Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju Yamaha-e, Korg-ove, Roland-e ili za one koji imaju meshovita pitanja.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.10.2011, 10:29   #1
nevenastosic
Vredan član društva
 
nevenastosic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.06.2011
Postovi: 101
Downloads: 915
Uploads: 37
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
nevenastosic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard s.m.f player na wk8

sa ovim movim o.s-om ima dodat gore navedeni player,koji direkno cita midi sa harda ili flopiya.e sad.kad se ucitaju na ram ima i text.da li ima i direktno kad se pusta sa diska posto ja koliko sam cackao nisam mogao da nadjem.da li negde gresim ili je to nemoguce?
nevenastosic je offline   Reply With Quote
Star 28.10.2011, 21:07   #2
francuz
Drugar foruma
 
francuz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Postovi: 60
Downloads: 716
Uploads: 7
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
francuz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja mislim da to zavisi od vrste midi fajla mogu da budu 0, 1 ili karaoke pa neki treba da se konvertuju da bi radili. T o sam nesto cacko sa Genesys_om XP, a za WK8 neznam. Sve to pise u njegovom prirucniku.
__________________
francuz je offline   Reply With Quote
Star 30.10.2011, 21:08   #3
nevenastosic
Vredan član društva
 
nevenastosic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.06.2011
Postovi: 101
Downloads: 915
Uploads: 37
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
nevenastosic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

pa nema bas nista o tome.kad se ucitaju na ram text ga ima,a kad ga pustim direktno sa harda nema ga.a dok se ucita na ram treba mu oko30 sekundi sto je previse.da cackam jos malo ako neko provali neka javi.
Dodato:
isto vezano za midi fajlove.kad ucitam set midi fajlovi se izoblice koriste neke bez veze boje,ne lici na midi fajl.umesto bubnja cuju se neka zvonca itd...kad ga resetujem radi normalno.kako bi moglo to da se sredi sa ucitanim setom.jel mi je potrebno i jedno i drugo.nemam vremena da skidam ove nove pesme sto se traze po kaficima a izlaze svaki dan.

Promijenjeno od nevenastosic (31.10.2011 u 12:03 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
nevenastosic je offline   Reply With Quote
Star 09.12.2011, 14:48   #4
nevenastosic
Vredan član društva
 
nevenastosic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.06.2011
Postovi: 101
Downloads: 915
Uploads: 37
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
nevenastosic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard blokira

da ne otvaram novu temu posto je i ovo vezano za s.m.f player.kad sviram aranzera sat ili dva onda ukljucim player za demo u pauzi,pise kao neko vreme je isteklo pretisni f5.ja ga pretisnem on otvori kao program ali nista dalje.kao blokada.niti da pustis nesto niti pak da izadjes iz programa.osim da gasim klavijaturu i ponovo ucitavam set.ima li neko resenje ili je to neka mana?
nevenastosic je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:00


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije