Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 22.11.2006, 14:24   #1
korguser2005
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 26.01.2005
Postovi: 96
Downloads: 1372
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
korguser2005 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard TYROS 2 - - ISPROGRAMIRAN ???

Pozdrav svim yamahašima !

Obzirom da sam ja Korgovac (oduvijek) čisto me informativno interesira da li netko ima isprogramiran Tyros2 sa semplovima i složen za svirku?

Koliko vidim na netu još nema nitko ! Sve su to pokušaji ali finisha nema !

Možda ima Krešo ili netko od yamahaša sa ovog foruma pa da stavi neki svoj demo u mp3 da se čuje !

Možda bi me i zanimala ta klavijatura kad bi je netko imao isprogramiranu !

Pozdrav svima i ako netko ima mp3 neka stavi na download !
__________________
Long live KORG keyboard ! Pozdrav svima, KORGUSER
korguser2005 je offline  
Star 28.11.2006, 12:41   #2
korguser2005
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 26.01.2005
Postovi: 96
Downloads: 1372
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
korguser2005 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Vidim ja da ću se morati primiti posla !
__________________
Long live KORG keyboard ! Pozdrav svima, KORGUSER
korguser2005 je offline  
Star 28.11.2006, 12:51   #3
blusa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 07.12.2005
Mjesto: Gdje?
Godina: 40
Postovi: 265
Downloads: 449
Uploads: 3
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: KORG PA3X
Interesi: Ma hobi sta drugo..
blusa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
blusa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Imam neke snimke sa jv sa tyros 2 ali slabo mi je totalno
ako zelis da cujes mogu ti dati.
blusa je offline  
Star 28.11.2006, 13:30   #4
korguser2005
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 26.01.2005
Postovi: 96
Downloads: 1372
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
korguser2005 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Može, postavi demo ako ti administrator odobri ako ne možeš na moj e-mail korguser2005@gmail.com !

Pozdrav prijatelju!
__________________
Long live KORG keyboard ! Pozdrav svima, KORGUSER
korguser2005 je offline  
Star 28.11.2006, 14:16   #5
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard


Di si mene svrsto u Yamahaše
I da imam tolike pare nikad ne bih kupio Tyros II. Ne da nije loš aranžer, nego imam svojih razloga zašto. Jedan je od tih da je preskup i ne vrijedi tih novaca.
A što se drugog tiće mislim da je bezveze postavljat DEMO-e SET-ova ako ih nisi osobno sam pravio. Zbog čega reklamirati nešto što nije tvoje. Osobno da se mene pita u demo bih stavio samo vrhunske SET-ove koji su za prodaju i koji stvarno vrijede, a to znaći da ih na ovom siteu može besplatno reklamirati samo YU-midi kao vlasnik ove stranice. Ostali koji prodaju svoje setove ili ih namjeravaju prodati kao npr ti Korguser2005 bi trebali platiti Miodragu reklamu na ovoj stranici.
Bez ljutnje, ti ovdje radiš konkurenciju YU-midi siteu koji je sam uložio svoja sredstva i materijal u izgradnju ovog sitea i mislim da nije fer da mu pored njegove dobre volje da sve daje (što može) ovdje besplatno mu budeš još i konkurencija.
Lijepo ti prijatelju napravi svoj site, pa na njemu tada reklamiraj i prodaj svoje SET-ove. Ovdje je dozvoljena samo razmjena, i donacija. Prodaja NE ! Prema pravilima foruma imaš oglasnik gdje možeš prodavati takove stvari ako koga zanimaju. Na forumu samo instrumente i to prvenstveno s namjerom da ga prodaš prijatelju, kolegi s kojim češ preko ovog sitea i foruma ostati u kontaktu, a i i iz kolegijalnosti da mu pripomogneš ako čovjek negdje zaškripi.
Ja sam osobno takova osoba da ako vidim da nekome treba pomoć jer nema, nezna ili mu nije jasno uvijek rado priskačem, ali da bih se s nekim takmičio ko neki balonja : "Ko ima bolji SET" ili "Daj da čujemo tvoj SET i boje" ne želim. Moj SET nije na prodaju. Mogu ga samo poklonit, ali kome ću ga poklonit, taj to mora zavrijedit. I ne treba mi nikakve reklame i dokazivanja. Iza svojih 36 godina života imam dokazan rad, sviram iz osobnog zadovoljstva i hobya. To što zarađujem od svirki je čisto radi amortizacije oprema i instrumenata, jer niti jedan Music shop kao niti proizvoiđač nije mi dao mukte niti ijedan kabel, a kamo li instrument.

Hvala na razumjevanju.

Pozdrav
kreso je offline  
Star 28.11.2006, 14:31   #6
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

E bogami opet se sprema neka svađa...Vidi ja koliko sam čito prujašnje postove Nedim je javno upito Mileta dali može da reklamira svoj material i da ga prodaje...Miodrag se je s tim složio i reko svako ko ima vlastiti i kvalitetan material da ga može prodaveti jer čovjeku se čini da se ipak neke stvari ne mogu dati džabe...Ja lično već 4 dana sjedim ko blesav za PA1X a niti jedan ritam nisam složio da valja...Dakle briso sam sve sa tuđeg seta i stavljam stvari sa različitih setova i obrađujem ih...Ali taj set za razliku od onih što svoje prodavaju neće biti za distribuciju...Jer pazi-ja kakav sam dao bi i do 700eura za set kakav ja hoću ali na žalost toga seta nema zato šta svi imamo različit repertuar i ukus za muziku...Zato kad ja napravim svoj set prvo za mene će biti neprocjenljiv je moje vlastito djelo i želim da budem UNIKAT i prepoznavan po mojim ritmovima a po drugoj stani ko kaže da će se taj moj set svidjeti nekim orientalistima pošto sam ja teški Južnjak...Eto toliko od mene i molim vas nemojte započinjati svađe i prepirke...pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline  
Star 28.11.2006, 14:54   #7
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard


Ma nema nikave svađe stari moj.
Stvar je samo da samostalnim radom svatko od nas mora naučit cijenit svoj i tuđi posao.
Mislim da je Miodragov cilj isto kao i naš da se ovdje podaci razmjenjuju, da jedan drugom pomažemo savjetima i materijalima. E sad, da li ću ja dat svoj najbolji SET ovdje svima džabe ... Mož si mislit. :wink:
A u vezi postavljanja demoa, kažem da ja osobno neću postavljat ništa i trošit kapacitete sitea sa svojim sviruckanjem. Mogu puno pokazat, ali ako me netko želi čut volio bih da to bude uživo, pa da samnom i sazvira i zapjeva. Hebeš ovo. Mogu prikačit bilo koga gore i reč : "Evo momci, ovo sam ja otprdio" da izviniš.
A inače sam VELIKI protivnik da se ovdje prodaju SET-ovi koji bi bili izravna konkurencija Yu-midi. Ma uopće ma ikakav set koji se tiće KORG-ovih aranžera. Jer iz osobnih iskustva govorim, a osjetio si i ti na svojoj koži da se preprodaje bofl roba, šund i ukradene stvari. kako ne bi dolazilo do prepucavanja i klanja, ja visoko dižem gore ruko PROTIV prodaje SET-ova preko ovog site-a. Druga stvar su klavijature, efekt procesori, moduli, razglas ... Ali software tj SET-ovi su jako osjetljiva tema. Nemoj me krivo shvatiti, koliko bi onda ja trebao dobiti para od sveg materijala što sam ovdje stavio DŽABE. Ne samo ja, nego i mnogi od vas. Pa nisam ni čašu vode tražio. malo treba biti realan i fer prema ostalima. Prodaj materijale preko oglasnika i sa strane. Jer mene to strašno smeta. karikiram, npr. ti prodaješ svoj set. Može on biti odličan i neznam što sve. Ali meni je moj SET koji sam dao džaba najbolji, pa nisam dobio ni centa za njega. Znači ispada ti si pametan jer si unovčio svoj SET, a ja sam glup što sam ga poklonio.
Respect prije svega. Zato ističem da bi trebalo reklamiranje i prodaju zabranit svima koji nisu nečim specijalno zadužili forum. Zna se zašto je Nedim dobio dozvolu da reklamira ovdje svoje SET-ove. To možeš i pročitati, a i pitati svakog člana s dužim stažem ovdje kojem je Nedim nesebično pomogao.
kreso je offline  
Star 28.11.2006, 15:08   #8
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ma znam brate...Meni pravo da ti kažem ne smeta...Dakle nek svako prodaje ili svoje ili tuđe al bez mene...Dakle ja znam samo da kad napravim set ima da bude do jaja pa makar ga pravio pola godine...Enver iz NY je napravio ODLIČNU stvar...Naime sam je momak napravio sebi ritmove i boje na PA80 i snimio Demo kojeg je postavio na YU-Midi...Dakle većina ljudi (i ja sam bio među njima) dala bi dušu za otaj set...Jer je čovjek napravio original JuVe sve od A-Ž i to onakav kvalitet više nema ko što je imo na PA80...Ali momak ne daje taj set pa da mu kuću ponudiš...Dakle nisam ga ni tražio od njega jer znam da je 8 mjeseci (živa istina) ispopunjavo taj set i pravio ko lud...Ali zato i zvuči do jaja i njegov melos i način svirke je UNIKAT u americi i zato je tako tražen i dobar muzičar...E sad sam i ja skonto-dakle napravi sebi i imaj za sebe...A ako ko traži to tvoje djelo ako ne cjeniš svoj trud prodaj ga ili daj džabe...Ali s tim si sam sebe sjebo jer dokazivaš da ne cjeniš vlastitog talenta i rada,kao i muke...Svako ima pravo da se odluči šta će da napravi sa svojim materialom ali najviše me paraju oni dileri (zanš o kome govorim) što tuđe grabe i skupljaju i onda s tim zarade...E pa nek zarade na mom znoju-hoće klinac...A sigurno ću napraviti ubitačan set pa makar godinu dana ne spavo kako treba ali JuVe ima da bude u originalu ...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline  
Star 28.11.2006, 20:02   #9
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Kreso, jest da je to dobro buraz al jedno je stvarno smesno i ne mogu da
odolijem a da ne odgovorim.
Da cuje MP3 primer, ovaj drugi mu kaze da ima JV, reci ti meni dal bi taj
covek skontao ista uopste o tom T2 ako cuje JV primer.
Zar to sranje ne zvuci isto na svaki sint? To nije nista vise nego samplovane
bubnjeve i bass, zar ce on tako odlucit il presudit nesto???
Nadam se da bar ti razumes ovo.

Pozdrav
BasariStudios je offline  
Star 28.11.2006, 20:44   #10
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nemoj da pišeš ružne reči prijatelju ....Sempl ne zvuči na svakoj klaviaturi isto to i sam znaš...Dakle nekom se sviđa Yamaha,nekom Korg i tako...To je isto kad kažeš da se sempl isto čuje na Yamahi Motif ili na Korg LE...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
isprogramiran, tyros


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:24


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije