Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.07.2008, 04:20   #1
Braco19
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 19.10.2007
Postovi: 77
Downloads: 348
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Braco19 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Novi hitovi

Pozdrav,
U zadnje vreme sam pokusavo da napisem listu svi pjesama novi koji su hitovi. Inace one koje se sviraju dosta. Mislim da nedostajem ih dosta novi, pa mi zamolio sve muzicare ovde ako znaju koje su pesme hitovi novi i da se sviraju dosta da napisu neki par od svoji. Makar da se zna sta se sve mora skidati danas da bi se nastavilo imati muzike. Hvala
Braco19 je offline   Reply With Quote
Star 27.07.2008, 05:43   #2
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Zavisi druze gdje si...u kojoj drzavi..kome sviras..na kojem mjestu..ko ti je publika...Ja sviram u jednm lokalu koji posjecuje oko 250 ljudi, 95% mladja raja i moram pratiti trend noviteta tako da sam u zadnjih 20-tak dana morao uraditi i ritmove i sve ostalo za novog Acu Lukasa-by pass, Reci, Hiljadu puta, Da podnesem bol. Aco Pejovic-Seti me se, Na sve spreman, Uvenuce jasmin beli, Dobra vila. Srecko Savovic-Koliko volim te, Reci da volis me i neke sa proslog albuma. Sejo boy- Da si mi srece donijela. Nikola Rokvic-Ja nisam taj. Merlin-Da Bog da, Hadzija. Da ti ne pricam i ne navodim glupe hitove novih Grand zvezda od kojih mi se definitivno povraca jer flalsaju i na originalu a uzivo da se ne prica al jebga mora se ... Boban Rajovic skoro sve stare i nove,Sasa Matic- Poklonite mi nju za rodjendan, Sila si..isto tako par starih pjesama od Srecka Savovica...Ma krivo mi je sto mi sve te pjesme zauzmu mjestu u klavijaturi mada sam svjestan da ce i ritmovi i ono sto je vec pripremljeno u song book biti izbirsano za mozda mjesec dana. Moj ti je savjet, prati DM SAT ili PINK i prati sta narod trazi , to ti je to a koliko ces sve moci stici...neka ti je Bog na pomoci Pozzz
DinO74 je offline   Reply With Quote
Star 27.07.2008, 08:53   #3
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Što se tiče noviteta-NEMOGUĆE je to pratiti redovno...Svaku sedmicu izađe neki novi album nekog pjevača...Danas svaki drugi amater bez talenta (koji ima mnogo para) snima album ili za Renome ili za Grand,Gold,itd...Muzičke kuće apsolutno ne gledaju koliko stvarno je kvalitetan material ali uz dobru reklamu postignu da to postane VELIKI HIT (a pjesma ne valja ku#cu)...I ova glupa mladež ko muhe na govno navale i bajagi vidi jes dobra pjesma...Zato radim samo u KAFANAMA (diskači ne dolaze u obzir) gdje se traže PRAVI narodnjaci i gdje pada BAKŠIŠ...Što bi ja sad kenjo i mučio se s novitetima kad nema bakšiša kad mogu odraditi tezge na kojima je ponekad bakšiš veći od dnevnice...A ako si u takoj okolino kao što je La Dino reko: Gledaj DM Sat,Pink,TV Duga,BN,itd...

PS: (La Dino čovječe ajd javi se znaš koliko sam se zaželio da se ispričamo jebo te patak...)
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 27.07.2008, 11:41   #4
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Lächeln

U potpunosti se slažem,

kolega Alix.To je više nemoguće pratit,a pogotovo hitove koji su nastali radi ogromnog dekoltea, i turbo-mini suknjice, dobre reklame, o od pjevanja niti P....
A da ne govorim evo kod mene u Hrvatskoj, kolko samo pjevača i grupa ima, koji prepjevaju i jednostavnu ukradu neki original, i onda ga unište svojom izvedbom, al hebiga, oni snime tako CD, i oni su...ono....ma naj,naj...
A novopečeni pjevači, ko da su se najeli pokvarenih lubenica, i onda pjevaju držeći se i upirući o WC školjku.
žalosno.

Pozdrav,

Svirko
svirko je offline   Reply With Quote
Star 27.07.2008, 11:44   #5
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Alix druze đesi ti ebo te kobila ona što balvane vuče Bio sam brate malo na moru, juče se vratio i odmah na svirku. Hajde kada budeš on-line čujemo se na MSN...Poz
DinO74 je offline   Reply With Quote
Star 28.07.2008, 01:28   #6
Braco19
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 19.10.2007
Postovi: 77
Downloads: 348
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Braco19 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala Alix potpuno se slazem sa vama i svirko takodje. Nemogu vjerovati sta se desilo sa narodnom muzikom. Ja takodje gledam da sviram u kafanama jer i sam je alix reko zasto haman. Nema nista novo da valja ovi dana neke pjesme su tu ali opet nije to to. Hvala momci na komentarima
Braco19 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
hitovi, novi


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:37


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije