Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 05.12.2009, 15:17   #71
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

@ nurfi

tvrdnje koje ovde iznosiš bez dokaza da su tačne smatraćemo dezinformacijama i kao takve biće sankcionisane. Ako imaš dokaz za svoju tvrdnju izvoli i priloži sliku ili ubuduće nemoj ponavljati slične stvari!!!
 
Star 07.12.2009, 09:46   #72
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa šta je ljudi,krivo vam što čovek ima 128MB u PA800 i to za 70eur sa poštarinom...NURFI ja ti platim cjelih 100eur za takav RAM i kupim najmanje 5 komada ODMAH...Znači na njima zarađuješ čistih 150eur (u RAM-ovima to iznosi 2 RAM-a i 10eur za 25kafa...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline  
Star 07.12.2009, 13:09   #73
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

koje reko da nam je krivo ne nije nego kazemo svi da je to i previse ono stoj fabrika napravila nek ostane bolje kupiti pa2x nego ulagat tolike pare i sta si dobio time nista samo rame hehe ejj ja imam pa2x i pa800 korg triton extreme i sam neznam gdje sa bojama na pa2x znaci previse eto tako nema ljutnje samo govorim onako kako je poz.
korg18 je offline  
Star 07.12.2009, 22:52   #74
nurfi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.06.2005
Postovi: 19
Downloads: 137
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
nurfi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Ram memorija Korg Pa 800

Ama ljudi postavio bih sliku ali nznam kako sve sam probo ali ne ide.Daj neka neko napise kako da postavim slike ovdje.Stavicu i sliku ram memorije a ako ne krsim pravila mogu staviti i adresu i broj telefona od servisa gdje sam narucio ram mempriju.Nema nikakvih problema ali samo da nadem kako postaviti sliku ispod ovog teksta.Ako neko zeli mogu mu i na vlastiti e-mail poslati slike nije nikakv problem.Dragi kolega Ronaldinjos nemam ja sta da lazem niti sta da petljam niti da se hvalim sa 128 mb.Meni je crko ram i ja sam morao da ga zamjenim a nisam ni sanjao da cu da dobijem 128 mb.Jos su me u servisu izruzili da je korg PA 800 sa 128 ram memorijom.Trazili su mi oko 300 eura gdje sam kupio klavijaturu ali i je ´bilo skupo pa sam rizikao da sam zamjenim posto se razumjem u kompjutere.Cak sam stavljao i ram od laptopa od 64 mb i 128 mb ali na monitoru samo bjela slika i nista vise.Mogu vam reci da nije bas lako zamjenuti ram puno je rizika ali ja sam se usudio i bogu dtagom uspjelo je.
pozdrav nurfi
nurfi je offline  
Star 07.12.2009, 23:31   #75
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Vala care ako je tako i ako govoriš istinu svaka čast...Sliku možeš poslati BILO kojem Moderatoru ili meni preko MSN pa ćemo je okačiti---najmanji problem...Ukoliko se ne ide z aslikan displey Korga Pa2X,a to će se lako ustanoviti i ako imaš pravo kao što tvrdiš onda tu je svako ko je sumnjo u tebe dužan ispriku...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline  
Star 08.12.2009, 00:09   #76
gjoko
Vredan član društva
 
gjoko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.12.2007
Mjesto: Makedonija
Postovi: 249
Downloads: 1139
Uploads: 26
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 21 puta u 20 Postova
gjoko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
gjoko pošalji poruku preko MSN messengera gjoko pošalji poruku preko Skype™ messengera
Daumen hoch

Samo tako kolege nastavimo sa svadzom oko ove teme, sto vise postova u ovoj temi to bolje za nas.Ako se secate tako je bilo i o temi Korg pa50 i HD pa
eto izaso PA50 sa SD, mozda urade nesto i sa PA800.Dok mi raspravljamo o rama
za PA800 ko zna sta nam KORG novo sprema. Iskreno da vam kazem da imam ne 256 mb nego i 2,5 giga ram memorije neznam dal bi mi bila dosta....
gjoko je offline  
Star 08.12.2009, 00:20   #77
bokivelik
Donator
 
bokivelik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.04.2009
Mjesto: H 68° L 51
Godina: 41
Postovi: 193
Downloads: 684
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 32 puta u 27 Postova
Instrumenti: KORG PA4
bokivelik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bokivelik pošalji poruku preko MSN messengera bokivelik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ....

@gjoko
E bas me zanima sta bih stavio u 2,5 giga od samplova?
Nosoroge i Zirafe?
__________________

"Nemorate biti bolji od drugih budite samo najbolji sto mozete"



bokivelik je offline  
Star 08.12.2009, 00:56   #78
hrci
Vredan član društva
 
hrci's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2005
Mjesto: München
Postovi: 146
Downloads: 2144
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 3
Interesi: Treniranje!
hrci befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
hrci pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od nurfi Pokaži Post
Ama ljudi postavio bih sliku ali nznam kako sve sam probo ali ne ide.Daj neka neko napise kako da postavim slike ovdje.Stavicu i sliku ram memorije a ako ne krsim pravila mogu staviti i adresu i broj telefona od servisa gdje sam narucio ram mempriju.Nema nikakvih problema ali samo da nadem kako postaviti sliku ispod ovog teksta.Ako neko zeli mogu mu i na vlastiti e-mail poslati slike nije nikakv problem.Dragi kolega Ronaldinjos nemam ja sta da lazem niti sta da petljam niti da se hvalim sa 128 mb.Meni je crko ram i ja sam morao da ga zamjenim a nisam ni sanjao da cu da dobijem 128 mb.Jos su me u servisu izruzili da je korg PA 800 sa 128 ram memorijom.Trazili su mi oko 300 eura gdje sam kupio klavijaturu ali i je ´bilo skupo pa sam rizikao da sam zamjenim posto se razumjem u kompjutere.Cak sam stavljao i ram od laptopa od 64 mb i 128 mb ali na monitoru samo bjela slika i nista vise.Mogu vam reci da nije bas lako zamjenuti ram puno je rizika ali ja sam se usudio i bogu dtagom uspjelo je.
pozdrav nurfi


Ima to da se kupi 128 MB preko drugi grana sto nije Ovlasteno od Korga...

Nemoj da Lazes ljudima Music Store Koeln...

Tebi mora da je Nedim Rodjak.
hrci je offline  
Sledeći član vam se zahvalio hrci za ovaj koristan post:
nurfi (08.12.2009)
Star 08.12.2009, 01:17   #79
gjoko
Vredan član društva
 
gjoko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.12.2007
Mjesto: Makedonija
Postovi: 249
Downloads: 1139
Uploads: 26
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 21 puta u 20 Postova
gjoko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
gjoko pošalji poruku preko MSN messengera gjoko pošalji poruku preko Skype™ messengera
Daumen hoch

bokivelik@
prijatelju pa takvi smo ti svi mi, hteo sam da kazem da se samo zalimo, sve nam nesto fali te ovo te ono a kad se samo setim na klavijature sto sam svirao kao sto je bio Roland-e86 pa Roland G600, odlicne klavijature u svakom slucaju al nisu imali sempler a sad 64mb RAMa pa nesto kao malo je to. Nije malo cak ima mesto i za ZIrafu pa mozda i celu dzunglu nego treba da se samo to lepo upakuje i gotovo.
gjoko je offline  
Star 08.12.2009, 02:07   #80
bokivelik
Donator
 
bokivelik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.04.2009
Mjesto: H 68° L 51
Godina: 41
Postovi: 193
Downloads: 684
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 32 puta u 27 Postova
Instrumenti: KORG PA4
bokivelik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bokivelik pošalji poruku preko MSN messengera bokivelik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ....

@gjoko
Ma zezam se druze.
Hteo bih stvarno da vidim sve te konstatacije o memorijama.
Vise nikom ne verujem dok ne vidim svojim ocima pa makar i sa slike.
__________________

"Nemorate biti bolji od drugih budite samo najbolji sto mozete"



bokivelik je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:07


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije