Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing

Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Ljubav & Seks

Ljubav & Seks Naslov je ovakav čisto iz estetskih razloga... Ovde dolaze i maloletni... Mlađima od 18 ulaz nije dozvoljen. Nije za svakoga... ;)

Odgovor

Alati tema Display Modes
Star 30.03.2019, 09:22   #21
Humu
Drugar foruma

Registrovan/a dana: 26.09.2018
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Humu ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nema to veze sto slusate. Ili ima kemije ili nema. Kad dodje do tih stvari slusat se ona sabana, a i ti pistolse. Recimo malo sam stariji od tebe, prosao faze rocka, punka, folka i klasike. Moram ti reci da sam ponosan na svoju glazbenu nacitanost i ne smeta mi sto iza queena upadne sajo polumenta. Ne ogranicavam se vise u zivotu. Zanimljiva stvar mi se desila u srednjoj skoli. Jedna cura koja je bila rokerica, ono nista osim toga, nakon srednje skole sretnem ju u narodnackom klubu a ona pjeva zidove od dare bubamare. Zene su prevrtljive, zato ih jedino mozes prevrnit i uzivat u trenutku. Nek te glazba ne razdvajs nego spaja. PPozdrav.
Humu je offline   Reply With Quote
Star 30.03.2019, 23:03   #22
kem
Drugar foruma

Registrovan/a dana: 24.12.2018
Rekao HVALA: 20
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: korg triton le
Interesi: srednjoskolac prva godina
kem ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sad sam u problemu. Trebamo se videti sutra a ja ne znam kako da joj saopstim da hocu da budemo mi kao zajedno jeli. Imam osecaj da ce proci (ako uopste prodje dobro) tako sto ce me ona smatrati za druga i to je to. A kako da je pitam to.
kem je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2019, 18:51   #23
smuchac
Odomaćeni član

smuchac's Avatar

Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 33
Downloads: 303
Uploads: 5
Rekao HVALA: 93
Zahvalili mu 118 puta u 116 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR S910, Yamaha MOXF 6
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Drmni direktno. Kazi joj da bi bilo dobro da budete nesto vise od drugara. Istratit ces vrijeme čekajući. Ako ne ide,uvijek to možete biti....

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2019, 22:43   #24
kem
Drugar foruma

Standard

Evo vratio sam se. Bili smo oko 3 sata zajedno. Setali se, pokazala mi jedno tajno mesto gde smo bili samo ja i ona. Pricali smo o svemu i svacemu, najvise o opstim stvarima. Pricala mi kako je smarao neki momak da izadju i izasli su juce i kaze da je pokusao odmah posle dva sata da je sobali na zemlju i da je to njoj bilo bas brzo sada je on dosadjuje i pokazivala mi je poruke njegove govorila kako je nervira, pitala me sta da mu kaze da ga odbije. Kaze da sam smesan, pokazivala mi neke njene snimke kako svira i peva. Komentarisali smo prolaznike itd. Isli smo zajedno da kupi farbu za kosu. Jedino sto me malo zbunilo kad je zvala drugarica kaze evo sa drugom sam jednim a posle ja kad sam rekao "ubice me moji sto kasnim kuci" ona je rekla pa reci da si bio sa devojkom. Kako ovde kaze sa drugom a ovde kaze reci da si bio sa devojkom. Sta to treba da znaci. Sve u svemu okej moglo bolje al nije ni poslo lose. Dva sata posle smo se opet culi preko poruka i sad jos pricamo.
Star 31.03.2019, 23:27   #25
Dell
Satriani

Dell's Avatar

Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Downloads: 532
Uploads: 9
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 319 puta u 272 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Auh, nisi ništa konkretno... Nemoj sam sebe mučit i odugovlačit.

Dell je offline   Reply With Quote
Star 31.03.2019, 23:49   #26
kem
Drugar foruma

Standard

A nisam mogao. Ja sam hteo ali prvo me je zatekla sa tom pricom da je juce izlazila sa nekim tipom koji je zvao ko zna koliko dugo da izadju i konacno su izasli i kaze ona posle sat vremena je pokusao da je poljubi. I to je iznerviralo. I onda mi bilo nekako glupo ja da sad nesto uradim. Jos mi dala telefon gde se dopisivala sa tim tipom koji je smarao i kaze kao kazi mu da me ne dosadjuje vise. Mislio sam mislice za mene isto a i nisam vise bio tako hrabar kad smo se videli uzivo da budem iskren. Mozda bolje da je pitam preko poruke ovako cu razvlaciti pola sata kroz usta.
Dodato:
A i jos jedan vrlo bitan faktor koji me je dosta hendikepirao nisam naveo. Ovi bre prolaznici ne mogu da podnesem. Mi bili u parku a u svakom parku naravno pored pasa najbrojniji su penzioneri. Mi sedimo na klupi deda i baba pored nas sve sede i gledaju dok pricamo. Njoj nije bitno al meni nekako neprijatno. I to ne jedni nego ko god prodje gleda bas u nas, ili sam ja tako imao osecaj. Ajde bre deda ne smaraj sunce ti krvavo. Nemas pametnija posla. Idi razbiraj politiku u obliznjoj kafani ili nesto nemoj u mene gledati. Nisam mogao da podnesem. Bilo mi glupo bilo sta da kazem.
Dodato:
Kaze ona taj momak sad misli da su oni zajedno pa hoce da ga skine sa vrata. Nisam hteo odmah ja da naskacem. A ne voli romantiku i tako to vise je pragmaticna. I sta da joj kazem.
Dodato:
A zajebo sam se trebali smo uvece ici da joj bude zima pa da se zajedno zgrejemo. Ovako bila vrucina.

Promijenjeno od kem (01.04.2019 u 00:00 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Star 01.04.2019, 09:35   #27
Dell
Satriani

Dell's Avatar

Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Downloads: 532
Uploads: 9
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 319 puta u 272 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sve, samo ne preko poruke, slobodno uradi to uživo, nemoj sebi smišljat razloge da to ne uradiš. Ako nastaviš tako da se pravdaš samom sebi postat ćeš joj prijateljica.

Dell je offline   Reply With Quote
Star 01.04.2019, 14:41   #28
kem
Drugar foruma

Standard

E u pravu si. Ali sta cu sad nedelju dana je necu vidjati nije uopste u skoli. Ima neka takmicenja. Moracu nekako da skupim onu stvar. Vezbacu pred ogledalom.
Dodato:
a da joj posaljem ovu pesmu i da joj kazem da obrati paznju na tekst

https://www.youtube.com/watch?v=zwdad0BiRbc
Dodato:
a posle ovo

https://www.youtube.com/watch?v=wALOOMmpW-c

Promijenjeno od kem (01.04.2019 u 15:01 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Star 01.04.2019, 15:01   #29
Mafia
Vredan član društva

Mafia's Avatar

Registrovan/a dana: 12.08.2015
Mjesto: USK BiH
Downloads: 9
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 23 puta u 23 Postova
Instrumenti: Pa1x pro
Mafia ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne, ne i ne. Budi muško, ok budi pristojan svakako, džentlmen itd., ali budi muško jebemu. Nemoj biti glumac i ne komplikuj. Ništa preko drugih i slično. Direktno i šta bude bude. Nemaš šta izgubiti samo možeš dobiti

P.S.
Ne kaže se dzaba ko prije djevojci njegova djevojka.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Mafia je offline   Reply With Quote
Star 01.04.2019, 15:39   #30
nikadvisekorg
AJ LAV KORG

nikadvisekorg's Avatar

Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 36
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 243
Zahvalili mu 163 puta u 150 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Zar ne vidite da vas lik lozi.... definitivno najjaca trol tema do sad

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 23:29

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije