Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mikrofoni

Mikrofoni Mesto za one koji vole da pevaju ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.10.2012, 14:18   #1
salenightband
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 17.08.2011
Postovi: 2
Downloads: 0
Uploads: 3
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
salenightband befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Beta 87 Pgx ili Slx

Dvoumim se izmedju ove dve bete...Medjutim ima jos jedan problem, a to je made in china .... Dosta ima kopija i ne znam gde je nabolje da kupim, a cimanje mi je da narucijem preko interneta od nekog ...Imao sam vec jednu betu 58 pgx made in china i mogu vam reci da je ono katastrofa. Kupio sam je u mitros music-u , sreca pa sam je brzo prodao...
salenightband je offline   Reply With Quote
Star 11.10.2012, 12:31   #2
Minicevac
Odomaćeni član
 
Minicevac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2008
Mjesto: Knjazevac
Postovi: 692
Downloads: 1265
Uploads: 21
Rekao HVALA: 46
Zahvalili mu 77 puta u 67 Postova
Instrumenti: KORG Pa3x
Interesi: Pevanje
Minicevac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

To sto je made in china to nemoj da te plasi jer se sad svi modeli uglavnom tamo sklapaju...Slx je verovatno bolje od pgx jer vidim da je skuplja varijanta sa vise nekih kanala itd...Ja imam pgx i ne bih se slozio sa tobom da je katastrofa i mislim da bi ti ta varaijanta ispala jeftinije a zavrsice ti isti posao,koliko vidim pgx ima plasticnu malo bazu a ovaj slx ima metalnu bazu sto je svakako bolje
__________________
Tuti Fruti Band
Minicevac je offline   Reply With Quote
Star 12.10.2012, 19:39   #3
bole2000
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 19.09.2007
Postovi: 29
Downloads: 178
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
bole2000 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav, ja imam betu 87a ulxP4, koliko znam ovo je najbolji prenos za betu 87a, mikrofon je ubica, ali sam probao isti mikrofon sa najjeftinijom bazom PGX i zvuk je identican , tako da sto se tice zvuka sve ti jedno, ali opet sigurno ima prednosti zasto je PGX dzabe u odnosu na ULX koji kosta boga oca... ja sam ga uzeo preko, amerikanac, niakkva china, i ostalo, ali mi stoji jer sam klavijaturista ;-(

Sto se tice china, sve svetske posznate firme su prebacili svoje pogone u chinu u to je sasvim normalno, ali sam takodje cuo da se shure jeftiniji modeli proizvode u chini, kao recimo beta 58 ili sm58, daljinci pgx i ostalo, mada ne mora da znaci, ali mislim da se beta87 koja kosta ozbiljne cifre pravi u USA

Promijenjeno od bole2000 (12.10.2012 u 19:44 sati)
bole2000 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:10


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije