Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Treba mi!!!(Ritmovi, samplovi, boje...) > Ritmovi

Ritmovi Pitanja vezana za ritmove...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.07.2010, 18:19   #1
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Orient za EXR E2

Potreban mi je dobar orient ritam za Roland EXr E2, imam problem sa tim ritmom, nikako nemogu srediti taj ritam, ako neko ima i zeli, neka okaci na download.
Dodato:
Bas mi cudno da niko nema to sto trazim. Zamolio bih vas za jos nesto ko zna, naime, pre nego sto je obrisana demo sekcija, ja sam skidao neke snimke, koji su mislim sa rolanda g 70, snimci su imali naziv, rumba zezanje, rumba zezanje 2, brzinac, ganci dvojka, sad imam to u kompu, i ti ritmovi su toliko dobri da ubijaju, ako neko zna ciji su to snimci, i da li ti ritmovi postoje u download sekciji, voleo bih da nadjem te ritmove i prilagodim, za mog rolanda ...

Promijenjeno od calevh (21.07.2010 u 16:06 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
calevh je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 03:06


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije