Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

 
 
Alati tema Display Modes
Star 19.09.2019, 19:45   #1
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Sta posle legendarne EMX 5000

Pozdrav svima imam ovu miksetu vec dosta dugo i resio sam da je zamenim novom i ako jos radi bez greske, verovatno i zbog toga sto je ogromna i ima kanala kolko hoces a meni se sve svelo na mene i pevacicu pa bi dobrodosla neka manja, sa osam kanala. Imam dve petnaestice Dynacord A115 A i neko vreme sam razmisljao da i mikseta bude uparena sa kutijama ali Dynacord definitivno necu jer PM 600-3 kosta 1400e a nema neki zvuk, mulja mnogo a kosta mnooogo. Naso sam tri Yamahe interesantne pa me interesuje da li neko ima iskustva sa njima. Yamaha EMX 5016fc je dobra cini mi se ali naso sam i EMX 5014c i sad ako sam ja dobro ukapirao iste su jacine samo sto ova druga ima manje kanala a ako je tako odma bih je uzeo, i ima interesantan neki televizor EMX 7 koji je izgleda i jaci od ove dve. E sad da li neko ima nesto od ove tri, i da li je u opste jaca i bolja 5016 (ili jos bolje 5014) od moje stare ili je samo nova, i kako zvuci EMX 7? Naravno moze i neki AH o kojima ne znam nista ali sam video jednu interesantnu AH ZED POWER 1000 a sve su ove miksete do 1000e sto mi je podnosljivo pa ako ne ko zna nesto bio bih mu zahvalan.
psr je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije