Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 05.08.2012, 04:39   #1
zoran1993
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 31.07.2010
Mjesto: Pancevo
Postovi: 17
Downloads: 229
Uploads: 3
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg pa500
Interesi: Vst Sempleri
zoran1993 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
zoran1993 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Kontakt 5 pomoc

Poozz za sve treba mi pomoc oko programa kontakt 5 pretrazio sam ceo fourm ali nisam naso odgovore...Ovako povezao sam korg pa500 sa lap topom i kontaktom preko USB-MIDI adaptera i sve to ok radi..I hocu da napravim jedan ritam preko njega tj da pa500 koristi bubanj preko kontakta i napravvim taj ritam ali posebno svaku varijaciju posto lupovi su snimani za svaku varijaciju razlicito sad me zanima kako da sve varijacije,introve i prelaze spojim u jedno da bi to sve radilo kao jedan ritam i kad na korgu stisnem npr prelaz da se cuje prelaz i da nastavi da ide ritam...Bio sam redjao lupove od varijacija i prelaza ali kad stisnem prelaz on pokazuje na kontaktu da to radi ali se ne cuje...Hvala Unapred Svima
zoran1993 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije