Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Sistemi

Sistemi Kompletni sistemi za ozvučenje... Kombinacije...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.12.2006, 11:40   #1
Pokemon
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard Ozvučenje

Pozdrav svima!

Sviram harmoniku više onako, za sebe i na gdje kojoj fešti za 10-ak ljudi. Nisam neki majstor ali volim to i svaka svirka je za mene zapravo opuštanje i uživanje, a ne napor. No, zanima me da li mi netko može preporučiti kako da malo "pojačam" zvuk tj. glasnost, jer vi koji se bavite muzikom znate kako je to kad se moraš nadglasavati s ruljom koja se dernja tj. svako pjeva svoju pjesmu. Dakle, htio bih nabaviti nekakvo pojačalce preko kojeg bih mogao svirati harmoniku i ujedno pjevati. Zapravo, ja neznam što trebam uopće nabaviti za to jer nisam se nikad zanimao za pojačala, mikrofone i ostalo. Harmonika je talijanska, troglasna, Victoria, 120 basova, ništa posebno ali za zabave ovakvog tipa kao stvorena. Lagana je, oko 10kg i ima dosta plitak i mek hod tipki, vrlo ugodna zvuka. Znači, ako netko ima s takvim stvarima iskustva, molim preporuke za nabavku opreme. Hvala!
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
ozvučenje


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije