Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 29.08.2006, 14:26   #1
DAGI
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.01.2005
Postovi: 54
Downloads: 86
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
DAGI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard VA 76 Molim kolege za pomoc !

Zanima me koliko je dobra ova klavijatura ,koliko ima stvari sto se tice ritmova i boja kvalitetnih na ovom sajtu.Sviram inace narodnu muziku sad imam korga pa50 i tritona le ali volio bi malo promjeniti aranzer a i svida mi se sto ima 6 oktava a i sempl opciju (samo neznam kolika je ) pa eto rado ostavite svoje utiske ovdje pa cemo vidjeti a i G 70 isto tako .Dali ove klavijature podrzavaju ritmove i boje od rolanda g 1000 jer znam da za tu klavijaturu ima jako puno stvari .

Hvala na odgovorima pozdrav iz Svedske
DAGI je offline   Reply With Quote
Star 12.12.2006, 13:19   #2
Strazari
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 12.12.2006
Postovi: 1
Downloads: 103
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Strazari befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

VA 76 je klavijatura mnogo bolja od G1000, samim tim sto ima sve boje od prethodnih saerija kao sto su E96, G600, G800, G1000. Naravno dodane su i nove boje za VA seriju koje su fenomenalne. Mozes da koristis ritmove od prethodnih serija i mogu se naci svuda na trzistu. Sto se tice semplera to ustvari i nije pravi sempler. To je funkcija "vari phrase" na kojoj su snimljene pojedine fraze koje mozes koristiti u realnom vremenu. Mozes snimiti deonicu pratecih vokala i sl. Sto se tice memorije ima zip od 100Mb. Sve u svemu odlicna klavijatura. Losija je od G70, ali je cena primamljivija. Pozdrav!
Strazari je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
kolege, molim, pomoc


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:06


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije