Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.02.2010, 18:49   #1
djavolak
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 20.02.2009
Mjesto: Leva obala dunava direktno iz geta
Postovi: 63
Downloads: 246
Uploads: 2
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
djavolak befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg x5d-nema zvuka i na displeju cudna slova??

Jedno pitanje za sve korisnike navedne klavijature,simptomi su sledeci kada je upalim slova su cudnog izgleda nalik na kineska i uopste ne izlazi zvuk iz klavijature,pa sam posumnjao na bateriju dali sam u pravu ili je nesto drugo u pitanju???????

Promijenjeno od neconix (10.02.2010 u 19:38 sati) Razlog: postavi temu na pravo mesto!
djavolak je offline   Reply With Quote
Star 10.02.2010, 23:38   #2
Marko_kraljevic
Gospodar uploada
 
Marko_kraljevic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.02.2007
Mjesto: Šabac
Postovi: 202
Downloads: 1715
Uploads: 161
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 27 puta u 17 Postova
Instrumenti: korg-Pa4x
Marko_kraljevic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

velika verovatnoca da je baterija u pitanju..promeni je,ubaci set boja ,ugasi x5d,upali da proveris da li "pamti" boje..imao sam takav problem sa yamaha tx801z modulom,promenom baterije sve je posle bilo ok.
__________________
Nesposobni imaju tu sposobnost da onesposobe sposobne.
Marko_kraljevic je offline   Reply With Quote
Star 12.02.2010, 00:37   #3
doktor87
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.06.2008
Mjesto: Сурчин
Postovi: 139
Downloads: 88
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: KORG X5D
Interesi: Maloletnice... :))))
doktor87 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
doktor87 pošalji poruku preko MSN messengera doktor87 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Lächeln

Kad palis klavijaturu ispise "dobar dan" ili nesto slicno na pra razlicitih jezika svaki sledeci put kad je upalis...to si mozda primetio dok je radila kako treba...moja bar ima to. E sad, mozda je baterija...ali ako je ona losa i prekida trebalo bi da ako je klavijatura ugasena a ona crkne ili je ti sam izvadis izgubi memorisan set ako je upalis. Ako je ne palis, a promenis bateriju, stavis novu i onda je upalis set ti ostaje. Ima zasto, ali da ne duzim pricu. Moguce da ti je stradala interna memorija usled variranja napona i sl. pa vise ne moze da ucita set niti da funkcionise, ali mi je logicnije da usled toga jednostavno crkne. Imas ovde na forumu detaljno uputstvo kako se resetuje ova klavijatura. Promeni bateriju i probaj da je resetujes. Ako radi, super! Ako ne jedino sto ti savetujem je majstor... Ja nisam imao takvih problema. Ono sto svakom ko radi savetujem da redovno memorise setove na komp ako ih koriguje na klavijaturi bas zbog ovakvih stvari. Jednostavno moze da vam ispadne klavijatura, da je pregazi nesto ili sl...mozda preterujem, ali ako se nesto desi mozete sutra drugu da kupite i ubacite gotov set na kome ste radili. Hvala na paznji!
doktor87 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:32


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije