Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 22.04.2008, 09:12   #1
zdravkomaria
Početnik forumacije!
 
zdravkomaria's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2008
Mjesto: München
Godina: 69
Postovi: 15
Downloads: 399
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: korg pa 50 ,Hohner Atlantic IV,Atlantic IV sa ugradenim Tonabnemer,Hohner Lucia IV,Ozvucenje od Yam
Interesi: muzika,ribolov
zdravkomaria befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
zdravkomaria pošalji poruku preko MSN messengera zdravkomaria pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Pomoci drugima ako se moze je nesto najlepse

Ja sam Zdravko 53g. i nadam se da cete i Vi to uciniti.Novi sam clan i procitao sam skoro sve ali ono sto me zanima nisam nasao.Ranije sam svirao harmoniku za svoju dusu,ali posto sam tesko obolio(R..Z.......)pa vise ne mogu a volim muziku kupio sam novi keyboard Pa 50 o kojem neznam skoro nista.Citao sam na forumu o mnogim dogradnjama (ritmen,boje itd) za narodnu muziku pa me zanima dali je to sve potrebno,ako je gde se moze nabaviti, zivim u Münchenu.Znam da bi bilo bolje da sam kupio Pa800 ali penzija je tako mala da o tome ne treba diskutovati. Svaki savjet bi mi vrlo dobro dosao.Sada zelim da pozdravim sve clanove i urednike ovog foruma i zazelim Vam puno zdravlja isrece u buducnosti. Hvala
zdravkomaria je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
ako, drugima, moze, najlepse, nesto, pomoci


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:27


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije