cujes sa Simensom reci mu da moze da postavi demo ali samo ako ce to da bude kako treba...krene li po zlu,zna se
 
Star 30.09.2010, 21:08   #48
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma ne cujem se ni ja s njim vec dugo,ali sam video da je navracao na forum,pa se sjetih..nekako mi neobicno da nema i on svoju temu demo a i pozeleo sam da cujem kako napreduje,pa zato....Ja cu da mu napisem na pp da pripazi ako hoce da otvara,a dli ce on to da cini vidjece moDruze vule hvala ti puno od mene na razumjevanju....Poooz
zeljko je offline  
Star 30.09.2010, 21:44   #49
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

@ Zeljko

Ne treba da se zahvaljujes

A ako bas moras... onda hvala YU-MIDI TEAM-u
 
Star 30.09.2010, 21:59   #50
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Jest tacno to sto kazes a ja se ne sjetih da ste svi moderatori zasluzni za bilo koju pomoc i razumjevanje..Tako da hvala jos jednom cjelokupnom Yu-midi timu...I ugodno druzenje....Pooz
zeljko je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:48


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije