Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 29.08.2013, 20:22   #11
dadodream
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 17.09.2010
Mjesto: GB
Postovi: 102
Downloads: 425
Uploads: 3
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: mipotXD
Interesi: mipotXD
dadodream befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dadodream pošalji poruku preko ICQ messengera dadodream pošalji poruku preko AIM messengera dadodream pošalji poruku preko Yahoo! messengera dadodream pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

kao prvo hvala svima na odgovorima.ja posjedujem roland va 3.pa jedan lik sa nasih oglasa je taj svoj korg is50 nahvalio kao da je korg pax3.a da roland zvuci kao Casio.zato sam i postavio ovu temu.
Dodato:
nadoveza.posto prodajem roland va 3 ponudio mi je zamjenu svoj is50 .a ja da mu dam roland va3 i 250eura za korg

Promijenjeno od dadodream (29.08.2013 u 20:24 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
dadodream je offline   Reply With Quote
Star 29.08.2013, 20:30   #12
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

aj da i ja kazem koju... Neko rece da se boje sa is50 ne mogu porediti ni sa rolandom g serije. Po meni to nije tacno. is serije imaju solidne boje, u principu sve isto kao npr. x5d, ja sam imao is50 par godina i sit sam se nasvirao. Sto se tice ritam sekcije, istina je da je slabija nego npr. g serija, ali daju se i ritmovi nariktati na is50 i te kako. Ne znam da li va tri ima u sebi onaj cuveni drum kit sa g serija, ako ima to bi mu bila prednost, ali opet mislim da se roland do va5/7 serije ne moze porediti sa is serijom korga (moje misljenje). Ja nikad nisam imao problem sa otkazivanjem i pucanjem tastera na korgu, a kupio sam ga polovnog. jedina mana is 50 je to sto nema tockic za tempo nego dva tastera sto zna biti jaaako iritirajuce, i tu bi dao prednost is35 (sto s tice te cene) i is35 ima i ulaze za mic. i gitaru ako me secanje sluzi. i30 je vec sasvim druga prica.
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Star 29.08.2013, 20:32   #13
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

p.s: sad sam procitao kakvu zamenu bi trebao da obavis, i nemoj to ni u ludilu... menjaj samo glava za glavu ako moze, nikakve doplate. pa taj korg mozes naci i da ga kupis za te pare maltene.
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Star 29.08.2013, 20:40   #14
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

dado druze da das va3 i 250 evrica,pa ti mozes da uzmes za te pare skoro pa80 ili va76 i cao zdravo,taj is50 ne vredi sam 250 evra,a kamo li pa jos i va3 uz to....kazi tom liku da te ne pravi na budalu i cao zdravo,uostalom,ako je toliko dobar ko sto ga hvali,sto ga ne zadrzi....mani se te rabote....pozz
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 29.08.2013, 21:10   #15
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
Ne znam da li va tri ima u sebi onaj cuveni drum kit sa g serija, ako ima to bi mu bila prednost
Roland VA ima sve drum-ove od prethodne E, G, Em serije i zvucno su mnogo mnogo ispred, i nikad imaju nekoliko puta vise drum kitova od G/E/EM serije....Cisto za informaciju, G1000/EM2000 imaju 43 drum seta, a VA 116 drum seta, sto znaci skoro 3 puta vise, i sto se tice aranzera, tj. drum setova koji dodatno postoje, dodatnih boja iz V paketa (ko je probao i cuo, znace) su na mnogo visem kvalitetu nego na G/Em seriji kad smo vec kod njih dosli....
E sad da se vratimo na temu....Taj sto ti je rekao da mu das svoj VA i doplatu kazi da krene nekog drugog da zeza, jer da je meni rekao, ne bi mu ni za Pa50/60 dao, a kamoli za iS i to najslabiji iz iS serije....Nemoj da te zeza....Kazi da nadje nekog drugog da zeza....Tj. nije on glup, koliko je npr. cuo da je Roland dobar, pa sad hoce da nahvali svog konja sto bi se reklo dok ti utrapi i da se maximalno ogradi, a posle drugima prica "Ma kakav Korg crni, Roland 5 put bolji, izj*bao sam ga i jos mu uzeo pare, i tako slicno", jer tako rade mnogi, veruj mi....Nikako ne menjaj....Ni glava za glavu nije realna, kamoli doplata 250e....Nije normalan....Placas mu 2 Korga fakticki....Nikako....Pozdrav
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:23


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije