Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 05.04.2012, 03:28   #1
gilekorg76
Početnik forumacije!
 
gilekorg76's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.01.2012
Postovi: 10
Downloads: 379
Uploads: 2
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
gilekorg76 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Rad sa semplerom Pa 800

Interesuje me da li neko zna malo detaljnije da objasni o radu sa semplerom u pa 800 našao sam neke starije teme ali to po meni nije dovoljno da bi se naučilo raditi sa njim.Konkretno me interesuje na primer kako razvući sempl od željenog tona na pr. od c3 do f3.Kako ga fino lupovati normalizovati itd šta već treba da bi na kraju dobili skraćen ali upotrebljiv sempl za svirku.Ovu temu sam otvorio zato što postoji gomila semplova gde su neki tonovi u semplu dobro odradjeni ali nekim tonovima ipak treba dorada čuje se veliki šum na toj dirci loše je lupovan neki ton itd pa je zato bolje bar po meni razvući zadnji upotrebljivi ton nego ostaviti to kako jeste.O semplovanju iz klavijature u klavijaturu se već može naći nešto na forumu
gilekorg76 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:04


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije