Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 20.11.2010, 18:23   #21
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Ja nemam iskustva sa tim modelom zvucnika i ne bi komentarisao...nema svrhe davati ocene necemu sto se dobro ne isproba i proveri
  Reply With Quote
Star 20.11.2010, 19:43   #22
Dule Va
Vredan član društva
 
Dule Va's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.04.2008
Mjesto: Valjevo
Postovi: 169
Downloads: 569
Uploads: 7
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Pa3x
Dule Va befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Slazem se ovo je novi model tako da ce tek moci da se razgovara o pouzdanosti.Za sada je dobro dosla svaka informacija.
Dule Va je offline   Reply With Quote
Star 21.11.2010, 05:24   #23
Beethoven
Odomaćeni član
 
Beethoven's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.03.2007
Postovi: 605
Downloads: 1023
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 105 puta u 92 Postova
Beethoven befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Meni su kutije odlicne, ne mogu im naci ni jednu zamerku. Zvuk je odlican, snage ima kolko oces, sve izlazi kao ti volja, tacan precizan bass, na svim snagama rade odlicno tj. skoro isto (kad im se da malo vise signala, rade bolje, sto je normalno). Pojacala se tako reci ne greju, vrlo malo se oseti pozadi da su hladnjaci topli...

Kutije su bombona, ja sam obrnuo net uzduz i popreko, sve zivo pregledao i PRX 615M je odneo pobedu. Svim ostalima je po nesto falilo (na papiru). Ove kutije su imale sve sto meni treba, probao sam ih, ustanovio da su im i snaga i zvuk perverzija i tu je kraj.

Neces se pokajati ako ih uzmes a moja ti je preporuka da ih prvo probas (ako je to moguce).

Pozzz
__________________
JBL!
Beethoven je offline   Reply With Quote
Star 03.12.2010, 18:53   #24
cecaparis
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 20.02.2009
Postovi: 45
Downloads: 641
Uploads: 0
Rekao HVALA: 18
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 2 Roland Fantom G6 Korg Pa1X pro
cecaparis befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Jbl PRX 600 ok rade ja sam prezadovoljan i necete se pokajati ako ih uzmete.Jbl PRX 615 mozes uporediti pre sa RCF Art 725 to je otrilike ta gama.I jedna i druga rade odlicno pitanje samo ukusa i brenda koji preferirate i naravno novca sa kojime raspolazete.

Promijenjeno od cecaparis (03.12.2010 u 18:54 sati)
cecaparis je offline   Reply With Quote
Star 05.12.2010, 01:44   #25
zox2003
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 06.02.2006
Mjesto: USA
Postovi: 171
Downloads: 283
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
zox2003 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

PRX615M kupio par prosle nedelja i probao danas...Kutije su STRAVA...Da napomenem da jos imam 2 x PRX535 i 2 x MRX518 sub-a....PRX615 mi sladje i cistije rade nego starije PRX535...Prezadovoljan...Kutije su ubice....Razmisljam da prodam ove dve 535 i kupim jos dva 615M....
zox2003 je offline   Reply With Quote
Star 15.09.2011, 19:08   #26
accordst
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.08.2011
Postovi: 135
Downloads: 240
Uploads: 14
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 7 Postova
accordst befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Beethoven Pokaži Post
Meni su kutije odlicne, ne mogu im naci ni jednu zamerku. Zvuk je odlican, snage ima kolko oces, sve izlazi kao ti volja, tacan precizan bass, na svim snagama rade odlicno tj. skoro isto (kad im se da malo vise signala, rade bolje, sto je normalno). Pojacala se tako reci ne greju, vrlo malo se oseti pozadi da su hladnjaci topli...

Kutije su bombona, ja sam obrnuo net uzduz i popreko, sve zivo pregledao i PRX 615M je odneo pobedu. Svim ostalima je po nesto falilo (na papiru). Ove kutije su imale sve sto meni treba, probao sam ih, ustanovio da su im i snaga i zvuk perverzija i tu je kraj.

Neces se pokajati ako ih uzmes a moja ti je preporuka da ih prvo probas (ako je to moguce).

Pozzz
Kolega Beethoven ako može mala pomoć.
Meni se JBL PRX 615M ,po tehničkim specifikacijama ,a između ostaloga i po dimenzijama i težini u najužem izboru.Kako vidim ti si prezadovoljn s njima.
E sad ovako,trenutno još uvijek sviram na Dynacord PM1000 II i koristim SX300 satelite i Sb 122 basove,ta kombinacija mi je bila best buy kad uzmem u obzir,kvalitetu,snagu i dimenzije(težina) kutija i naravno da radi i ne kvari se.
U planu mi je jbl prx 615m 2kom i mikser soundcraft MFX 8 ili efx 8 .
It tvog vlastitog iskustva jel možeš uporedit ta dva sistema i navesti mane ,odnosno prednosti.
Što se tiče kvalitete i snage da li bi sa prx-evima i soundcraft mixeronm bio na dobitku ili gubitku jednog od to dvoje(mislim na kvalitetu i snagu navedenih sistema)???.
Koja je bitna razlika između MFX 8 i EFX 8 soundcraft mixera?

Hvala ti unaprijed!
accordst je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:18


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije