Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.11.2010, 23:25   #1
icko
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.05.2010
Postovi: 36
Downloads: 152
Uploads: 2
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
icko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard yamaha psr A1000 boje

pozdrav drustvo,od skoro imam gore navedenu yamahu za ritmove sam se nekako snasao ali boje su mi skoro sve fabricke.Ako moze neka mala pomoc tj.ako nije nekom problem da mi posalje po nek boju nista specijalno bio bih zahvalan.naravno znam da postoji download sekcija,ali sam jos uvek mlad clan ovog drustva pa jos uvek nemam dovoljan broj postova,da bih mogao da skidam bilo sta.A i ne zelim da lupam bezveze na svakom threadu da bih skupio poene,to mi bezveze.nadam se da sam postavio temu na pravom mestu,vido sam vec da je neko trazio ritmove u ovoj sekciji,pa rekoh aj i ja da pokusam mozda mi se posreci. unapred hvala i jos jednom se izvinjavam ako je ovo pogresno mesto za ovu temu.

************************************
ako neko ima dobru volju unapred hvala
Dodato:
izgleda da sam malo ispao glup iz autobusa po pitanju ovih boja,posto niko ni da odgovori.Ajde da krenem od pocetka.Kao prvo mogu li se uopste ubaciti boje u psr a1000 ili je i ona ogranicena na svoje fabricke pa moram da prckam i prepravljam njene.Sto se tice ritmova interesuje me samo koliko ih mogu snimiti na klavijaturu jer mi malo bezveze da mi non-stop vrti flopi nisam bas siguran da ce izdrzati dugo tako.Skoro sam uzo klavijaturu pa nemojte zameriti ako budem malo dosadan.Citam i ovo uputstvo al ipak bolje kad ti neko malo bolje objasni.hvala

Promijenjeno od icko (12.11.2010 u 05:44 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
icko je offline   Reply With Quote
Star 12.11.2010, 18:02   #2
bonaparteau
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 17.12.2008
Mjesto: Sidnej
Godina: 50
Postovi: 12
Downloads: 1575
Uploads: 2
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Korg TR, Tyros 2 i PA3X
bonaparteau befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Jeste ispalo malo pocetnicki da pitas ovakve stvari jer su na ovu temu napisani tomovi..
No, ja se malo sazalih... Lepo od tebe da nisi postavljao postove samo da bi skupio poene .
Ukratko:
Tvoja klavijatura moze da ucita samo boje koje su VCE formata, sto znaci da se kao osnova koristi fabricka boja, a VCE file ima u sebi sva ostala podesavanja, tipa efekti, eq, attack, release itd. Promenom ovih parametara se mogu dobiti boje koje se znatno razlikuju od osnovne.
Sto se ritmova tice, mozes nesto malo da sacuvas na User drive, ali uglavnom sve ide preko floppy-a, a floppy ti je aktivan samo dok ucitava ritam pa ga svira iz RAM-a. Koliko ja znam, nije bilo nekih problema sa floppy na tim serijama.
Poz...
bonaparteau je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio bonaparteau za ovaj koristan post:
icko (13.11.2010)
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 05:51


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije