Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Sistemi

Sistemi Kompletni sistemi za ozvučenje... Kombinacije...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 22.11.2019, 20:01   #17
korgpa600
Drugar foruma
 
korgpa600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.12.2012
Postovi: 69
Downloads: 8
Uploads: 2
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Ketron sd5,korgpa600,hohner atlantic4,sx300,sb122,proel m1000
korgpa600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Prvi dojmovi od Ld Maui 28G2,direktna usporedba rame uz rame sa EV Sx300 i Sb122.Jedan stup je u pitanju.Iako sam bio skeptičan što se tiče snage,mogu reći da može parirati ovom sistemu,a da su dva mauia,sigurno bi bilo moćnije.Što se tiće zvuka,Maui sam čuo i prije tako da znam da je to odlično i rekao bih da je drugačije(bolje)od sx.Sad kad su uvjeti takvi da imam jedno pored drugog,dobija se prava slika.Bio je kolega muzičar skeptik kod mene i ostao bez teksta uspoređujući ta dva sistema.Ima još jedna stvar koju bih volio pitati.Kad uđem direktno sa aranžerom u Line in,signal i snaga je očekivano slabiji.Kad ide preko miksera,to je to,nema priče.Međutim probao sam ući u mikrofonski i instrumentalni ulaz sa klavijaturama,znači mono sa jednim kabelom.Meni to radi odlično,signal i snaga kao sa miksera.Imam osječaj da ništa ne gubim u kvaliteti u odnosu na mikser,a bitno pojednostavljuje stvar.Dali sam u krivu ako se tako spajam,ima li to veze sa samim radom sistema,ako sam ja zadovoljan s tim.

Poslano sa mog T08 koristeći Tapatalk
korgpa600 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:24


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije