Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 07.07.2008, 13:43   #20
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav ekipo !

Eto, tek sam danas vidio što se je desilo, no reagirao sam onako kako mislim da je najbolje. Nadam se da se moj dragi prijatelj Vaxter neće ljutiti što sam njegovu kaznu od mjesec dana podebljo za još dva mjeseca.
Zašto ?

E, pa prvo MilaN B.N.S je izgleda nasjeo na Bundy-evu provokaciju (Bundy svaka čast) pa se je gospodin osorno i bahato obratio meni u stilu da šta ja mislim i kako to dozvoljavam da su ovdje setovi katastrofa, da valjadu qurcu i da neka pod hitno poduzmem nešto. Da me mora bit stid i sramota. Naravno, tradicionalno kod takovih private mesagea nit ne odgovaram nego "jadnika" šaljem u bajbok na mjesec dana. Pogledam na stranicu kad ga je prijatelj Vax već "upuco" na mjesec dana. Ok, mislim si pokupio si što si zaslužio i svaka čast Vax-u, posto je stvarno brz na ban-u
No, sad kad si malo bolje razmislim, ma braco pa ti si još malo dobio. Em si bezobrazan, drugo nepažnjom si popušio password i sad još lažeš da ti je netko ukro logine a Vax je dokazo da je pisano s istog IP-a, ma malac, oladi ti 3 mjeseca, a potom čemo vidjet što čemo sa tobom.
Stoga kolege, dobro pazite da vam netko ne popali ulazne passworde.
Admine nije briga tko piše na vaše ime. Ako i skužiš da si hakiran, javi se hitno adminima, a mi čemo onda poništit nalog i blokirat IP. No kako kaže Vaxter, nije to tako jednostavno i to je posao samo za najveće mahere, stoga osobno sam uvjerenja da se radi o dupliranju nickova i namjernom podjebavanju. Idući ovakav ispad ide drito pod trajan ban.
__________________
u penziji !
kreso je offline  
 

Favoriti

Oznake
bolan, losi, setovi


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:49


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije