Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 28.08.2013, 01:40   #1
NikolayTheM
Odomaćeni član
 
NikolayTheM's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.03.2012
Mjesto: Jugoslavija!
Postovi: 563
Downloads: 522
Uploads: 9
Rekao HVALA: 71
Zahvalili mu 33 puta u 30 Postova
Instrumenti: VSTi, Korg Triton Le
Interesi: Muzika, Voznja
NikolayTheM ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pre dve godine sam se zainteresovao za audio produkciju. Posto nisam u mogucnosti da se obrazujem u nekoj skoli, na internetu trazim sve o tome, od teorije do prakse. Trebao bih mnogo vise da se trudim, jer sam druga godina srednje skole, i nemam vremena za gubljenje. Najvise sam napredovao od kad sam se registrovao na forum, 80% onoga sto znam sam bas ovde naucio. I dalje se trudim. Muzicko znanje sticem u skoli, ali to je samo mali deo onoga sto ja hocu da postignem. Cesto pomislim koliko sam dosadan jer stalno nesto pitam, trazim, cak me je i stid koliko sam tema otvorio. Ali zato sam 100% siguran da cu nesto postici.
Najveci problem su mi finansije, jedva cu da skupim za UCA202, za bednog Tritona LE i Midisport 2X2 sam prokukao.
Trenutno tezim ka tome da od PC-ja napravim neki mizeran i bedan studio, pa radim i snalazim se pomocu stapa i kanapa, trudim se da napravim koliko da dobijem pristojan sound.
Inace ako krenem negde ozbiljno da sviram, Uspeo bih da sklopim jednu ozbiljnu PC konfiguraciju koja ne bi stucala i zastajkivala. Ova sto je sada imam srecom radi super, nikada nisam imao problema sa opterecenjem cak i kada je gurala Kontakt sa 2Gb semplova. Trenutno me ta latencija samo zeza. Ali nadam se da cu i to uskoro da sredim.
__________________
Citat:
Originalno postovano od Pointlessly
'hej' u kmp formatu za bass stranu..(nije heeejjey loop) nego kratki hej, hej, hej, hej
NikolayTheM je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 03:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije