Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.02.2011, 07:55   #1511
baltik79
Vredan član društva
 
baltik79's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.01.2009
Mjesto: Södertälje
Godina: 45
Postovi: 273
Downloads: 1074
Uploads: 39
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 45 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa4X i Kurzweil PC3K6
Interesi: Pjevanje i sviranje
baltik79 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
baltik79 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Uh, Dino bas te je spopalo. Sve se moze nekako vec rjesiti, ali nejveci problem je grlo. Imao sam slican problem prije 2 godine. Dok nisam uzeo neki antibiotik protiv upale(nemogu se sjetiti koji) vec sam mislio da mi je otislo skroz grlo. Savjetuj se sa ljekarima i probaj tako. Mene je najvise bolilo kad se probudim.Pozdrav i sretno !
baltik79 je offline   Reply With Quote
Star 11.02.2011, 13:51   #1512
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sinoc sam radio sa novim bendom i sa jednim pevacem koji bi uskoro trebao da snimi nesto za "sity records"...radili smo u u Novom Sadu u jednom poznatom klubu i pored zestoke i fenomenalne atmosfere i 80% punog lokala(sa obzirom da je bio cetvrtak)koju smo priredili gostima,na fajrontu oko 03:30,menazder kluba nije hteo da nas isplati iz samo njemu poznatog razloga(navodno "slab pazar"),inace veoma arogantan,bezobrazan i bez imalo kulture!! Nas menadzer koji je inace i pogodio taj posao nas uredno isplatio o njegovom trosku,ali bez obzira nikako ne preporucujem taj klub.Dakle svako ko dobije ponudu da radi u tom lokalu da prvo dobro razmisli,da ne bi dosao u situaciju,kao sto smo imali mi!
Treba da gostuje i "lucky cash band"i jeLLena...jadni ljudi da samo znaju...

Lokal se zove:
klub"ONIKS"
ul:vojvodjanskih brigada 28
Novi Sad
preko puta spensa i NIS benz pumpe "pecurke"
Znaci ovo su tacni i detaljni podaci o lokalu.
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote
Star 11.02.2011, 22:56   #1513
baltik79
Vredan član društva
 
baltik79's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.01.2009
Mjesto: Södertälje
Godina: 45
Postovi: 273
Downloads: 1074
Uploads: 39
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 45 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa4X i Kurzweil PC3K6
Interesi: Pjevanje i sviranje
baltik79 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
baltik79 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Simkeres, zao mi je sto si tako prosao, a drago mi je da si to iznio kako bi ostali imali u vidu i da vode racuna. Slican problem sam ja imao sa Acom Alicicem (brat od Ljube Alicica)u Becu prije 2 godine (tacnije 20.12.). Gazda jedne firme iz Beca je pravio festu pred kolektivni godisnji odmor. Baksisa je bilo ko u prici.Kad je sve zavrsilo, Aco nabrzinu podijeli baksis i nestade ko magla. Inace taj gazda firme mi je dobar prijatelj i kad je cuo koliko sam zaradio, najezio se i odmah ga je nazvao.Naravno, nije se javljao.Upozoravam vas sve da se pripazite ako ikada budete sa njim radili. On i pjevacica Zorica rodom iz Sabca su me pokrali na svirci za nekoliko hiljada evra. Iza svojih rijeci stojim i ako nekoga detaljnije interesuje mogu to i dokazati vrlo lako. Ovo govorim iz razloga da bih nekom pomogao, a sto se mene tice, sta je bilo - bilo je. Tog sam misljenja u zivotu da kako covjek radi drugima, duplo mu se vrati.Nadam se da ce bar nekome dobro doci ovaj moj komentar. Simkeres, nemjenjaj menadzera i sretno !
baltik79 je offline   Reply With Quote
Star 22.02.2011, 15:19   #1514
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo mladji klinac mi ima upalu desnog uva,i vec 10 dana i pored adekvatne terapije sa lekovima bez ikakvog napretka.A i slabije cuje.Izgleda da ce morati kod hirurga!
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote
Star 26.02.2011, 11:15   #1515
caka012
Ovaj baš voli da kuca
 
caka012's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Mjesto: Pozarevac, Srbija
Godina: 55
Postovi: 383
Downloads: 388
Uploads: 7
Rekao HVALA: 29
Zahvalili mu 30 puta u 26 Postova
Instrumenti: PSR 3000, Triton LE, jedan stari kontrabas i jedna bas gitara
caka012 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
caka012 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sinoc smo svirali u jednoj kafani, tu inace svira jedan bend sa onim fazonom - ozvucena akustika, ali imali sinoc neku tezgu pa nas zamolili da ih menjamo. Mi radili akustiku (ne ozvucenu). E sad, na sta se ja tu zalim? Ljudi moji, ono nije kafana, ono je vrtic! Pa ja sam siguran da bar 40% gostiju nije trebalo po zakonu da dobiju alkoholno pice, klinci i klinke, bilo ih je valjda 70 - 80, deru se i galame kao da se sa dusom rastaju (pevaju valjda, sta li), vecina pijana, devojcice ljuste tekilu u kolicinama koje bi i odraslog coveka osamutile... Nisam dinosaurus, sve mogu da razumem, 20 godina kako radim ovaj posao, ali na ovakve stvari nekako ne mogu da se naviknem. I svi agresivni, drcni, kao da su sami u kafani, sve hoce samo za njih, odmah i sad... kad bih morao po ovakvim mestima da radim stalno, batalio bih svirku. Hvala Bogu, ima jos ozbiljnih tezgi i restorana pa ne moram, ali dobra je tema za razmisljanje. Sta ce biti za nekoliko godina?
caka012 je offline   Reply With Quote
Star 26.02.2011, 11:24   #1516
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sinoc trebao da radim u jednom"jakom"klubu u Bgd-u,sve ugovoreno i zavrseno,i zove menadzer oko 20:00h,i kaze da od svirke nema nista..desila se neka laksa havarija jer su popucale neke cevi(ko zna od cega) i dok se ne sanira nece ni da radi taj klub! A bas sam bio extra raspolozen da svirku izdrmamo zestoko do jutros!!
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote
Star 26.02.2011, 13:18   #1517
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

caka012
E,moj druze,ne staj mi na muku,ja danas nemam svadbu pa moram u jedan kafic.Isto tako kao kod tebe,a ja blenem,nemogu da verujem,kao pravim se da je to normalno,ali brate bilo je i pre opijanja,ustalom za to i sluzi kafana,ali ovo sad!!?
Sad iznose klince,pa ih sutradan nalaze po jendecima i portunima.
Valjda nema narod novaca,pa klinci se malo "stimulisu" pomocnim sredstvima da ih brze uhvati,i svi bi da pevaju,svi bi da lome i izbacuju klavijature i opremu...strasno!
Ali sta cemo,raditi se mora,zato samo napred!
Pozdrav svim forumasima!
Dodato:
Simke!
Nemoj mi o tome molim te,meni klincu taman (pre 3-4 dana) prosla prehlada,temperaturu imao 7 dana ,upalu krajnika,ludilo,uhvatilo zenu,mali otisao par dana u vrtic i evo ga jutros ponovo poceo kasljucati i smrcati-poludecu!
I moj je imao upalu srednjeg uha,i izgleda da je od krajnika.
Lekari predlazu da ih operisu a ja se dvoumim>Ludilo!

Promijenjeno od VUNIMRAV (26.02.2011 u 13:23 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Star 26.02.2011, 20:42   #1518
Nautica
Drugar foruma
 
Nautica's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2011
Mjesto: Niš
Postovi: 79
Downloads: 113
Uploads: 0
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 13 puta u 12 Postova
Instrumenti: Pa50sd
Nautica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard evo sta mi se desilo...

evo kolege da podelim sa vama sta mi se upravo danas desilo. trazio mi je drug (poznanik) klavijaturu, jer je imao sinoc svirku a kupio pre neki dan nov pa500 pa navodno nemoze da se snadje sa njom jos uvek pa da ponese moj pa50 na svirku jer ga je imao i lak mu je za rukovanje. ja sam mu dao naravno uz poverenje da nista nece da se desi! ali kao da sam znao i eto uzme lik nenamerno ili namerno (mada on kaze nenamerno) i s*ebe mi dirku... istrcala dirka skroz napolje.... a moj pa50 je nov imam ga 3-4 meseca tek, ja je mazio, pazio da slucajno ne ogrebe, a dam nekom na jedno vece i eto sta se desi!!

TAKO DA KOLEGE AKO SAM JA ISPAO BUDALA PA SAM DAO NEKOM NESTO NA POVERENJE, NEMOJTE DA SE UCITE NA SVOJIM GRESKAMA VEC SE NAUCITE NA MOJOJ DA TAKVE STVARI NIKOM NIKAD NE DAJETE!!
__________________
Tu sam za pet minuta, ako kasnim, procitaj opet!
Nautica je offline   Reply With Quote
Star 26.02.2011, 21:05   #1519
jevtabg
Početnik forumacije!
 
jevtabg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.02.2011
Mjesto: BorĐ*ёa - Beograd
Postovi: 37
Downloads: 325
Uploads: 6
Rekao HVALA: 7
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: CharlesHorNB
Interesi: CharlesHorNB
jevtabg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jevtabg pošalji poruku preko AIM messengera jevtabg pošalji poruku preko Yahoo! messengera jevtabg pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Tako to obicno biva kad das neku stvar.
Retko kad dobijes ispravnu nazad.
Ne znam zasto je tako , ali tako je !!!
jevtabg je offline   Reply With Quote
Star 26.02.2011, 21:13   #1520
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4053
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Dobro kaze ona stara poslovica:

Sve se moze pozajmiti, ali zena i harmonika (u ovom slucaju klavijatura) nikad. To jednom kad pozajmis, vise nije tvoje.
__________________
www.yu-midi.org - Pravi sajt za prave muzicare!
skoricnik je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:05


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije