Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju Yamaha-e, Korg-ove, Roland-e ili za one koji imaju meshovita pitanja.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 14.05.2011, 12:42   #1
zagorac
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 18.01.2010
Postovi: 3
Downloads: 47
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zagorac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard GEM WK8 SE postavke vokalizera

Pozdrav novi sam na forumu, te vas molim ako mi možete pomoći. Upravo sam nabavio jedan GEM WK 8 SE, koji ima vokalizer - vokoder. Želim pitati da li se netko susretao sa tom klavijaturom i kako na koji se način može te dali može predmetna klavijatura pratiti dvoglas, troglas četveroglas prilikom pjevanja. Naime, ima ulaz za mikrofon i pokušavao sam nešto kako bi dobio dvoglas prilikom pjevanja, no nije mi uspjelo. Zato vas molim ako netko zna kako se to naštimava da mi pomogne. Brat mi ima YAMAHU 9000 pro i kod njega je to puno lakše i dobro zvuči. Dakle zanima me da li ova moja klavijatura koju sam nabavio isto može pratiti dvoglas uz držanje akorda lijevom rukom ili ne, a ako da kako se to naštima i kako bi to mogao putem pedale uključiti i isključiti. Sam sam napravio pedalu koja funkcionira i pomoću nje mogu uključiti i isključiti ritmove, napraviti prijelaze i slično te me zanima da li preko nje mogu si podesiti dvoglasno pjevanje.

Unaprijed hvala na odgovorima.
zagorac je offline   Reply With Quote
Star 19.05.2011, 21:32   #2
zona
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.08.2006
Postovi: 41
Downloads: 1599
Uploads: 32
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 9 puta u 7 Postova
Instrumenti: KORG PA2X PRO,Gem Genesys Pro,Guerini Superior III
zona befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Tesko ces ovde dobiti odgovor na to pitanje.Najbolje da na njihovom sajtu skines uputstvo za klavijaturu u kome imas sve prilicno dobro objasnjeno korak po korak i sa slikama pa ako malo poznajes engleski mozes da se snadjes.
zona je offline   Reply With Quote
Star 23.05.2011, 21:55   #3
zagorac
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 18.01.2010
Postovi: 3
Downloads: 47
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zagorac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Reden

Hvala, uspio sam prevesti dio uputstva koje sam skinuo na njihovom sajtu, te sam uspio pokrenuti vokoder. Bit je bio samo da se uđe u EFEKT - VOKAL PROCESOR, a potom da se uključi opcija "CORD". U toj opciji može se sve drugo podesiti i nakon toga sve funkcionira ok. Trebalo mi je malo vremena da sve pohvatam i prevedem, ali isplatilo se. Zvuči dobro, no još moram da podesim neke parametre i da ga potom isprobam na boljem razglasu iako i na ovom mom malom od 150 W ne zvuči loše. Ipak Hvala na pomoći.
zagorac je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2011, 16:18   #4
zona
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.08.2006
Postovi: 41
Downloads: 1599
Uploads: 32
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 9 puta u 7 Postova
Instrumenti: KORG PA2X PRO,Gem Genesys Pro,Guerini Superior III
zona befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nema na cemu,vazno je da si uspeo da se snadjes.
zona je offline   Reply With Quote
Star 24.08.2011, 09:51   #5
nevenastosic
Vredan član društva
 
nevenastosic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.06.2011
Postovi: 101
Downloads: 915
Uploads: 37
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
nevenastosic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Unglücklich kako si podesio?

ukljuciva iskljuciva, vrte dugmici, i nista?samo moj glas izlazi i nista vise?nema ga ni prateci a kamo li dva tri glasa?kako si ga podesio?mora da ima neka caka?pozz
nevenastosic je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:51


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije