Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ketron

Ketron Ne previše popularni, ali izuzetno kvalitetni aranžeri

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 03.03.2011, 21:50   #31
Svabo
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.06.2010
Postovi: 42
Downloads: 47
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Svabo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Eto napokon da vidim da je neko kod nas poceo da radi na Audya, povezacu te sa mojim kolegom ovde, on ne parla Serbokroatishki ali ja cu vam biti prevodilac! Cuo sam demo i dobar si, koliko toga imas zasad ? Jesi pravio jos ritmova?
Svabo je offline   Reply With Quote
Star 03.03.2011, 23:04   #32
savobond79
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.02.2011
Mjesto: Uzice ,Srbija
Postovi: 26
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 9 puta u 5 Postova
Instrumenti: Ketron ,Kurzweil
Interesi: best music of the world
savobond79 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
savobond79 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Audya live

Nisam ali ako ima interesovanja naravno da hocu . AUDYA je stvarno super i zvuci bas zivo tako nesto jos uvek niko od ovih firmi nije poceo da radi a koliko vidim i nece . Imam dosta toga ali bas ovako potpuno novih ritmova na bazi zivih loopova imam spremnih oko 30 ali pripremam jos dosta slicnih znaci pricam o zivom bubnju basu i gitarama . Ovih dana sredjujem najnovije semplove znas vec sve sto valja sa g6 m3 prebacujem u ketrona kvalitetan je sempler kod AUDYE pa to dobro izlazi . Hocu evo cim nadjem vremena postavljam nesto a uradicu i demo mp3 test sa mojom starom pa2 cisto da se obmah uoci razlika .pozzz hvala
savobond79 je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2011, 05:26   #33
miretalija
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.10.2009
Postovi: 7
Downloads: 268
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
miretalija befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Ketron

Pozdrav,dragi drugari!
.Procitah ove zanimljive rasprave...Odlucih da i ja dodam neku recenicu. Apsolutno se slazem sa kolegom SavoBond jer osecam sta covek zeli da vam kaze. Ja sam inace promenio 50-tak klavijatura . I popravio sigurno preko xxxx raznih vrsta klavijutura i sintisajzera.
Naime,bio sam veliki fan firme korg ali nazalost do 2000god kada je Triton nasledio Trinity. Triton Le(od koga je jos ostalo da se pravi u crevenoj boji i da se ubaci mikro Sd kartica) Nasledio klasu N364 i ono sto je najvaznije za ovu pricu cuveni pa (profesional arranger) PA80 nasledio vec dobro prodavani i jako kvalitetni i30. Posto sam tada pratio korg u stopu a pri tom sam svirao duze vreme i3 pa onda i i30. Ne mozete mi verovati kako sam razocarenje doziveo kada sam seo za profesional arranger.Inace sa namerom da ga kupim. Nije vise bilo korga ....samo sama plastika koja se giba i uvija pod rukom . Zvuk --po sve jad i beda, ..ali iznad svega obrazlozenje ....da je tu ovo i ono ...i moze sve i ima ima sve ..i samo tereba da se dokupi i da se plati kartica ona kosta ...toliko ... i vokoder ..i on kosta toliko. na zalost sta se ispostavilo -ta politika traje do danas.I tako sam ja odustao od kupovine korga i ubrzo potom kupio nekoliko modela gem sintisajzera. Jedina je zalost sto tad nisam znao za KETRON!!! Otkrio sam ga tek 2007 i o tad preporodio svoju muziku. To je prvo jako lepo i logicno dizajniran uredjaj. Kompaktan . govorim o sd1+ koga imam vec 4 god. Izuzetan zvuk,izvranzaredne mogucnosti, opcije ..koje drugi tek uvode on ima u standardnoj ponudi vec 10 god. a o aranzeru da i ne govorimo ...sempler ..harmonizer ..vokoder..76 dirki vrhunskog kvaliteta u kucistu 110cm. al sta je naj bitnije ..ZVUUUK!!!!!!.a to je da je moj kompletno sredjeni fantom x6 bio smesan na spram ketrona da sam ga ja na kraju prodao jer je bio beskoristan. Jer kad sviras ketrona ti osecas kao da si u bendu. Kad zasviras sax --Ti vidis saxsofonistu.
Dok kod japanskih instrumenata jos uvek crtaju slicice istrumenta na ekranu da bi znali sta sviramo. Jer to je biznis ..a ketron je nesto drugo to sviras i volis. I to pri tom toliko kvalitetno zvuci da isti mozes da sviras u bendu i kada ukljucis klarinet i nesto pametno odsviras svi se okrenu i pogledaju te i ti osetis u njihovim ocima da su culi i videli klarinetistu . e da ...setih se kad mi je cak jednom prilikom na svirci kolega klarinetista rekao....covece ta tvoja klavijatura zvuci nekako REALNO!
e tako drugari
To je KETRON iz Italije.
moj omiljeni instrument
to se svira i voli ....Realno.
pozzz
miretalija je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2011, 09:31   #34
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@miretalija,a kakve veze vas post ima sa Ketron Audyom?Molim vas ubuduce se pridrzavajte teme,ako svirate sd1 potrazite da li postoji tema o toj klavijaturi pa tamo pisite o tome,ovde se prica o Audyji.
svrakan je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2011, 13:25   #35
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@miretalija
Placa li tebe Ketron za ovoliku reklamu. Ama to nije reklama, to je marketing... ma sta marketing, to je umjetnost... to je poezija sta ti sve napisa. Sav sam se najezio brrrrrrr...
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2011, 13:58   #36
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1905
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ne tranzit .

To je ljubav
romario je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2011, 14:07   #37
brnjeuska74
Drugar foruma
 
brnjeuska74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 31.07.2008
Mjesto: Usa
Godina: 49
Postovi: 64
Downloads: 123
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Tyros4/Black
brnjeuska74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
brnjeuska74 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

U pravu si Romario , to je ljubav sa plasticom kutijom sa vrlo subjektivnim misljenjem i pomalo nerealnim izjavama.

PS- ja volim slicice
brnjeuska74 je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2011, 14:13   #38
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Samo da ne bude i sexa tu pa da nam se ne pojave za nekoliko godina i mali Ketroncici. Ljubav nije sala momci, pustite zajebanciju.
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2011, 14:38   #39
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

OFF TOPIC!!!!
Momci batalite te vase ljubavi,sex,i koje sta jos,i vratite se na temu!!!
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote
Star 24.05.2011, 22:22   #40
miretalija
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.10.2009
Postovi: 7
Downloads: 268
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
miretalija befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Ketron Aydija.

Izvinjavam se svima ako deluje subjektivno . ...i ovako ..i onako..i kao pezija i sta god.ali to je na zalost-realnost. I naravno na PRVOM mestu izvinjavam se administratoru jer nov sam ovde i nemam nameru nikog da vredjam. Ako se desi da sam pogresio nesto- trudicu se da se popravim. Samo sam zeleo da nekim svojim skromnim iskustvom pomognem.. kao i dobrim uploadom korisnih stvari. i naravno da sam ketron audiju vec svirao i jasno uocio razliku Naravno da se moj post odnosi direktno na ketron audiy-u. je jer zvuk ketron audije je nesto sto se nemoze izmeriti. I prosto privuklo me to sto malo ljudi poznaje audiyu. i sto covek prica s pravom. i sto ga malo ko kapira. I zato sto sprava odskace sto klasa iznad konkurencije

i hehehehehe rodice se ketroncici..
U tom je valjda poenta muzickog zivota

Veliki pozzz
miretalija je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:42


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije