Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Vesti

Vesti Nova oprema, vesti iz sveta, zemlje (Ne ležati na zemlji, može da bude hladno)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 02.03.2009, 10:30   #31
smt2
Drugar foruma
 
smt2's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.03.2008
Mjesto: Frankfurt (Zenica)
Postovi: 89
Downloads: 666
Uploads: 6
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Yamaha t2 + Korg Lee
Interesi: Muzika
smt2 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
smt2 pošalji poruku preko MSN messengera smt2 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Bangurcina

Ma sta tu diskutovati.Prodaja tudjeg je po meni trajna BANKURCINA=(velika bananica).
smt2 je offline   Reply With Quote
Star 02.03.2009, 11:35   #32
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sto se tice prodaje tih ritmova i cuda, svi mi znamo da 90% materijala ide od ruke do ruke i da se vrte jedni te isti ritmovi, a ako neko zeli da radi prodaju e onda ebi ga brate sedni zagrej stolicu i budi svestan da za jedan dobar set mora da se unakazi jedna klavijatura da bi to sve radilo kako treba i onda prodaj sve to i trazi koliko ti volja pod uslovom da je sve uradjeno vrhunski, ovo je klasicno vacarenje i varanje ljudi, dodjes skines odes, okacis na sajt i prodajes ljudima, ceo posao u par klikova, taj za mene nit je bio covek onda niti ce biti. Nego su ljudi dovoljno glupi za takav posao kao sto je "taj neko" zapoceo za takav tip posla postoji nacin al su mnogo bez uvrede glupi da bi tako nesto uradili, mada meni licno nepada napamet da tako nesto uradim, imam svoj komplet koji ne prodajem i tacka sve sto mi treba sam sredim i napravim a onaj ko posle kupi od mene instrument ima zagarantovano sredjeno po principu "upali i sviraj" nevolim da prodajem tudje stvari i ako bi me ikad iko zapitao da prodam nesto sto je u vlasnistvu nekog od vas pitao bi i to je to, mislim da je to postenija igra nego "cuti i uzmi pare" zato sto sam sam svestan koliko treba vremenski da se provede da bi se uradi bilo koji dobar style nebitno dal je klasicni narodnjak, zabavnjak, neki od namenskih stilova gde moras da nadjes odlican fajl i da ga iseckas (znam neke koji kupuju midi fajlove kvalitetne da bi napravili namenski ritam) i kasnije podelis to sa kolegama da bi neko ostvario licne interese po meni cinicno deluju takvi ljudi koji posle zaradjuju na tudjem trudu i mislim da treba oterati takvog pojedinca (citaj "grupu" ljudi - a ima ih zagarantovano koji ni nemaju internet prezentacije nego se smucau po raznoraznim oglasima) koji po meni gledajuci sa neke druge tacke jednostavno pljuju i kenjaju po tudjem trudu i radu pa makar bio on vrhunski ili naj losiji.
RadeKOKI je offline   Reply With Quote
Star 05.03.2009, 13:47   #33
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Jel` banovan majstor na kraju? AKo nije ... trebalo bi. Zaista sam mišljenja da sa ovog Foruma (sa veliko "F") treba PROTERATI sve prodavce setova, boja, ritmova i ostalog... samo nam kaljaju Forum i idu na živce velikoj većini normalnih posetilaca. Tovar banana, pa nek se misli šta je uradio. A pozivam i na javni linč Ajde obelodanite više o kome se radi... Tako će to biti pouka za ostale koji su naumili da krenu sličnim putem...
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1
jager je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije