Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 28.04.2014, 21:53   #11
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sta ga ti ustvari savetujes ??? Da zbog par dana cekanja ne zameni ekran jer se linija mozda nece siriti???? Da proizvodjac promeni dobavljaca ako sam razumeo , pa da mu mozda ugrade kvalitetniji ekran za godinu dve... kada garancija istekne ? Mislim da si u velikoj zabludi. Gvožđe se kuje dok je vruće ili što možeš danas ne ostavljaj za sutra. Ako ima defekta, odmah servis. Tu nema cekanja. Propustena svirka je kolateralna šteta. Zamisli da je kupio neku koja nije u garanciji.... Verovatno bi te poslusao ali ovako nema šta da razmišlja. Tranzit vrati se
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (28.04.2014 u 21:54 sati)
rolandx je offline   Reply With Quote
Star 28.04.2014, 21:57   #12
zukae
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 13.08.2010
Postovi: 249
Downloads: 251
Uploads: 5
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 58 puta u 51 Postova
zukae befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

E da pod garancijom je. To je moja omaška. Svakako onda da zamjeni.
zukae je offline   Reply With Quote
Star 28.04.2014, 22:21   #13
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Mene vise plasi njihova azurnost , jer 2 3 dana obicno proteknu u dve nedelje do tri.... Daj Boze da to urade za nedelju dana. Ali pratim ovu temu pa se nadam da ce kolega javiti koliko je to bilo ekspresno... U svakom slucaju glasam za nove instrumente i kakva god garancija bila. Ne zaboravimo da je Zakon Republike Srbije preinačio zakon o obavezi garantnog roka - servisa, da se umesto 45 dana, popravka servisera ograničava na ,,RAZUMAN ROK" Tako stoji u zakonu o zastiti potrosaca, sto znaci lane kad svane. Tako da im ne treba skakati po zivcima i da je i dve tri nedelje super... Ne mogu da verujem da drzava ide na stetu građana, ali nadajmo se da su serviseri razumni ljudi i da ce razuman rok ograniciti na par dana...
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline   Reply With Quote
Star 28.04.2014, 23:19   #14
Thommas19
Početnik forumacije!
 
Thommas19's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2014
Postovi: 43
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Thommas19 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Morao sam odmah da odnesem u servis jer je linija bas preko slova i nervira me da ckiljim da li cu pogoditi pravo ime... A i da se razumemo 1000e za danasnje vreme nije mala para pa tek tako da razmisljam sta jedna crta... Ja da sam imao para kupio bih sigurno kvalitetniji instrument ali ko koliko moze meni je ispalo ovo najisplatljivije samo zbog te garancije od 3 godine koju daju ... Medjutim danas na garantnom listu vidim 24 meseca da pise... Nisam to nista spomenuo. Dajem rok 3 dana koji tacno istice u sredu. Ako krenu da me zavlace i da mi udju praznici u cekanje nesto cu uraditi makar to bila i tuzba. U svakom slucaju mogu da me ocekuju u sredu a do tada hvala svima na ukljucenju u temu i nadam se da ce se ovo sve lepo zavrsiti i za mene i za njih.
Thommas19 je offline   Reply With Quote
Star 28.04.2014, 23:48   #15
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Procitaj Zakon O Zastiti Potrosaca, nista od tuzbe veruj mi. Imam lose iskustvo sa tehnikom ( laptop). Inace ceo taj deo zakona znam napamet i izmene i dopune. Budi kulturan sa njima ali malo i dosadan na fin nacin, ako mislis da ne cekas mesec dana. I oni imaju pune ruke krseva. Nisu oni krivi već država ( nazovimo je tako). Opusteno i strpljivo.
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline   Reply With Quote
Star 30.04.2014, 20:25   #16
Thommas19
Početnik forumacije!
 
Thommas19's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2014
Postovi: 43
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Thommas19 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Korg PA600 ekran problem

Evo da javim sta se dogodilo za dva dana ...

Zvao sam kulturno sam smarao bio u servis njihov onako pristojno sve i serviser je zvao 5 puta na moje oci glavnog dobavljaca delova koji se naravno nije javljao .... Kaze serviser meni 5 dana nije vec na poslu cas bolestan cas se ne javlja pa iskljucen telefon pa vozi decu negde i tako...
Igrao sam se gluvih telefona sa servisom i radnjom... U radnji mi kazu da oni ni ne znaju da je dobavljac bolestan bla bla bla... Tu sam prekipeo i trazio direktora firme da cujem koji me je naravno posle dvocasovne jurnjave pozvao...
Objasnjenje je sledece :
Posto sam ja blizi servisu radnik je dobio ukor sto mi je predlozio da odnesem instrument odmah u servis kao trebao sam kod njih... Onda ja mu kazem gospodine uz svo duzno postovanje recite vi meni kako kao glavni uvoznici i serviseri mog muzickog instrumenta nemate ni jedan deo na lageru???
Odgovor je bio kao znate serviseri su pokvareni oni muljalju to za sebe pa ne narucujemo delove ... Kada se nesto pokvari tek tada narucimo...
Ja kazem to je vasa firma vi ste direktor odgovorni ste za to i on kaze preko one stvari meni ako bas morate da znate evo cuo sam se sa kontaktom iz vrsca i na granici su 10 displeja koji stizu sutra(danas) i 3 sata popravka i do kraja dana dobijate instrument ... Ja se zahvalim lepo na odgovorima i naravno da me zanima da me ne zanima ne bih se ni cimao...
Probudim se jutros cekam do 15h nista ... Ja pozovem servis kazu nismo jos dobili deo pozvacemo mi radnju da ih pozurimo i do kraja dana javljamo... Cekao do 18h( kraj radnog vremena) niko nije ni pozvao da se izvini... Nisam zvao toliko sam gnevan da bih im bacio bombu... Tako da uhvatise me praznici i nadam se da ce barem sledece nedelje biti popravljen instrument....

Nikad vise ne kupujem instrument kod nasih dobavljaca .

Promijenjeno od Thommas19 (30.04.2014 u 20:27 sati)
Thommas19 je offline   Reply With Quote
Star 30.04.2014, 20:27   #17
acakasper
Stvarno kod kuće
 
acakasper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2012
Mjesto: Usa
Postovi: 1.146
Downloads: 1259
Uploads: 61
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 137 puta u 134 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
acakasper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
acakasper pošalji poruku preko ICQ messengera acakasper pošalji poruku preko AIM messengera acakasper pošalji poruku preko Yahoo! messengera acakasper pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

to samo kod nas ima takva divna usluga.
__________________
Bog je stvorio zemlju a ostalo je
MADE IN CHINA
acakasper je offline   Reply With Quote
Star 30.04.2014, 20:34   #18
milepsr
Odomaćeni član
 
milepsr's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 37
Postovi: 600
Downloads: 3436
Uploads: 19
Rekao HVALA: 41
Zahvalili mu 73 puta u 69 Postova
Instrumenti: Korg PA3X
Interesi: Mene me zanima, gde ima da se kupi jevtina kavurma i cvarci...
milepsr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sky music je ubedljivo najgora firma sto se tice poslovnosti, i brige o korisnicima. Imao sam kontakta sa njima, i sa njihovim menadzerima prodaje, direktorima, ljudima koji se bave uvozom, tako da nazalost govorim ovo iz licnog iskustva.
__________________
Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
Ćiru i njegove drnjkalice na kup sa Mićom Nikolićem i ostalim iživljavatorima nad muzičkim instrumentima bi poslao u Kinu kod Japanaca da snimaju muzičke teme i pratnju za super mario i battle tanks.
milepsr je offline   Reply With Quote
Star 30.04.2014, 22:18   #19
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Rekoh ja da ce topotrajati par nedelja, dve ili tri,.... ali opet napominjem , opusti se i budi na FIN nacin dosadan. Razuman rok popravke moze biti lane kad svane...... Polako i bez nerviranja. Popravice... ali ne bas azurno.......
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline   Reply With Quote
Star 30.04.2014, 23:34   #20
Korg007
Početnik forumacije!
 
Korg007's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.02.2013
Postovi: 27
Downloads: 0
Uploads: 127
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: KORG Pa2xPro
Korg007 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ma druže garancija ti je u stvari - daj Bože da se ne pokvari..ako se nešto pokvari, e onda je cirkus sa servisom..
Korg007 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:58


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije