Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 28.09.2008, 16:58   #29
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Citat:
Originalno postovano od jimiboy Pokaži Post
@rolandinjos

Pozz. Kazi ti nama konacno da li je GW8 aranger tj moze li se koristiti i kao aranger poput g800/1000 na bini ili je to hibrid sinth + aranger, lijep pozz
Možeš komotno svirati sve sa njim...uzmeš ritmove od g-70 ili e-80 i sviraš,sve čita i ima iste komande main 1,2,3,4, intro,ending,fill in,synchro start i stop,hold funkciju,transpose...sve...


Jedina stvar koja meni nije najjasnija je kako odrediti konkretno boje u ritmu,to se radi na kompu mada ja nisam stigao time da se bavim,konkretno nisam čačkao programe koji idu na CD-u,mada to može i na STW-u da se radi...dobijaš uz nju komplet spisak midi komandi za sve boje,to ukucaš na kompu,preko USB-a ubaciš u kljavu,memorišeš performans i sviraš...to je to...


U kljavu su ubačeni praktično svi ritmovi koji ti mogu trebati za sve vrste muzike i to jako dobro odradjeni,e sad,stvar ukusa...ako ti se nešto ne dopada napraviš sam...
  Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
gw8, stigao


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije