Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 13.10.2014, 22:45   #1
milance89
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.12.2013
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 30
Downloads: 0
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Klavijatura
Interesi: Sve po malo
milance89 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
milance89 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard roland m 2000 konačno sređivanje, pomoć pre toga!

Pozdrav svim kolegama,
Evo mene posle dužeg vremena, juče sam malo gledao arhivu oko mog nesretnog rolanda m 2000 ali nisam našao šta mi treba, pa eto konačno odlučio da ga sredim ali mi vaša pomoć treba,
dakle krenimo redom:
Imam dve diskete, na jeddnoj je aca lukas set spreman, a druga mi je za čuvanje starog seta, pa eto oko nekih stvari mi pomoć treba, zato što kao što sam napominjao u mom mestu su većina korgovci.
ovako:
1. Hteo bih neke ritmove da sačuvam, tj. da ostavim pa me zanima kako da ih sačuvam na disketu, lakše će mi biti naravno korak po korak, pošto mi je tako lakše da kažem drugu kako to da mi odradi jer ne mogu sam da čitam,
jest da ima korga ali bi tako skontao kad bi mi neko napisao,
2. Kako kad bi sačuvao ritmove koje hoću na disketu, da formatiram hard, pošto kod mene nije zip nego hdd i da li bi sve fabričke boje i ritmovi ostali?
i najzad zadnje pitanje, kako da ubacim set sa druge diskete, u mom slučaju aca lukas set, i da li prvo da ubacim pre seta ritmove koje sam sačuvao na drugu disketuili prvo set kompletan pa onda te naknadne ritmove?
eto 5 ritmova bih sačuvao,


Izvinjavam se na pitanjima jer ipak je to za mene novina što se rolanda tiče.
i najzad čudna stvar,
na ekranu se pojavljuju štraftice, i isprekidana su slova tako da se ne vidi jasno, kad se okrene ono za kontrast, smanje se linije ali su slova isprekidana.


Ono što sam pitao u prethodnim temama što se tiče zakucavanja se najzad rešilo sam u 2 3 svirke nije zakucavao uopšte.


Eto toliko,
svaki odgovor, svaki savet, je dobro došao.
U napred hvala svima na bilo kakvoj pomoći!
Dodato:
I da najvažnije pitanje,
da li treba da idem na yes ili no kad me pita da se isključi zaštita.
piše ovako od prilike:
do you wand to disable a protect.

Promijenjeno od milance89 (13.10.2014 u 23:08 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
milance89 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 05:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije