Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 21.10.2008, 10:57   #11
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Što ne otvorite temu o Saši Popoviću pa tamo opletete po njemu???

Ovdje je čovjek počeo priču o jednom zanimljivom konceptu i projektu gdje se mogu čuti i vidjeti mladi ljudi koji u sebi imaju talenta...
Najviše volim gledati uživo uključenje nekad oko 18 časova kada uvježbavaju pjesme za "Gala Veče" i kada oni momci opasno sviraju, ali baš opasno!
Jedino mi smeta što dovode "kvazi zvijezde" tipa jelena karleuša, ksenija i sl. da eto one daju svoje stručno mišljenje a svaki takmičar u kući bi ih "pojeo za doručak" kad je pjevanje u pitanju

Što se tiče ličnih favorita još nisam napravio selekciju, uglavnom ima par ljudi koji stvarno dobro rade ovaj posao, recimo Vukašin je zanimljiv lik, Milica takođe, pa ovaj Aleksandar iz Makedonije...

Zakačih malo epizodu kada je Adnan svirao Pa800 i mogu Vam reći da se dečko opasno dobro snalazi sa aranžerom...
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2008, 11:48   #12
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

###Jedino mi smeta što dovode "kvazi zvijezde" tipa jelena karleuša, ksenija i sl. da eto one daju svoje stručno mišljenje ###

E jesi nabrojo žiriju...Nema većeg kriminala i žalosti nego kad se pojave "zvezde" u žiriju i daju svoje "stručno" mišljenje...no comment...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2008, 16:01   #13
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nismo se razumjeli, nisu one članovi žirija već gostuju u emisijama koje se bave dnevnim pregledom, a članovi žirija su Ismeta Dervoz Krvavac, Tonči Huljić i Marina Tucaković!!!
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2008, 16:48   #14
Adi101080
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 07.03.2007
Postovi: 37
Downloads: 181
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Adi101080 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Potpuno se slazem sa vama, Sasa Popovic, nema sta da se kaze za njega, pokazao je koje i sta je, blago onom ko nema posla sa njim, a posebno nasi mladi talenti, taj tip gleda samo svoj interes i nista vise. Tog covjeka treba na daleko zaobici, pozdrav
Adi101080 je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2008, 17:29   #15
milanche007
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 18.07.2008
Postovi: 174
Downloads: 2589
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg Extreme,Roland XP30
Interesi: Sex,droga,alkohol...sve sto vole mladi
milanche007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ljudi,nisam pristreasan!Sasa Popovic je kralj covek zna kako treba da se radi posao...A za ovo sto se desava sa nasaom muzikom nije kriv Sasa Popovic vec neki drugi ljudi koji su dozvolili da on to iskoristi,a to su SUJETNI MUZICARSKI OLOSI,koji su punili svoj dzepove pod satrama,ne razmisljajuci da naprave neku novu pesmu ili da ako nista aranzmanski malo modernizuju muziku ali da ne odstupa od muzike koja je do tad pravlljena...za to vreme su gospoda bivsi rokeri kao Rale ,Futa,Slaja i ostalo drustvo uzeli stvar u svoje ruke i etooooo....otisli smo na put bez povrataka.prema tome nije Sasa kriv on jer covek trgovac i bira ono sto ce da mu donese najvise para,da smo bili pametniji uzeo bi nasu muziku a ne grcku ili tamo neku...to je samo marketing,da se razumemo svi mi znamo sta se na tezgama svira,staari hitovi i ovi noviteti stari mesec dana,a to su tri noviteta prema tome nema od cega da vas boli glava.A ova Operacija trijumf to je teska zabluda od toga nema nista to ce proci kao Idol ,znaci bilo nekad pricalo se,da ne pricam dalje...BOlje bi im bilo da se prijave kod Popovica za zvezde granda,veca im je sansa da odatle naprave nesto :-)Eto to je moje misljenje...A ja pozdravljam sve kolege muzicare,pevace i jednu ili dve pevacice koliko ih ima na ovom sajtu.
milanche007 je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2008, 17:58   #16
Beethoven
Odomaćeni član
 
Beethoven's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.03.2007
Postovi: 605
Downloads: 1023
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 105 puta u 92 Postova
Beethoven befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kako ja tebe tako o.k. lika nisam zapazio do sad?

Svaka ti je na mestu,svaka chast...

Ko da sam ja pisao post...

Sad i ne moram da pishem...Hvala ti

Pozdrav.
__________________
JBL!
Beethoven je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2008, 18:36   #17
dominik
Vredan član društva
 
dominik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.07.2007
Postovi: 160
Downloads: 765
Uploads: 36
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 18 puta u 18 Postova
dominik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pratim i ja OT, medjutim očekivao sam malo više od svega toga i istina je (a o tome se već i pričalo) da su zeznuli s prvom emisijom da kandidati odmah pjevaju s nekim zvijezdama! Jer vjerujem da je i ovako bile treme još stati kraj zvijezde nije lako!
A i ovo dalje mi se ne svidja, npr. sinoć je Samardžić otpjevao 90% pjesme sam a i ruku na srce pjesma i nije nešto zahtjevna, pa smatram da bi i tu trebalo napraviti neke promjene!
I recimo drago mi je da je sinoć Antonija ispala, jer u tom poslu čovjek mora biti flegman a truditi se i dati sve najbolje od sebe!
I na kraju, imam osjećaj da ovog malog makedonca "guraju" i da žele stvoriti, glupo je to reći al tako ispada, novog Tošu.....
Al momak dobro pjeva....
Pozdrav
dominik je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2008, 18:45   #18
zillavi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 14.11.2007
Mjesto: Beograd
Postovi: 46
Downloads: 511
Uploads: 17
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA4X, Yamaha CP33, Kurzweil PC1SE
Interesi: Muzika
zillavi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard ot

Ponekad pogledam, i sve mi se cini da je to dirigovano, mislim, ko odredjuje ko sta da peva... Koga hoces da izbacis uvalis mu pesmu koja mu ne basta i eto... Nije bas pravedno... Ali uglavnom dobri su kandidati. Nego ovi sto ih prate su opasni. Dobra svirka. A dobra i voditeljka Nikolina!!!
zillavi je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
operacija, trijumf


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:34


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije