Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor

IT Sektor Sve o digitalnim tehnologijama koje ne mogaju biti usko vezane za muziku

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 31.08.2013, 01:36   #21
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 789
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Šteta šta si rušio,moglo se je riješiti drugačije...
Skineš disk,spojiš na drugo računalo i sa spy hunterom pobiješ tu gamad i nazad si... Ja kako se time bavim imam velikih mogućnosti za sve to no ti ipak najbolje znaš što u datom momentu možeš pa sam siguran da si to napravio jer si morao. Ako znaš,a vjerujem da znaš što si imao od softwarea,lako ćeš ponovno skinuti i instalirati.
Za backup je u današnje vrijeme DVD kao medij postao premalen a pogotovo za punu instalaciju Windowsa i potrebnih programa koji znaju biti glomazni. Možda neki Dual layer eventualno... Zato ćeš to morati imati negdje,preporučam,van kompjutera da ne bi bilo kasnije veselo,na vanjskom HDD-u. Toplo preporučam (zato što s drugima nisam radio), Acronis true image program s kojim lako stvoriš backup i pohraniš na sigurno mijesto. S njime također napraviš "Bootable rescue media" s kojim ne daj Bože,bootaš i vraćaš backup koji si prvotno napravio. Podatke,ako dosad nisi,čuvaj na nekoj drugoj particiji odvojenoj od C particije gdje se u većini slučajeva nalaze Windowsi pa kasnije kad nešto crkne,gaziš bez straha jer šteta je ga sve propadne mada nikad nije teško počupat disk/ove van i preko drugog računala spasiti što se spasiti da,mada je ova metoda s drugom particijom preventiva za to kao i povremeno izbacivanje novih podataka na vanjski HDD. Ja tako radim kad se skupi neka količina pa trpam na vanjski HDD da ne stoji u kompu koji može,kao i sam HDD crknut bez najave. Tada je kasno za bilo šta. Sretno s novim prozorima i postavljanjem!
smuchac je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio smuchac za ovaj koristan post:
mladenkom (31.08.2013)
Star 31.08.2013, 04:57   #22
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 38
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala ljudi,uskoro cu kupovati novi laptop,a ovaj cu slati sestri,taman je sad free od virusa i svacega ostalog.Elem,negde mi je "nestalo" oko 150-250 gb hard diska nakon ovog recoverya,napravio sam drugu particiju,jedna 220gb jedna 230gb,a hard je inace bio cini mi se oko 700gb.
Truth is out there
__________________
Welcome to the internet.
Where men are men,women are men and little girls are FBI agents.
mladenkom je offline   Reply With Quote
Star 31.08.2013, 12:03   #23
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 789
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ništa ti nije nestalo. Ili je disk od 500 ili si nešto uprskao.
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 31.08.2013, 20:44   #24
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Trebao si izbrisati posebnim programom za brisanje ako nisi to tako brisao.Ja Imam neki schröder Daten reter program i prvo brisem njime kompletan harddisk,imas u Tom programu mogucnost od 1.do 7 puta brisanja,tako da ocisti disk da ni pomocu mikroskopa ne moze Niko da ustanovi sta je bilo na njemu i tek onda dijelim kad instaliram win 7 harddisk na dva dijela i tako mi bude uvijek ponovo tolika velicina kako i jeste taj harddisk.I meni se desavalo da mi negdje nestane kao kod tebe kad sam normalno windowsom brisao..Poz
Dodato:
Jest da traje ako jednom brises po par sati ali kad obrises bude sve kako treba a 7 puta mogu zamisliti treba ti par dana hahaha

Promijenjeno od zeljko (31.08.2013 u 20:46 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
zeljko je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:51


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije