Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 15.10.2019, 14:13   #22
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja se zestoko spremao da sa S770 predjem na SX900 i bio da gledam, probao...a pored je bio i svemirski brod (Genos) ali nisam u opste gledao prema njemu samo sam reko wow i otiso da probam SX900 koji je inace super, pogotovo posle psr serije. I sad eto neke setove sam narucio koji su kao za Tyros seriju ali posto su UVN a ne mogu da ih ucitam pretpostavljam a i Dr.Casper kaze da je verovatno zato sto je od Tyros instrumenata radjeno ili ko zna zasto, u glavnom resio sam da kupim Tyros5 jer sta ce mi toliki semplovi i setovi ako ne mogu u moju klavijaturu (a onda pretpostavljam da ne bi ni u SX) i eto gledao po netu da li mozda negde ima Tyros5 na rate jer sad ga svi vracaju i uz doplatu uzimaju Genosa i posto nisam naso reko aj da odem da popijem pivce i nesto na S770 dopravim...i dok sam ja klackao tamo moja zena je narucila Genosa. Ej...ona ne na sta je Korg sta Yamaha, ne zna ni sta je aranzer a sta solo klavijatura, ali je videla tamo kad smo bili na prezentaciji, zapamtila i sad kad sam ja udavio sve po kuci danima trazeci prvo SX pa onda Tyros, pa dal ovo il ono i ona naruci...a oni tamo jos ludji i odobre na rate. I tako za desetak dana mi stize Genos. E sad, ja znam da je velika klavijatura i da ide na svoj neki drzac, ali da li moze na Spyder da se postavi, posto ja stojim dok sviram? Sta znaci ono Mp3 lyric, da li tomoze da cita i tekst uz Mp3 matricu? I posto nema svoje zvucnike sta da uzmem za kucnu upotrebu, cini mi se da je mnogo 270e za one malecke koji mogu za nju da se naruce? I da li ona cita od Tyrosa setove?
psr je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
casper, genos, tyros, yamaha aranžer


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:29


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije