Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 08.08.2008, 21:55   #1
NEDO
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.08.2008
Postovi: 1
Downloads: 58
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
NEDO befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Frage korg pa 50

Prvo pozdrav svima vama, imam jedno pitanje posto sam kupio pa50 i hocu da ucim da sviram onako za sebe posto nemam pojma o muzici mozeli neko da mi objasni sta su ritmovi a sta boje i kako mogu da dodjem do toga i kako da namjestim ovaj moj korg da zvuci onim nasim domacim tonovima to jest nasom narodnom muzikom. Usput kako mogu najlakse da naucim da sviram sam kod kuce. Ako neko ima vremena i strpljenja neka mi pomogne to jest odgovori unapred zahvaljujem na razumijevanju.
NEDO je offline   Reply With Quote
Star 08.08.2008, 23:26   #2
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Dobro doso Nedo na yu-midi i u malo psirnij svijet muzike! Ovdije imas FORUM sto znaci da mozes gledat vec teme u vezi KORG PA 50 i uopste o klavijturama i informisat se sta je sta imas takodzer DOWNLOAD u kojem se stvari za pa50 nalaze mali milion a takodze care imas i INTERNET SKOLU SVIRANJA koja ti moze dosta pomoc! Prdrzavaj se pravila foruma ( nisi ni jedno prekrsio do sad ) to znaci prije neg sto postavis TEMU pogledaj dal ima ces nesto slicno toj temi ako nema postavi pitanje uvijek se neko dobar nac da odgovori! Pozdrav i sredno ALen!
blatusan je offline   Reply With Quote
Star 09.08.2008, 00:18   #3
al bundy
Ovaj baš voli da kuca
 
al bundy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.11.2007
Mjesto: PRIJE U CENTRU...SADA U EPICENTRU
Postovi: 398
Downloads: 592
Uploads: 4
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 28 puta u 25 Postova
Instrumenti: Paraglider KOYOTE
Interesi: istjerujem zlo i utjerujem dobro
al bundy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
al bundy pošalji poruku preko MSN messengera
Standard ....

uffff...blago tebi...
sjetim se sebe kad san i ja poceo isto ko i ti,samo nije bilo foruma ovakvog pa se snalazi i moli druge i.t.d.
o korgu ti je vec dr.blatusan sve objasnio a sto se tice ucenja sviranja,mozes se obratit gorpetu (nick gorpet) ima videoskolu i pomoce ti puno.
druga i teza mogucnost ti je da skines vanbasco program i fajlove i po fajlovima da ucis, ali... (prva solucija ti je bolja jer ti posalje snimak sa objasnjenjem i kako se svira itd...)
i trece...dobro doso
__________________
NEIGRAJ SE SA ZENSKIM SRCEM,ONO JE JEDNO!!!......igraj se sa njenim sisama...njih su dvije...
al bundy je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
korg


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:24


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije