Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing

Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Ljubav & Seks

Ljubav & Seks Naslov je ovakav čisto iz estetskih razloga... Ovde dolaze i maloletni... Mlađima od 18 ulaz nije dozvoljen. Nije za svakoga... ;)

Odgovor

Alati tema Display Modes
Star 25.03.2019, 00:42   #1
kem
Drugar foruma

Registrovan/a dana: 24.12.2018
Downloads: 6
Uploads: 0
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: korg triton le
kem ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Narodnjak i pankerka?

Pozdrav meni se svidja jedna pankerka a ja njoj ne znam sve super bude prema meni prica mi kako nikad ne moze naci decka (oboje punimo 16 uskoro) a sve njene drugarice u ljubavi i tako to ja kazem istina tako i u mene sve i sve to i pomislim ma to je to a ona mi krene pricati joj znas sto sam videla nekog lepog na koncertu (ide na te metal pank koncerte sto udaraju glavom gordole itd) al kaze ne mogu mu naci kontakt. Pa sta meni pricas mamu ti jebеm (nisam joj to stvarno rekao nego u glavi) ako te on zanima idi pricaj sa njime. A ja sve kao pa u redu pa lepo pa pokusaj ovako onako ne znam. Ne znam sta hoce da kaze time. E sad vi se pitate sto sam napravio ovu temu bas ovde a ne na nekom sajtu za pomoc tinejdzerima kako se to vec zove.

Ako do sad niste zakljucili, njoj se ceo zivot vrti oko pank i rok muzike a ja sam do jucer govorio za sve to da je neka sekta sto ide na te nastupe kad ono eto ja nju upoznao i sad sam promenio plocu. Ne bi bio problem sta ona slusa da se njoj sve u zivotu ne vezuje za to. Oblaci se uvek i svuda kao pankerka pa je ocigledno, svi prijatelji i drugarice sto ih ima su u tom zanru i sve im se u zivotu vrti oko tog. Recimo ja mnogo volim narodnjake to sam vec rekao milion puta i samo to slusam (cak i one sto im se svi smeju recimo Era Ojdanic Rade Jorovic itd.) i onda kad ja nju ne slusam kako mi prica o tim stvarima onda mi nemamo zajednickih tema cak nam je i socijalni sklop drugaciji njeni roditelji misle da je ona u nekoj sekti jer slusa sve to i proveravaju je dal se drogira moja majka voli dosta pesama kao i ja jer i ona slusa narodnjake odrasla na selu pa logicno a moji su ponosni na mene dede me obozavaju rodbina ostala pogotovo a njeni je svi demonizuju da je ovakva onakva. I njoj je bilo drago jer nisam iz tog miljea a opet sam joj prisao i sve i to.

Ali me zanima jel uopste nesto tako moguce da bude medju nama kad smo iz skroz drugih struktura i ne znam ni o cemu cemo pricati. Devojke koje slusaju narodnjake su za mene za sad nepostojece jer ne upoznah ni jednu (slusaju turbofolk to nije isto) ali se bar uglavnom zna u vecini slucajeva kad je neka sa momkom onda ne prica sa drugim momcima nista samo ako i njen momak zna ko je taj. A ove idu izlaze napiju se sa nekim sto ih nikad nisu upoznale mislim vidim ja da je ona kulturna ne bi ona bila neka fuksa ali prosto bi mi neprijatno bilo evo sad bila na koncertu nekom sa dvojicom tipova koje nikad nije upoznala i ovi se ponapijali ona dosla kuci ipak drago mi je sto mi se javila kad je dosla al da smo ovako ja bi se iznerviro odma.

A svidja mi se ovako bas lepa je i dobra je ona je za razliku od mene dobar muzicar (svira violinu, klavir, gitaru i peva) zavrsila je muzicku sa sve vrhunskim ocenama sad ide u srednju muzicku skolu pokazivala mi je nesto bas ono svira super ali njoj kad smo pricali o narodnoj ona kaze ja ne znam kako neko moze da slusa to ja sam joj pustao neke pesme ali ona kao pa lepo ali ja to ne bi slusala nikad u zivotu svom ona je ovako bas kazu talentovana devojka odlican ucenik (ne znam kako nju njeni opet proveravaju da se ne drogira i sve to kad je tako uspesna a ja vrlodobar i nesto malo natezem klavijaturu pa me vole moji) pa smo kao pricali o muzici a ja nista ne znam ko ona ona sve ono zna sta je sta sve pojmove mene sramota bilo sto sam uopste zapoceo razgovor. Ja sve klimam kao da da.

I sta ja sad da radim jebemliga.
Dodato:
Nisam video da nije za ispod 18 oprostite nemojte zameriti pisao sam ovo dugo nemojte mi sad brisati.
Dodato:
U principu njoj je sve u zivotu pank i nista drugo samo za to zivi a ja bih sve sem toga.
Dodato:
Ona je jedna od dve devojke u mojoj skoli (ukupno ima 500 ucenika) ovu jednu vole a nju niko ne voli jer misle da je satana i da je u sekti jer se tako oblaci i onda je bilo drago njoj kad sam ja presao te predrasude al sad ne znam kako cu dalje.

Promijenjeno od kem (25.03.2019 u 00:49 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
kem je offline   Reply With Quote
Star 25.03.2019, 08:33   #2
Mafia
Vredan član društva

Mafia's Avatar

Registrovan/a dana: 12.08.2015
Mjesto: USK BiH
Downloads: 9
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 23 puta u 23 Postova
Instrumenti: Pa1x pro
Mafia ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

1. Suprotnosti se privlače
2. Samo navali i
3. Sretno

Vidi prvo šta je Punk zapravo pa onda dalje. Širi vidike jer muzika je muzika. Predloži joj nešto što je nezakonito i suprotno drustvenim normama kao eto npr. da vas dvoje izađete Djevojke vole pažnju a najočitiji primjer pažnje je poklon (čokolada možda ali vidi ima li kod tebe ili negdje blizu u oblicima npr ruža, violina i sl.)

Za prvi spoj odvedi je negdje gdje ima uzbuđenja (lunapark, film - možda čak i neki dobar horor ako njoj paše i sl).

Eto bom, lipo se okupaj, namiriši, pljuni u dlanove pa se zaliži, ustegni hlače i u juriš

P.S.
Budi džentlmen

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Mafia je offline   Reply With Quote
Star 25.03.2019, 08:45   #3
smuchac
Odomaćeni član

smuchac's Avatar

Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 33
Downloads: 303
Uploads: 5
Rekao HVALA: 93
Zahvalili mu 120 puta u 118 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR S910, Yamaha MOXF 6
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ako misliš da se isplati,zapni pa vidi jel ide. Uvijek postoji opcija prekida. Nemoj u startu puno da daviš da te ne počne okretat oko malog prsta tj. budi na oprezu i ne daj na sebe jer ona vjv radi po nečijim pravilima za koja je čula da su dobra jer ipak je mlada ko i ti. Za pank ne brini,te mušice pobjegnu s vremenom.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 25.03.2019, 10:48   #4
Dell
Satriani

Dell's Avatar

Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Downloads: 606
Uploads: 9
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 320 puta u 273 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

PANK IZ NAT DED
Ne sekiraj se ništa za ovo što piše da je za one iznad 18, jer ako malo prolistaš ovu podsekciju, vidit ćeš da sam autor, a bogami i sudionik mnogih tema u vremenu kad sam debelo bio ispod 18. Starija ekipa sa ovog foruma je imala dosta uticaja u mom odgoju u tim godinama gdje sam bio u takoreći osjetljivoj razvojnoj fazi
Što se tiče te djevojke o kojoj pričaš, niko ti ne može dati pravi savjet jer nas ne možeš sto posto uvest u tu situaciju niti smo sa tobom uživo da možemo vidit kakva je vibra među vama. Al' ono općenito što ti mogu reći, naročito u tvojim godinama, moraš da se paziš takozvane "frendzone". Ono ložiš se na djevojku, a ona te gleda samo kao prijatelja, međutim, 99% takvih situacija se dogodi kada muškarac u ključnim momentima ne pokaže da mu se ta cura sviđa ili to pokazuje na neke suptilne ali bezmude načine.
Nemoj folirati, reci joj kako se osjećaš i završi posao, mada iz iskustva znam, a tome je svjedočilo u mojim slučajevima dosta starijih kolega s foruma, dijete mora samo past da bi nešto naučilo
Što se tiče muzike, nemoj nikako da se zamaraš sa tim. Šta misliš kako je mojoj djevojci kad u autu krene npr. Jesen stiže rana od Cuneta Gojkovića? Samo dva-tri puta zakoluta očima i prešalta sljedeću pjesmu, a na dosta njih sam je navukao. Da vidiš sad kad pusti jedan-dva od Džeja ili od Đanija videćeš je druže
Samo opušteno i hrabro

Dell je offline   Reply With Quote
Star 25.03.2019, 11:30   #5
kem
Drugar foruma

Standard

Zaboravio sam da napomenem juce sam je pitao da izadjemo (ja i ona) i ona je rekla naravno da moze cak smo se dogovorili i gde cemo samo nismo kad jer smo druga smena pa cemo se verovatno videti sledece subote, znaci ima jos nedelju dana lufta. Trebamo ici u trzni centar neki. Al kako smo se dogovorili posle smo nastavili da pricamo kao da nista nije ni bilo.

Ona meni zna pricati kaze sve su njene drugarice sa nekim a kaze ona sama nju niko nece ja reko otkud znas mozda te ja ocu i ona promeni temu opet. Slala mi slike njene kaze vidi me licim na krofnu (u losem smislu) ja kazem pa krofne su slatke ona se nasmeje pocne pricati o necemu trecem. Tako me stalno podjebava. Menja teme nonstop ili se samo nasmeje i opet promeni temu.

Znam za taj friendzone imam druga koji je tipa dvadeset puta tako bio, naucen na tudjim lekcijama necu nikad da budem takav. Bar cu se potruditi.

Sad je problem mi i kad se vidimo o cemu cemo pricati koji moj. O muzici (sto je njen jedini interes) smo se vec ispricali. A nju nista sem toga ne zanima. U tom je i problem. Svi koji slusaju narodno pored toga vole da rade jos neke stvari. Ona samo to to i nista sem tog.

I onda jos kad mi krene pricati za nekog drugog tipa kaze joj znas sto sam videla slatkog momka onda ja menjam temu. Pa sta meni pricas za njega sve te jebalo da te ne jebalo. Nisam joj to rekao al sam hteo.
A ima i najboljeg druga za kog je bas bas vezana (meni malo izgleda momak da je onako gej pomalo ali ne bih donosio odluke) cak mu je pesmu napisala i ja pitam pa sto nisi sa njim ona kaze a ne mogu on mi je najbolji drug.

Ja je krenuo sad pitati evo da se dogovorimo kada cemo i to ona odjednom kaze jaoj sto je savrsen ovaj tip i posalje mi sliku nekog pa sto mu se ne javis jebemti dete. Pa kaze predivan je hocu se udati za njega.

A po ovome sto mi prica "ja volim ovo ja volim ono" nista se ne poklapa sa mnom.
Star 25.03.2019, 13:45   #6
Mafia
Vredan član društva

Mafia's Avatar

Standard

Pitaj je gleda li Game of thrones? Ako ne onda počnite

Star 25.03.2019, 15:57   #7
smuchac
Odomaćeni član

smuchac's Avatar

Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 33
Downloads: 303
Uploads: 5
Rekao HVALA: 93
Zahvalili mu 120 puta u 118 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR S910, Yamaha MOXF 6
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Druže,aj ti lagano dalje. Kako vidim,ova će te izdribla ko svinja masan džak.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 25.03.2019, 19:53   #8
Dell
Satriani

Dell's Avatar

Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Downloads: 606
Uploads: 9
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 320 puta u 273 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

U tome i jeste problem, ne može nam pisanjem ništa prenijet pa da možemo steći potpunu sliku o svemu.
Možda te time što ti šalje slike tih kao što su joj slatki samo loži da napraviš neki potez, a možda te stvarno dribla.
Nećeš znati dok ne upitaš i to uživo!!! Tu ne mož' da pobjegne ili da ti zada seen, a ostavit ćeš dojam.
Što se tiče tema o čemu pričat, tu se samo treba opustit i teme same dolaze. Međutim, znam kakav sam bio u tvojim godinama i bio sam sve samo ne opušten, tako da nemam šta da ti kažem na to

Dell je offline   Reply With Quote
Star 25.03.2019, 19:56   #9
Mafia
Vredan član društva

Mafia's Avatar

Standard

Ajde pokušaj ovako, nemoj da ti cilj bude da je zbaris nego da se bolje upoznate i zabavite pa šta bude bude...

Star 25.03.2019, 22:30   #10
kem
Drugar foruma

Standard

Meni nije cilj samo da je "zbarim" kako vi kazete jer ja to ne volim. Evo recimo Sinan Sakic se ozenio sa 18 godina, Ljuba Alicic sa 20. Dobro to jeste deo romske tradicije da se zene rano (nemojte me pogresno shvatiti nisam lose mislio) ali i ja bi isto tako radio. Znaci okvirno da se ozenim do 22 23. I to bih bio samo sa jednom devojkom ne bi menjao.

Znaci sad smo druga smena tako da se mozemo videti uzivo da se ispricamo tek za nedelju dana a do tada moram preko poruka sa njom. A necu da joj opadne interes. U medjuvremenu cu pokusati da nadjem teme a kad mi opet posalje te majmune ja cu da kazem sto to meni saljes to salji drugarici nekoj.
Meni se ona mnogo svidja. Imala je pre jednog bili su 6 meseci zajedno ona je upoznala njegove dolazila im skoro svaki dan pomagala majci njegovoj da kuva njeni je obozavali bila im najdraza zvali je snajka. I on nju prevari kakvi su pankeri neverni. Ona nije dolazila nedelju dana u skolu samo plakala i bila bolesna. Sad ga mrzi iz dna duse hoce da ga zakolje cepala njegove slike.
Dodato:
Ja joj tako nikad ne bi ucinio.
Dodato:
Samo mi se ne svidja to sto ima puno muskih prijatelja i filozofiju samo je pank dobra muzika.

Promijenjeno od kem (25.03.2019 u 23:27 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 22:19

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije