Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Sport

Sport U zdravom telu zdrav duh, uh...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.09.2009, 00:47   #21
drakan
Vredan član društva
 
drakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2008
Mjesto: HR
Postovi: 116
Downloads: 782
Uploads: 7
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Korg Pa3x76
drakan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
drakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Tacno sam znao da ce Hrvatska da izgubi ali ni u snu se nisam nadao da ce to biti tako visok poraz! Ah! Zivot tece dalje! Sta se moze! Protiv ovako dobre igre Engleza dobro smo i prosli! Naravno cestitke Srbiji i Bosni!
__________________
KORG Pa2xpro

Promijenjeno od drakan (10.09.2009 u 00:51 sati) Razlog: Zaboravio komsije!
drakan je offline   Reply With Quote
Star 10.09.2009, 01:13   #22
Enes-am21
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.02.2008
Mjesto: Visoko
Godina: 37
Postovi: 179
Downloads: 81
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 32 puta u 23 Postova
Instrumenti: korg pa800, korg tr, harmonika hohner morino VI
Interesi: muzika i sport
Enes-am21 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Enes-am21 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

moje misljenje sto se tice tekme BIH - TURSKA... mogli smo komotno pobijediti samo da su Dzeko i Ibisevic u formi...obojica su mi veceras kao mrtvaci...doduse, Dzeko je imao 5 prilika od kojih bi 3 zabio 100% da je onaj Dzeko od prosle sezone... Vedad se nije vidio... golman Nemanja Supic, cista desetka..kod gola nije nista mogao, al je spasio 2-3 sigurna gola...KAPA DOLJE MAJSTORE... odbrana skoro odlicna...Spahic fenomenalan...ono je igrac za pozeljet u ekipi... Sejo Salihovic, po meni, najbolji nas igrac veceras, osim prelijepog gola iz slobodnjaka, najvise se trudio, pretrcao, mada u reprezentaciji uopste ne igra na svojoj prirodnoj poziciji... ELVIR RAHIMIC, poput Gattusa... ubio ih sve na sredini terena... Misimovic, nekoliko dobrih dodavanja, nista posebno...

sto se tice preostale dvije utakmice, nisam ih gledao... drago mi je za srbiju da nije izgubila, a u isto vrijeme mi je zao hrvatske..mislim, ocekivao sam da ce izgubit, ali 5-1??? nikad...sad je ukrajina u boljoj poziciji od hrvatske sto se tice plasmana...

moram spomenuti i svoju omiljenu Spaniju...jos jedna rutinska pobjeda nad estonijom od 3-0, i ovjerili su put u JAR...fabregas, cazorla i mata strijelci...fabregas odigrao na izuzetno visokom nivou...
Enes-am21 je offline   Reply With Quote
Star 10.09.2009, 02:09   #23
AndrijaGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.12.2008
Mjesto: G.Milanovac
Postovi: 40
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: DALLAPE 140 BASOVA DUGMETARA
Interesi: . . . . . . . .
AndrijaGM befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Anri, Benzema,Ribery, Anelka, Galas, Evra, Gorkuf pa tu se ne zna ko je bolji, iskreno taman je 1:1... Radomir Antic ponos Srbije... Ostale nisam pratio ali zao mi je zbog poraza Hrvatske...
AndrijaGM je offline   Reply With Quote
Star 10.09.2009, 02:29   #24
ognjen-ogy
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 11.09.2007
Mjesto: Ima me svukud !
Postovi: 150
Downloads: 929
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
Instrumenti: Pa 800 ......
Interesi: Muzika, računari ....
ognjen-ogy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ognjen-ogy pošalji poruku preko MSN messengera ognjen-ogy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hehe, znao sam za Srbiju i za BiH, to sam i pogodio, ako ste pratili rekao sam sva tri iksa, ali za Hrvatsku se nisam nadao da će ovoliko da popuši ...
ognjen-ogy je offline   Reply With Quote
Star 10.09.2009, 05:04   #25
bonevski
Početnik forumacije!
 
bonevski's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.09.2009
Mjesto: Skoplje, Makedonija
Postovi: 9
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
bonevski befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

makedonci prokockali zadnju priliku....

Znaci Makedonija je izgubila u zadnja utakmica sa Norvesku 2:1 tamo u Oslo i je propustila jedna od najvecih prilika za kvalifikacije na SP.... falilo nam samo 3 boda... ali zadnje 2 utakmice smo izgubili.. i sve nade pali su u vode... to je to jebiga..vise sreca sledeci put
bonevski je offline   Reply With Quote
Star 10.09.2009, 13:33   #26
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Užas, što reči ...
Englezi nas ubili u pojam. Uostalom, ako će tako igrat i na SP, 100 % će bit prvaci svijeta.
Srećom Ukrajna je remizirala s Bjelorusima i skidam Stangeu i Bjelorusiji kapu do poda na fair-playu i srčanoj igri (mogli su i pobjedit), a nadam se da će englezi igrat tako i protiv Ukrajne u Minsku.
Ukrajinici do kraja igraju još 2 utakmice, protiv Engleza i Andore. Ako žele ići dalje s obzirom da imaju 2 boda manje od nas moraju pobjedit u obe, čak ih nit nerješeno protiv Engleza ne vadi, jer ako pobjedimo Kazahstan (što vjerujem da hočemo, mada ) Hrvatska će imat 20 bodova, a Ukrajna s bodom (u najboljem slučaju) protiv engleza i pobjedom protiv Andore će imat samo 19 što im neće biti dosta,
Brine me samo neefikasnost, jer u zadnje 2 utakmice smo uputili 4 udarca na gol (i Bjelorusima i Englezima).
Užas !!!

A za BiH i Srbiju, što drugo nego čestitke i sretno. Srbija će garant biti prva, i po isječcima protiv Francuza nije nit bila toliko loša koliko pričate (budite malo realni). Dobro su igrali, jednom im je Henry pobjego (hebi ga, takav je to igrač), i uz malo sreće mogla je pobjedit. Srbija će garant direkt na SP.
Očekivao sam da će BiH pobjedit, no eto ti nesretni Turci su izgleda rak rana u nogometu svima nama, samo ovaj put im Alah nije pomogo kao protiv nas u četvrtfinalu EP-a.
Zamjeram Čiri što nije bio hrabriji i igro s 2 polušpice, jer onda bi turci nahebali pošteno. Točno se vidjelo u igri da napad teško i premalo dobiva lopte od vezne linije. Ako to Čiro popravi BiH bi mogla biti veliko iznenađenje na SP-u. Ići će, ne sekirajte se baraža.
__________________
u penziji !

Promijenjeno od kreso (10.09.2009 u 13:38 sati)
kreso je offline   Reply With Quote
Star 10.09.2009, 15:43   #27
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kreso, samo mala ispravka, igracemo protiv Ukrajine valjda u Kijevu Inace ako cemo na SP-u ovako igrat ko jucer, bolje da i ne prolazimo, koliko smo se obrukali
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 10.09.2009, 18:47   #28
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

sta reci za srbija-francuska,bezveze utakmica,krivo mi sto se povredio gojko kacar i izasao na poluvremenu decko ubija kako igra,ali i bane ivanovic je odigrao za cistu desetku!onaj sut kad je zakucao precku sam loptu vec video u golu da je golman nije dirao kakav bi to go bio
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!
mimiki je offline   Reply With Quote
Star 10.09.2009, 19:44   #29
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ Delboy

Mi igramo protiv Kazahstana zadnju. Protiv Ukrajne smo igrali u Kijevu 0:0, a u Zagrebu 2:2. Provjereno.
Ukrajna sada igra protiv Engleza doma i protiv Andore.
Mi imamo 17 bodova i jednu utakmicu, Ukrajna ima 15 bodova i 2 utakmice.
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote
Star 10.09.2009, 20:50   #30
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

uuu sorry ne igramo mi, samo sam bio cjepidlaka pa ovo htio ispraviti


"nadam se da će englezi igrat tako i protiv Ukrajne u Minsku." pa rekao u Kijevu
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:34


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije