Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 04.12.2013, 21:11   #1
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Electro Voice 1503 Iskustva i mišljenje

Nasao sam zvucnike Electro Voice 1503, kuvene kocke sa VMR visokotoncem. Cena po kojima sam ih našao je 250 za dva zvucnika. Dakle oba za taj novac. Po slikama bih rekao da su ocuvani, kao sto se i vidi. Vlasnik kaže da ima 2 para zvucnika te vrste ( inace ih ima mnoooogo jer izmedju ostalog vlasnik je general sound prodavnice ima preko 150 oglasa i nijednog negativnog komentara)... Kune se da nije nista pipnuto. E sada: Predpostavimo da je sve OK, i da nisu motani, da li oni vrede 250 evra oba? Da li da ih ,,naručim" jer mi se ne isplati da idem po njih da biih cuo..... Činjenica je da redovno pratim oglase i da je preko dva i po meseca od kada ih je objavio trazio 350 evra. Kada sam ga nazvao prvo sto mi je rekao je .. ,,pa pre 5 minuta sam spustio cenu.... kako da ste već nazvali...?" Da li ti zvucnici vrede toliko? Da li je zvuk da kazem solidan i da li ce to dobro raditi na yamahi EMX5000/12? Iskreno nemam nesto para da bih skuplje kupovao... ovo mi se ucinilo povoljno. Imam trenutno YAmahe s12e koje pikuju cim malo dodam visoke..... inace netaknute i nemotane. Savet misljenje i iskustva... sve je dobrodoslo. Hvala
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:20


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije