Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 02.04.2009, 20:48   #81
dalabu
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 02.03.2006
Postovi: 339
Downloads: 156
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
dalabu befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dalabu pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Najbolje sa gitarskim procesorom Mario,stisnes tipku a ono terca izlazi a mozes ga i kao vokalist koristiti heheheeh
dalabu je offline   Reply With Quote
Star 02.04.2009, 23:33   #82
al bundy
Ovaj baš voli da kuca
 
al bundy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.11.2007
Mjesto: PRIJE U CENTRU...SADA U EPICENTRU
Postovi: 398
Downloads: 592
Uploads: 4
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 28 puta u 25 Postova
Instrumenti: Paraglider KOYOTE
Interesi: istjerujem zlo i utjerujem dobro
al bundy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
al bundy pošalji poruku preko MSN messengera
Standard .....


jebiga samire....
cist9o te9oretski bi trebalo ic....
nisam probo psto nemam kablova al sutra cu da probam bas i sa kablovima i sa gitarskim procesorom i sa externim vocoderom i sa modulom i sa bojlerom...ma sve ima da probam
__________________
NEIGRAJ SE SA ZENSKIM SRCEM,ONO JE JEDNO!!!......igraj se sa njenim sisama...njih su dvije...
al bundy je offline   Reply With Quote
Star 03.04.2009, 08:34   #83
Igorčina
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2008
Mjesto: Nekad Priština, sada Aranđelovac
Godina: 47
Postovi: 148
Downloads: 1051
Uploads: 12
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Guerrini superior 2, Korg Pa2xpro
Interesi: Pecanje
Igorčina befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Igorčina pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Pozdravljam ''NAUČNIKA'' i cenim njegov ''PRIJATELJSKI'' savet...samo nigde ne videh link...

Moje mišljenje je : ''Ako se postave terce na dowload, onda treba da budu za sve tonalite i u svim varijantama...pa da kao takve uvek budu dostupne za sve nas od početnika forumacije do moderatora...tako da svi oni koji iz određenih razloga (za one koji rade dva posla , imaju porodicu...) nemaju uslova da se posvete svom instrumentu u potpunosti imaju tu mogućnost da svoj instrument dopune kvalitetnim stvarima...zato je ovaj sajt vrhunski!!!

Uostalom, zato i postoji UPLOAD i DOWNLOAD, zar ne...ali ne da bi kačili svakakvo đubre već one odabrane i kvalitetne stvarčice...zato upućujem apel moderatorima da pre publikovanja prelistaju sve što dolazi sa UPLOAD-a...kako ne bi smo svi mi gubili dragoceno vreme ubacujuću u klavijature razne gluposti...neka to što ima na DOWNLOADU bude kvalitetno...jer ćemo svi mi generalno zvučati mnogo,mnogo bolje...

Ne želim nikoga da uvredim, jednostavno to je moje mišljenje...

P.S.

Obično se kaže u narodu : Daj čoveku vlast da mu vidiš čast!!!
Pozdrav za 220V
Igorčina je offline   Reply With Quote
Star 03.04.2009, 09:37   #84
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Druze bez ljutnje ali tu ne treba da bude izgovora za ovo ili ono,nisi ti jedini koji radi i ima porodicu ima nas mnogo ovde,ali veruj mi da od ovih terci na sajtu za koje su postavljene sa malo prepravki i truda mogu da se lepo nameste,ako za to nemas vremena onda jbg,nije posao samo doci na sajt skinuti i ubaciti,to je bar moje misljenje.Nije istina da ako sviras nemas malo vremena da se posvetis spravi.A sto se tice ovog zadnjeg posta mislim da ono PS nije na mestu,ali ok,to je tvoje misljenje.
svrakan je offline   Reply With Quote
Star 03.04.2009, 10:03   #85
Igorčina
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2008
Mjesto: Nekad Priština, sada Aranđelovac
Godina: 47
Postovi: 148
Downloads: 1051
Uploads: 12
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Guerrini superior 2, Korg Pa2xpro
Interesi: Pecanje
Igorčina befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Igorčina pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Svrakan : Zamisli sad ovu situaciju...radiš aranžman i odradiš ga u full-u ali ti bubanj svira bez veze, npr . ispada iz ritma (karikiram)...ti lepo snimiš vokale i sve ostalo...takav snimak postaviš ...i onda krene ono : pa znaš uz malo truda irada to može da se sredi ali treba da se sedne ,odvoji vreme...i tako dalje i tako bliže...mislim da to što pričaš, bez uvrede nema veze s'mozgom...jer mi je muka od NADRI-muzičara i stručnjaka koji glume ludilo kako sve znaju i umeju!!! Pa gde su te terce da ih vidimo!!!

Moderatori : Banujte me molim Vas ...


Tvoja želja, moja zapovjed ! ;-)

Promijenjeno od kreso (03.04.2009 u 11:07 sati)
Igorčina je offline   Reply With Quote
Star 03.04.2009, 10:13   #86
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nije ti poredjenje na mestu,a i ponasanje.Koliko vidim tu smo generacija,pobogu nisi klinac od 15g.
svrakan je offline   Reply With Quote
Star 03.04.2009, 10:51   #87
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4053
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa ti Svrakane, onda postavi te tvoje famozne terce koje si pisao da si "uz malo truda" i "za 5 minuta skontao" i lepo da svi budemo zadovolji...
__________________
www.yu-midi.org - Pravi sajt za prave muzicare!
skoricnik je offline   Reply With Quote
Star 03.04.2009, 10:55   #88
zsimonovic
Odomaćeni član
 
zsimonovic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.08.2007
Mjesto: gornji milanovac
Godina: 45
Postovi: 509
Downloads: 6502
Uploads: 39
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 26 puta u 24 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: racunari,lepe devojke
zsimonovic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
zsimonovic pošalji poruku preko MSN messengera zsimonovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Probao sam ja da izlaz iz klavijature pa800 ukljucim u audio in na klavijaturi i propustim kroz vokoder pa u miksetu ali ne moze to,izoblicuje totalno ton!jbg...
zsimonovic je offline   Reply With Quote
Star 03.04.2009, 10:58   #89
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nisam rekao da su famozne,ali sam rekao da se moze skontati za 5 min. kako se prave.Bar sam ja skontao,i ne znam zasto prozivas kada nema potrebe za tim.
svrakan je offline   Reply With Quote
Star 03.04.2009, 11:09   #90
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Igorčina Pokaži Post
Pozdravljam ''NAUČNIKA'' i cenim njegov ''PRIJATELJSKI'' savet...
Vidi ovako stoje stvari, NI JEDNA STO SI REKAO TI NIJE NA MESTU pod jedan vređanje članova (nebitno je dali sam to ja ili ko drugi) je samo po sebi prekršaj dovoljan za ban. Te komparacije tipa "NAUČNIK" i "220V" ostavi za nekog drugog ja se druže moj sa ponosom prezivam Tesla ako nisi znao tako da me sa tim zaobiđi a koliko vidim najveći naučnik ovde trenutno si ti. Samo mi nije jasno sta ocekujes od foruma i ljudi odavde da ti srede sve u klavijaturi onako kako tebi odgovara mozda bi bio onda zadovoljan??? Ili najbolje dođi kod mene kući epo ponesi klavijaturu pa da ti ja sredim jel ti to odgovara??? Ali moram da ti kažem koštaće te i to skupo skuplje nego nedimu da nosis!!! Mislis li da samo ti imas posao i obaveze??? Vidi ja imam dvoje dece posao i sviram a sve vreme koje imam odvajam za vezbu i sređivanje klavijature a ono malo što mi preostane posvetim ovom forumu i zaglavljujem ovde ispravljajuci kojekakve gluposti članova koji se prave pametni i neće da se potrude da pročitaju pravilnik do 4 ujutro. Daj čoveku "vlast da mu vidiš čast" na tu glupost neću ni da se osvrćem posebno ostavio bih to članovima koji su dosta prisutni da sami procene kakav je ko. A reci cu ti da ta "vlast" nema nikakve privilegije nego samo obaveze. Znas li ti koliko je potrebno vremena i zivaca da se iscita svaki post koji se napise na forumu, i da se sve uredi da bude svima dostupno i pregledno??? Tako da te komentare preskoči i bolje se posveti malo sređivanjuklavijature nego ovim glupostima što radiš, jer kao što Svrakan reče imaš 32 god a ne 16 da bi se tako ponašao!!! A terce imaš u downloadu ako ništa drugo ja sam lično postavio jednu svojevremeno da dokažem da može na oscilatorima da se pravi terca a-C pa vidi kako je napravljena i radi dalje sam a imas i na forumu link za direct download terci svih na oscilatorima koliko mene pamet sluzi da je neko postavio bio. A ako nemas bas toliko vremena da to malo potrazis i sredis i ako nemas vremena da sredis ritam koji skines odavde nego ga samo ubacis i nesto sviras a ono ne valja nista nemoj da se zalis nego lepo prodaj klavijaturu jer ti ne treba.
I bez tog licemerstva nemoj da se vređaš molim te!!!! Jasno si rekao šta imaš tako da je suvišno to na kraju
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!

Promijenjeno od tesla (03.04.2009 u 12:41 sati) Razlog: gramatika.... hehehe
tesla je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
pa1, terce


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije