Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Dodatna oprema

Dodatna oprema Sample kartice, memorije, expanzije i sl.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 06.06.2013, 11:41   #1
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Midi merger

Pozdrav ljudi...Ovako...Cuo sam da se ova spravica ovako zove ili je MERGER proizvodjac,to ne znam.Ovo mi je potrebno jer sam od pre par meseci postao vlasnik FANTOM-a Xa i PREZADOVOLJAN SAM!!!.Ali...Posto sam dugmetarac naravno preradio sam ga ne znajuci da se na ROLAND-u midi IN mora zauzeti hocu reci prerada je iznutra direktno zalemljena na midi IN a midi IN mi je potreban jer sam spajao prethodnu klavijaturu(KORG TR) sa aranzerom i vukao sam neke stvari koje mi aranzer nema.Na KORG-u TR je to moglo da funkcionise ali ovde ne moze.Mene interesuje da li neko zna gde ima ovako nesto da se kupi i koliko to kosta?Video sam na netu da postoje modeli 2 IN 1 OUT,2 OUT 1 IN.Meni je potrebno 2 IN-a i 2 OUT-a.Pozzzz...
__________________
Ako jednu stvar radis 100% bolje nego drugi...Dobar si...A kada radis 100 stvari za 1% bolje nego drugi...Onda si profesionalac...
veselinovicvs je offline   Reply With Quote
Star 06.06.2013, 22:11   #2
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Jedino sto bi tebi odgovaralo je Kenton Merge-4 koji ima 4 Midi Ins i 2 Midi Outs. Opcija 2 x 2 ne postoji. Cijena za Kenton Merge-4 je oko 100 eura i mozes ga poruciti direktno od Kentona koji je britanska firma. Uredjaj je ubjedljivo najviseg kvaliteta u domenu Midi Mergera. Na Balkanu ne vjerujem da ces ga moci pronaci.
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 06.06.2013, 22:17   #3
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala puno TRANZIT...Vec sam poludeo bio jer kada udjem u prodavnicu ljudi me zblanuto gledaju...A jos mi se jedan prijatelj slatko nasmejao kad sam mu rekao u kakvom sam problemu jer nije mogao da veruje kakav sam amater ispao jer citav zivot mucim muku sa preradama,majstorima,doplatama,pretplatama i sada jos ovo a taman sam mislio da sam sve skole naucio oko prerada,majstora,pretplata itd...U svakom slucaju hvala.Ziv bio!!!.
__________________
Ako jednu stvar radis 100% bolje nego drugi...Dobar si...A kada radis 100 stvari za 1% bolje nego drugi...Onda si profesionalac...
veselinovicvs je offline   Reply With Quote
Star 07.06.2013, 22:03   #4
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4053
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sale, druze, ja mislim da bi jedna Audya resila tvoj problem.


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
__________________
www.yu-midi.org - Pravi sajt za prave muzicare!
skoricnik je offline   Reply With Quote
Star 08.06.2013, 01:12   #5
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od veselinovicvs Pokaži Post
Hvala puno TRANZIT...Vec sam poludeo bio jer kada udjem u prodavnicu ljudi me zblanuto gledaju...
To ne treba da te zabrinjava, prodavci muzicke opreme uglavnom gledaju kao telad kad ih nesto upitas, jer opet, uglavnom i ne znaju mnogo. To sa Midi Mergerom odnosno, rjesenjem tvog problema je toliko trivijalno da je svaki iole obrazovani prodavac muzicke opreme, trebalo da ti da isti odgovor koji si dobio i od mene i to odmah i bez ikakvog razmisljanja.
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 10.06.2013, 22:04   #6
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ej cao Nidzo...Pa AUDYA je...Mislim...Hm...Ali meni se ne isplati uzimati tako skupu spravu jer radim sa bendom a manje sa aranzerom pa ispadne da bih dugo,dugo i puno,puno svirki odradio dok se ta skupa sprava ne bi isplatila a i raniji modeli KETRON-a se mogu jako lepo namestiti.Vukao sam semplove tarabuka dok sam imao KORG-a jer nisam hteo cackati na modulu a i imao sam sve gotovo i samo sam na KORG-u podelio izlaze a pre neki dan sam provalio da mi i modul ima par odlicnih fabrickih semplova tarabuka.
Dodato:
Apsolutno si u pravu TRANZIT...Ali...Uvek ono "ALI"...Valjda sam postao neko ko je "informisaniji" negoli prosecan prodavac pa me to "pomera"...
__________________
Ako jednu stvar radis 100% bolje nego drugi...Dobar si...A kada radis 100 stvari za 1% bolje nego drugi...Onda si profesionalac...

Promijenjeno od veselinovicvs (10.06.2013 u 22:07 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
veselinovicvs je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije