Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 13.12.2009, 20:03   #1
martinez
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.05.2006
Postovi: 77
Downloads: 305
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
martinez befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard kako ljudi znaju da račočaraju

pozvani smo brat i ja da sviramo na da tako nazovem koncertu jedne "zvijezde" neću mu spominjt ime jer neću se spustiti na njegovu razinu
čovjeka znam po pjesmama još iz devedesetih solidan pjevač bile su mi i njegove pjesme drage kad je jedan kolega snimio njegovu pjesmu koja je već bila hit i pokupio slavu sa njegovom pjesmom meni ga bilo pravo žao
uvjek mislio kakav peder nema poštenja ni malo pokro čovjeka itd
e sad dođemo brat i ja da mu sviramo sve super odgovara mu naša svirka pa i bolji smo od onoga što ga ranije pratio a taj što ga prati pun fajlova nezna dva akorda sastavit znamo čovjeka al svira za džabe i neuzima bakšiš
e sad bakšiš je i bio problem vidim da mu ljudi daju lovu on trpa u džep ajd reko ipak je on zvijezda neće se spustit na taj nivo da krade bakšiš
al kako noć prolazila nije on donosio lovu kod nas vidim biće belaja
poštio i ja pjevam "tu noć su mi prišli mnogi i pohvalili me da bolje pjevam od njega al ajd sad nije to tema"
platili su i meni par pjesama ja lovu stavim na vidno on kad je ugledo počeo i on ponešto ostavljat tu al rest nevadi iz džepova
kad je došo fajront kaže on da vidi šta se ima bakšiša da se podjeli uzmem ja ono bakšiša što je bilo pored nas reko hajd
i pitam ga jel to sve kaže je sigurno sve kaže je reko prijatelju nemoj gubit obraz za sitnu lovu reko u džepu imaš još najmanje toliko za toliko znam možda i više
on neda reć insistira da se podjeli a dnevnice nam treba dat a neda dok se nepodjeli ovo bašiša kod mene
ja sam imo kod sebe broj čovjeka koji mu je tu noć dao najviše love reko nema problema djelimo ovo kod mene neumirem ja za sitnu lovu al samo da nazovem čovjeka koji ti je dao toliko i toliko love a ti kažeš da nije
kad sam to reko on se povuče među raju i pobjegnei mi popušimo i dnevnice mada je u lovi koja je ostala kod mene bilo puno više od dnevnica
ja mu reko da ću ga stavit na internet ispod njegovi snimaka na youtube kakav je čovjek al nemogu ko ga hebe nek ide u pm
sutra dan me zvao njegov menadžer kaže da bakšiš svakako oni ne djele sa muzičarima nego im daju samo dnevnice koji luđaci u božju mater
i tako mene jedan pjevač koji mi se dopadao kad sam ga gledo na tv i slušo na radiju razočaro u sebe do jaja i to sve za sitnu lovu
KAD IM TREBAŠ MOLE TE DOĐI DA NEPROPANE KONCERT
KAD PROĐE MISLE VIŠE MU NEĆEŠ TREBAT NIKAD SMATRAJU DA SU BOGOM DANI SAMO ONI ZNAJU PJEVAT I VIŠE NIKO A GLUPANI KOJI SVIRAJU SVAKAKO NEMOGU BEZ NJIH


P.S.
JA ZNAM DA JE KRIZA I DA MU SIGURNO NEIDE KO NEKAD AL DA ZA NEKI 1000 KUNA GUBI OBRAZ A GLUMI NEKU ZVIJEZDU I FINOĆU A DA GA HEBEM ALAL MU DA NEPROPANE
NEĆU NAPISAT NJEGOVO IME JER MU NEŽELIM ZLO AL SREŠĆEMO SE MI NAGRADA MI JE ŠTO MI NESMIJE GLEDAT U OČI TA "ZVIJEZDA"
martinez je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2009, 20:11   #2
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Ima raznih moj brale . . .Nikada mi se nije desilo to da me ispali neki od zvezda za dnevnicu ali se desavalo sledece:radio sam sa Dejanom Maticem i sa Vladom momkom koji ga prati sav baksis ostavili su meni i ako smo zajedno uzimali lovu,i oni ali i ja skupila se lepa suma!Ostavili su mi sav baksis i ako sam hteo bar sa klavijturistom Vladom da podelim nije hteo ziv i u mojim ocima su ispali veliki dzekovi i mangupi dok sam radio sa ''zvezdom'' koja uzima 4000e za vece i dodje i uzme njegov deo baksisa od 65e preko onih 4000e koje je dobio a mi svirali za po 100e Znaci ima raznih jbg
__________________
Marco
Marco7 je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2009, 20:50   #3
Dule Va
Vredan član društva
 
Dule Va's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.04.2008
Mjesto: Valjevo
Postovi: 169
Downloads: 569
Uploads: 7
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Pa3x
Dule Va befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Cuo sam vise pozitivnih nego negativnih komentara u vezi podele baksisa sa zvezadama.
Dule Va je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2009, 21:09   #4
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Pamte se ipak samo ružne stvari,ono što je normalno je da zvezde muzičarima ili daju sav bakšiš ili podele na ravne časti,što je retko,ali dese se i ružne stvari...

Jednom je,sada pokojni poznat pevač slučajno svratio u kafanu gde sam radio,na molbu gostiju otpevao bukvalno tri pesme i uzeo više od 2000 maraka (beše '96) godina,kažem više od 2000 jer sam video 2 novčanice po 1000 i mnooog para preko toga...kad je završio samo je vratio mikrofon,ni hvala kolega ni do vidjenja ni šta ćeš da popiješ,ništa...ode čovek i što je najgore sutradan uveče dodje opet i traži sam da peva ali...da izvinete dobio je Q.... i on i gazda lokala kome ništa nije bilo jasno tad...ima svakakvih ljudi,ja sam se tada zakleo sebi da ću svima ovo da ispričam i da ga napljujem gde god mogu sve dok nije poginuo u automobilskoj nesreći na Novosadskom putu (možda neko zna o kome je reč ali ja iz pristojnosti neću reći njegovo ime jer je čovek pokojni)...
  Reply With Quote
Star 13.12.2009, 21:47   #5
ружица
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 10.12.2009
Mjesto: u kafani
Postovi: 48
Downloads: 34
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
Instrumenti: šipka
ружица befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

da znam o kome je rec, poginuo je ispod kacke petlje, u veoma neobicnom nesrecnom slucaju, ne znam da li ti je poznato.
recicu i da "cicijasluk" prati jednog pevaca J.P. prodje po nekoliko svirki da ne podeli dnevnicu, kod svog brata u lokalu.
covek je prosle god izdao 1 mega hit i neki pokusaj hita ove god..
ружица je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2009, 21:48   #6
martinez
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.05.2006
Postovi: 77
Downloads: 305
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
martinez befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ljudi moji najjače mi je to što njegov menadžer kaže da oni muzičarima daju samo dogovorene dnevnice a bakšiš ide menadžeru i pjevaču jer ljudi su došli zbog pjevača
ma nek mu bude sitna je to lova nije vrijedno spomena al kad te laže u oči
ništa on nije dobio samo je izgubi
a ja posla imam i bez njega
mi smo pristali svirat za mizernu lovu reko da upoznamo "čovjeka"
pjevam za novu godinu kod ZOVKE oni koji žive u hrv znaju šta je to hotel sala OD 600 mjesta to je samo jedna gaža u januaru za austriju u innsbruck nisam zvijezda al se radi
ovaj viken eto slučajno slobodan i to nas nazvali par sati prije svirke
a njegov klavijaturista imo neznam nešto
lik je sretan sto je tu svira samo za dnevnicu nemješa se u bakšiš takav je dobar nije važno nek samo lupa ritam šta zna raja
a ja budala donio svoj razglas pa mu dao svoj mikrofon daljinski ko čovjeku
al nema veze živim ja i bez njega samo me pravo razočaro




imo sam i ja dobri primjera dođe jedna kolegica pri fajrontu kod nas u kafanu radili smo tad u trojki naša pjevačica nije bila tu veča sa nama
i ekipa od kolegice insistira da ona zapjeva ljudi joj za par pjesama daju oko 4 hiljade maraka žena ostavi kod nas lovu i na fajrontu ja je zovem da joj dam dio ona neće ništa reko znaš šta tebi hiljadu maraka nama trojici po hiljadu mada nije u redu tebi treba dat tri a nama hiljadu dovela si ekipu i oni su sve dali
da nije bilo tebe nebi bilo ničega ona neće lovu ja joj kažem imaš familiju u bosni iz tuzle je žena
mater il koga daj mi adresu ja ću im poslat u tvoje ime ili evo pa ti šalji ako tebi netreba i ostavim joj na šanku odem i poslije mi reče da me poslušala i da je poslala sestri lovu
martinez je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2009, 22:16   #7
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Citat:
Originalno postovano od ружица Pokaži Post
da znam o kome je rec, poginuo je ispod kacke petlje, u veoma neobicnom nesrecnom slucaju, ne znam da li ti je poznato.
recicu i da "cicijasluk" prati jednog pevaca J.P. prodje po nekoliko svirki da ne podeli dnevnicu, kod svog brata u lokalu.
covek je prosle god izdao 1 mega hit i neki pokusaj hita ove god..
Ne,nije u pitanju Boža Nikolić i nemoj sad da ovu temu pretvorimo u igre pogadjanja...da sam hteo napisao bi ko je u pitanju,nemojmo sad da skrećemo sa teme
  Reply With Quote
Star 13.12.2009, 22:24   #8
dugmic
Drugar foruma
 
dugmic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.11.2006
Mjesto: chicago
Postovi: 67
Downloads: 964
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: guerrini dugmetara i pa 800
dugmic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kad sam svirao svadbe , 80 tih dosta su se pevacice proveravale za baksis , cak i nekad morale su da se skidaju , neznam ne shvatam od kolega krasti pa stize tu neka kazna mozda .
dugmic je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2009, 23:11   #9
bokig800
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.11.2008
Postovi: 17
Downloads: 103
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
bokig800 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard roland e50 bre:)

Kolege,sve je to donekle da se ne cudis toliko,ali su po meni 'najjace' varijante kad ti se otac kune u svoju decu kako nikad ne bi ni pomislio baksis da uzme,a da bude najgore,vidi ga vise ljudi kako 'sortira' baksis u vise dzepove,pa iz nekog izvadi,a iz nekog ostavi da se nadje
Na jednoj svirci su pljustale hiljadarke kao lude (dinari i samo nam je jedan covek izmedju dinara dao i 20 evra,kojih na kraju svirke nije bilo,cak sam i sebe ubedjivao da sam mozda ja umislio,dok nisam od tada poceo da kao neki spijun posmatram gde se pevac krece (mada je imao redovne marsute odlaska u wc,ili da ode napolje,posto ga je uvek neko zvao na mobilni) i gde pare stavlja,tacnije u koji dzep,
bokig800 je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2009, 23:35   #10
zillavi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 14.11.2007
Mjesto: Beograd
Postovi: 46
Downloads: 511
Uploads: 17
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA4X, Yamaha CP33, Kurzweil PC1SE
Interesi: Muzika
zillavi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Gladne oci...

...Ima milion prica za kradju baksisa.. evo jedne...Kad se tek pojavila novcanica od 200 Km, (BiH), Radio se ispracaj u jednom selu kod Visegrada, muzicari vide da je pjevac dobio i tu novu plavu novcanicu... Elem, posle svirke svega ima, plave nema... Hahahahahaha, ko je ovde lud???? A pjevac: Nisam djece mi , ovog mi, onog mi... I na kraju izvadi i baci : Evo vam hebalo vas 200 maraka... Ladno... Eeee moj brate...
zillavi je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije