Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 01.05.2014, 03:07   #21
zaki1
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2011
Postovi: 142
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
zaki1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja ne zivim tamo , ali svuda u svetu je skoro isto, niko ne drzi zalihe delova ,uvek po pravilu cekas da ih naruce i onda eventualno rese problem , ali i to je veliko pitanje, koliko su to sposobni. garancija je najbolja samo onda ako postoji ugovor o zameni za novi aparat (klavijaturu) ako se pokvari u garantnom roku, a ona neispravna se vraca proizvodjacu , jer nove tehnologije su i osmisljene da rade na principu kad se pokvare da se kupi novi proizvod.Jasno je da proizvodjaci misle samo na svoj profit, a za korisnike ih nije bas briga .Poz.
zaki1 je offline   Reply With Quote
Star 01.05.2014, 13:57   #22
acakasper
Stvarno kod kuće
 
acakasper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2012
Mjesto: Usa
Postovi: 1.146
Downloads: 1259
Uploads: 61
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 137 puta u 134 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
acakasper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
acakasper pošalji poruku preko ICQ messengera acakasper pošalji poruku preko AIM messengera acakasper pošalji poruku preko Yahoo! messengera acakasper pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ma ne verujem i da odneses pokvarenu klavijaturu pod garancijom,kao sto je moj kolega odneo pa500 pre neke 2 godine,rekli su mu da mu ne priznaju garanciju jer je kao ustanovljeno da klavijatura nije koriscena po uslovima koji odgovaraju nacinu koriscenja.
__________________
Bog je stvorio zemlju a ostalo je
MADE IN CHINA
acakasper je offline   Reply With Quote
Star 01.05.2014, 14:31   #23
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da se ukljucim,mom drugaru je isto crkao pa600 pre nekih mesec u vise dana,odneo ga je kod coveka sto ga je kod njega kupio na crno.Priznao mu naravno,garanciju i dao mu drugu zamensku klav do njegova ne bude popravljena i zaustavio mu vreme garancije,sto je cisti profesionalizam.
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Star 07.05.2014, 00:56   #24
Thommas19
Početnik forumacije!
 
Thommas19's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2014
Postovi: 43
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Thommas19 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Evo ide update sta se desava cisto da znate ako imate posla sa ovom firmom....
Uhvatili me praznici i juce sam zvao da vidim sta se desava naravno svi u cudu niko nista ne zna... Zovu oni mene kasnije u toku dana i kazu displeji su u nasoj radnji i saljemo u servis... Nista prosao dan pustio ja to... Danas otisao u servis u nadi da je stiglo i gledaju me bledo... Odmah frka tamo vamo drz ne daj i zovu opet oni direktora i sada odjednom displeji stoje na carini cekaju da se ocarine ... Vuku me za nos katastrofalno...
Kao razlog je to sto sam ja klavijaturu kupio u Sky Music Centru a glavni uvoznik i serviser je Sky Music i na papiru su to dve firme ( cisto da lakse operu novac) .... Tako da cekam da se displeji "ocarine"....
Thommas19 je offline   Reply With Quote
Star 07.05.2014, 07:36   #25
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od rolandx Pokaži Post
Mene vise plasi njihova azurnost , jer 2 3 dana obicno proteknu u dve nedelje do tri.... Daj Boze da to urade za nedelju dana. Ali pratim ovu temu pa se nadam da ce kolega javiti koliko je to bilo ekspresno...
Znao sam ..... U ovakvim slučajevima jesam skeptik i ne volim kada sam upravu.... na žalost. Uzgred ne verujem da će se carina brzo rešiti. Prebacili su odgovornost sa sebe na NN lice. Nemaš mogućnosti da proveriš da li je stvarno roba na carini ili ne. Katastrofa. Ali ako će ti biti lakše, takvi su skoro svi serviseri u Srbiji... čast izuzecima ( off topic ali imao sam pozitivno iskustvo sa ,,Gorenje"-em, ležajevi na bubnju, serviser došao na kućnu adresu u roku od 48 sati i to je bio udaljen nekih 30 tak km... dakle ima odgovornih).
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline   Reply With Quote
Star 07.05.2014, 09:53   #26
acakasper
Stvarno kod kuće
 
acakasper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2012
Mjesto: Usa
Postovi: 1.146
Downloads: 1259
Uploads: 61
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 137 puta u 134 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
acakasper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
acakasper pošalji poruku preko ICQ messengera acakasper pošalji poruku preko AIM messengera acakasper pošalji poruku preko Yahoo! messengera acakasper pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

nisam pesimista,ali budi uporan da ne bude taj displej vecno na carini,pa se ne zna gde je,pa morali su da vrate,imaju to obicaj da rade tako,znam iz iskustva mog kolege sa njima.
__________________
Bog je stvorio zemlju a ostalo je
MADE IN CHINA
acakasper je offline   Reply With Quote
Star 11.05.2014, 11:52   #27
Thommas19
Početnik forumacije!
 
Thommas19's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2014
Postovi: 43
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Thommas19 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Samo da javim da je klavijatura opet kod mene :-)
Jeste da je proslo 15 dana tacno i zvanja svakog dana ali dobro kako je moglo biti lepo se zavrsilo i nadam se da necu morati nikada vise kod njih ...

Ekran je zamenjen i na prvi mah sam osetio mnogo brzi odziv kao i kada pritiskam reaguje na mnogo slabiji dodir...

Hvala svima sto se ukljucili u temu pozdrav!
Thommas19 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:00


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije